• Nešiojamųjų kompiuterių remontas

  • Telefonų remontas

  • Apple įrangos remontas

  • Televizorių remontas

  • Planšečių remontas

  • Kavos aparatų remontas

  • Stacionarių kompiuterių remontas

  • Fotoaparatų remontas

  • Kitos elektronikos remontas

imgpsh_fullsize-6

Nešiojamųjų kompiuterių remontas

Nešiojamasis kompiuteris yra viena iš pagrindinių darbo bei laisvalaikio praleidimo priemonių, tad jam sugedus patiriame rimtų nepatogumų. Jei kompiuteris nebeįsijungia ar kompiuteris veikia blogai, būtina kuo skubesnė nešiojamojo kompiuterio diagnostika ir kuo geresnis nešiojamųjų kompiuterių meistras, kuris nustatytų gedimą. Taisom.lt meistrai siūlo itin kokybiškas remonto paslaugas, kurios atliekamos didžiausiose kompiuterių dirbtuvėse Klaipėdoje

Plačiau


imgpsh_fullsizeTelefonų remontas

Telefonas – tai vienintelis įrenginys, kurį su savimi turime nuolat, nes šiai dienai tai multifunkcinis daiktas, atliekantis daugelio kitų prietaisų funkcijas: žadintuvo, kompiuterio, fotoaparato ar net užrašų knygutės. Tad jei telefonas veikia blogai, sudužo ekranas arba iš viso neveikia, reikalingas telefonų remontas ir profesionalus meistras, kuris grąžintų sveiką telefoną į Jūsų kasdieninę veiklą. Taisom.lt siūlo greitą kokybišką telefonų remontą Klaipėdoje net trijose patogiose vietose! 

Plačiau


2013-special-deals-landing-hero-copyApple įrangos remontas

Apple produkcija yra išskirtinė tad ir įsigyja ją ne kiekvienas, o meistrui reikalingas ypatingas kruopštumas remontuojant Apple įrenginius. Taisom.lt meistras remontuoja visus Apple įrenginius, Macbook nešiojamuosius kompiuterius, iPhone telefonus, iMac stacionarius kompiuterius, iPod grotuvus. Taisom.lt meistras sutvarkys nuo menkiausio patrūkusio įkroviklio laidelio iki sudėtingų pagrindinės plokštės gedimo.

Plačiau


imgpsh_fullsizetvTelevizorių remontas

Jau daugelį metų televizorius daugumai pati tinkamiausia laisvalaikio praleidimo ir informacijos gavimo priemonė, tad jei neberodo televizorius, būtina skubi meistro pagalba. Jei gedimas nėra itin rimtas televizorių remontas gali būti atliekamas ne tik dirbtuvėse, tačiau ir Jūsų namuose. Na o jei Jūsų televizorius labai didelis Taisom.lt meistras paims Jūsų televizorių iš namų ir pristatys Jums jau veikiantį! Jums tereikia paskambinti telefonu 8-633-68336.

Plačiau


imgpsh_fullsize-5Planšečių remontas

Planšetinis kompiuteris tai ne tik suagusiųjų, tačiau ir vaikų labai pamėgtas įrenginys, todėl neretai pasitaiko, kad planšetė nukrenta ir dužta ekranas arba planšetinis neįsijungia. Taisom.lt meistrai greitai ir tiksliai įvertina planšetinio kompiuterio pažeidimus bei gedimus ir pasiūlo palankiausią sprendimą, kad Jūs ar Jūsų vaikai vėl džiaugtumėtes planšetiniu kompiuteriu! Tapk mūsų grupės nariu Facebook, spausk “patinka” ir gauk nuolaidą planšetinio kompiuterio remontui!

Plačiau


Kavos aparatų remontasimgpsh_fullsize-4

Kavos aparatas – tai buities prietaisas prie kurio greitai priprantama, kadangi jis sukuria nepaprastą patogumą mėgautis skania kava kasdien, tad sugedus kavos aparatui, kas rytą sugenda ir nuotaika, geriant plikomą kavą su nuosėdomis. Taisom.lt kavos aparatų meistras greitai ir nesunkiai identifikuoja gedimą ir pašalina jį per vos per keletą dienų.

Plačiau


dino_pc_magmadon_gtx_750_tiStacionarių kompiuterių remontas

Stacionarūs kompiuteriai dažniausiai naudojami ofisiniam darbui arba kompiuteriniams žaidimams žaisti, kadangi yra galingesni ir patvaresnis nei nešiojamieji. Jei pajutote, kad kompiuteris ėmė veikti blogai arba išvis nustojo veikti, nieko nelaukdami kreipkitės į meistrus, ypač jei tai darbo kompiuteris. Taisom.lt kompiuterių meistras kaip įmanoma greičiau išspręs kompiuterio gedimą, kad kuo greičiau juo galėtumėte žaisti mėgstamus žaidimus, ar atlikti darbines užduotis.

Plačiau


imgpsh_fullsize-7Fotoaparatų remontas

Daugelis šiandien fotoaparatą iškeitė į išmanųjį telefoną, tačiau patys kokybiškiausi ir gražiausi kadrai išgaunami fotoaparatu. Jei norite svarbius gyvenimo įvykiu ar tiesiog gražias gyvenimo akimirkas įamžinti kokybiškai, tačiau Jūsų fotoaparatas neveikia, Taisom.lt fotoaparatų meistras greitai ir kokybiškai sutvarkys Jūsų fotoaparatą.

Plačiau


consumerelectronicsinsuranceKitos elektronikos remontas

Taisom.lt meistrai taip pat gali suremontuoti Jūsų monitorių, audio aparatūrą, video aparatūrą, priedelį ir kitą smulkią elektroniką.

Plačiau
Naudingi patarimai