Nešiojamų Kompiuterių Dulkių Valymas

Nešiojamų Kompiuterių Dulkių Valymas2018-06-07T20:57:57+00:00

Kaistantis kompiuteris – pirmasis ženklas nurodantis aušinimo sistemos problemas.

Kaista nešiojamas kompiuteris? Jaučiame kaip ventiliacijos angos pučia tik karštą orą, galbūt kompiuteris pradėjo lėčiau veikti ar net išsijunginėti? Laikas pasitikrinti aušinimo sistemą! Męs tai padarysime nemokamai!

Kompiuteris kaip daugelis kitų prietaisų reikalauja nuolatinės priežiūros. Aušinimo sistemos dulkių valymas ir termo pastos keitimas yra vienas iš nedaugelio paslaugų, kurias klientai ne retai praleidžia pro pirštus. Kompiuterio kaitimo ignoravimas gali privesti prie kur kas rimtesnių problemų: visų pirmą užsikemša aušintuvo radiatorius bei pats aušintuvas – karštas oras nebeturi kur ištrūkti. Kertiniai kompiuterio komponentai kaip procesorius ar vaizdo plokštė pradeda dirbti aukštesnėmis temperatūromis, pasiekus labai aukštas temperatūras, kompiuteris išsijungia. Ignoruojant tokius simptomus galite labai rimtai pakenkti kompiuterio komponentams! Nelauk kol taip atsitiks ir tau, dulkių valymas Klaipėdoje – tai paslauga užtikrinsianti sklandų jūsų kompiuterio darbą!

“Aušinimo sistemos profilaktiką (dulkių valymas ir termo pastos keitimas) reiktų atlikti bent kartą metuose, taip bus užtikrinamas sklandus kompiuterio darbas” – pataria specialistai.

Nešiojamo kompiuterio dulkių valymas – nesudėtingas procesas. Procedūros metu kompiuteris išardomas iki aušinimo sistemos, nuimamas radiatorius, kruopščiai išvalomos dulkės, pakeičiama termo pasta. Surinkus kompiuterį vyksta testavimas, jei temperatūra atitinka gamintojo nurodymus – kompiuteris paruoštas!

Greitai atliktas darbas, išvalė dulkes ir pakeitė termo pastą per mažiau nei per pusvalandį. Rekomenduoju!

Tadas, Dulkių valymas klaipėdoje

Ūžė kompiuterio aušintuvas, po dulkių valymo bėdos dingo, kainavo 20€. Kreipsiuosi dar.

Skirmantas, Nešiojamo kompiuterio valymas

Daug keliauju, valau dulkes kas pusę metų, visad paslaugą atlieka greitai ir nepriekaištingai.

Rokas, Kompiuterio valymas Klaipėda

Kodėl kompiuterio dulkių valymą verta patikėti mums? Mūsų nešiojamo kompiuterio dulkių valymo paslauga trunka vos kelias valandas, o kaina tikrai prieinama! Dažniausiais atvejais valymas su termo pastos keitimu kainuoja 20€, o išskirtiniams modeliams nuo 25€. Atlikę dulkių valymą nemokamai nuvalysime jūsų kompiuterio ekraną, taip pat patestuosime bendrą sistemos būklę!

Dulkės išvalytos, bet problema nedingo? Kompiuteris kaista toliau? Mes pasiruošę eiti gilyn! Pastebėję, kad kompiuterio kaitimas nedingo patikrinsime aušintuvą, radiatorių bei kitus elementus atsakingus už aušinimą ir temperatūros reguliavimą. Specialistai įvertins situaciją ir pasiūlys jums tinkamiausią sprendimą. Nesvarbu ar reikės pakeisti susidėvėjusią detalę ar remontuoti rimtesnes plokštės bėdas – mes visad pasiruošę padėti!

Skambink Dabar!