Nešiojamų Kompiuterių Programinis Remontas

Nešiojamų Kompiuterių Programinis Remontas2018-05-24T11:39:34+00:00

Vienas iš esminių sklandžiai veikiančio kompiuterio savybių – tvarkinga operacinė sistema.

Jei jaučiate kompiuterio sulėtėjimą dirbant: programos atsidaro ne taip greitai kaip anksčiau, išsijungimas užtrunka kur kas ilgiau ar šokinėja neaiškios ir nematytos lentelės – diagnozė aiški.

Jums reikalingas operacinės sistemos perrašymas! Liaudiškai reiškinys dar vadinamas Windows perinstaliavimas, Windows perrašymas ar Windows instaliavimas. Iš esmės netvarkinga programinė įranga ir yra pagrindinė sulėtėjusio kompiuterio priežastis. Operacinių sistemų  natūrali savybė kaupti įvairius duomenis, tad naršant internete kompiuteris kaupia įvairią informaciją, siūlo reklamas, bruka virusus ar kitas kenkėjiškas programėles. Laikui bėgant kompiuteris užsikemša ir nebe susitvarko su jam keliamais reikalavimais, o tada į pagalbą atskubame mes!

„Norime pabrėžti – operacinės sistemos remontas turėtų būti atliekamas profilaktiškai, jei kompiuteris naudojamas dažnai, perrašymą reiktų atlikti kartą per metus ar net dažniau.“ – pataria specialistai.

Labai patiko kaip dirba kompiuteris po perrašymo, geriau nei dirbo naujas! Rekomenduoju!

Liudas Vasaris, #1 Windows perrašymas Klaipėdoje

Po Windows perinstaliavimo dingo visi kompiuterio strigimai, programos dirba kur kas greičiau!

Pranas Žvirblis, Profesionalus Windows instaliavimas Klaipedoje

Atnaujino OS iki High sierros, dar pridėjo daugiau atminties, kompiuteris veikia kur kas sparčiau.

Gintaras Balandis, Macbook OS perrašymas klaipėdoje

Perrašymo metu, įdiegiama originali operacinė sistema (pvz. Windows 10), įdiegiamos reikiamos tvarkyklės, taip pat įrašomos pagrindinės programos. Po šios procedūros visos iki šiol buvusios programinės bėdos pradings, o įjungus kompiuterį juo naudotis galėsite iškart, be papildomų rūpesčių.

Kodėl rinktis mus? Mūsų perrašymo paslaugos kaina prasideda tik nuo 12 Eur, o papildomas programų paketas ir originalios tvarkyklės nieko nekainuoja! Jūsų pageidavimu išsaugosime norimus asmeninius duomenis, taip pat kompiuterių sutvarkysime jau tą pačią dieną!

Naudoji ne Windows operacine sistema? Ne bėda! Aptarnaujame visas operacines sistemas, įskaitant visas Linux versijas
bei Apple OS X. Stabdo Macbook’as? Perrašysim operacinę ir jam! El Capitan, Sierra ar High Sierra – mes mokame viską! Esi pradedantysis programuotojas, nori laužyti standartus? Linux’o Ubuntu įdiegsime su nuolaida!

Įdiegiame tik legalias operacines sistemas, turinčias licencijas. Be licencijos operacinių sistemų neperrašome.
Skambink Dabar!