• null

  Macbook

 • null

  iPhone

 • null

  iPad

 • null

  iMac

Dažniausi Apple įrenginių gedimai

Apple – visiems gerai pasaulyje žinomas prekės ženklas, kuris pasižymi išskirtiniu dizainu, naujovėmis, patogumu ir prabanga. Manoma, kad Apple kompiuteriai ir telefonai yra vieni iš kokybiškiausių produktų elektronikos rinkoje, tačiau nutinka, kad ir šie įrenginiai sugenda, nukrenta sudūžta, tad reikalingas servisas, kuriame Macbook nešiojamasis kompiuteris, iPhone telefonas, iMac stacionarus kompiuteris, iPad planšetinis kompiuteris ar iPod grotuvas būtų suremontuoti.

Taisom.lt Apple įrenginių meistras remontuoja ir kitus Apple gaminius tokius kaip Apple TV televizorius ar Apple watch išmaniuosius laikrodžius. Jei turite klausimų ir norite pasiteirauti dėl paslaugų tiesiog paskambinkite telefonu 8-633-68336 arba užsukite adresu Taiko pr. 48 ar Taikos pr. 12. Lauksime Jūsų!

macbookApple Macbook Air ar Macbook Pro

Dažniausiai pasitaikanti problema tarp nešiojamųjų kompiuterių Apple Macbook Air ar Macbook Pro yra, kad kompiuteris nekrauna baterijos. Dažniausiai tai nutinka, nes būna bloga baterija, tad siūlomas Apple baterijos keitimas. Taip pat dažna priežastis būna, kad sugenda įkroviklis, tačiau dažniausiai kaltas būna tik patrūkęs laidelis, todėl Taisom.lt meistrai rekomenduoja ne keisti pakrovėją, o tiesiog Apple įkroviklio laidą. Į dirbtuves atkeliauja daug apipiltų macbook kompiuterių, kuriems reikalinga skubi pagalba, kad aplieti komponentai būtų kuo greičiau išgelbėti nuo drėgmės poveikio ir žalos. Taip pat pasitaiko, kad Macbook kompiuteriai nerodo vaizdo ar nebeįsijungia, tuomet nustatyti priežastį, reikalinga detalesnė kompiuterio diagnostika.

Plačiau

iphoneApple iPhone

Tarp Apple iPhone telefonų dažniausiai pasitaikanti bėda – sudužęs ekranas. iPhone ekrano keitimas dažniausiai atliekamas tą pačią darbo dieną, nes Taisom.lt dirbtuvės populiariausius ekrano modelius palaiko vietoje. Taip pat dažna problema, kad telefonas iphone nebesikrauna, dėl to kaltas išlūžęs įkrovimo lizdas, arba pasilpusi baterija. Būna, kad telefonas striginėja arba nebereaguoja į lietimą, tuomet reikia atlikti programinę profilaktiką. Pasitaiko ir kitų gedimų tokių kaip iphone negaudo wifi ryšio, neveikia home mygtukas nėra graso ir pan.

Plačiau

ipadApple iPad

Dažniausias gedimas pasitaikantis tarp Apple iPad planšetinių kompiuterių yra sudužęs stiklas bei kritimo metu sulankstytas korpusas. Dar vienas iš dažnų gedimų yra neveikiantis „home“ mygtukas ar išlūžęs įkrovimo lizdas. Neveikiančio ar blogai veikiančio iPad planšetinio kompiuterio bėda gali būti ir operacinės sistemos bėdos, kurias patyręs meistras išspręndžia itin greitai.

Plačiau

imacApple iMac

Stacionarus iMac kompiuteris dažniausiai naudojamas darbe ir yra skirtas dirbti su didelės raiškos reikalaujančiomis programomis, deja viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra, kai iMac kompiuteris neberodo vaizdo. Tuomet problema ieškoma pagrindinėje plokštėje. Taip pat atsitinka, kad iMac dužta stiklas, sugenda kietasis diskas ar dingsta duomenys.

Plačiau

Naudingi patarimai