Teikiamos paslaugos:

  • Kavos aparatų remontas
  • Kavos aparatų reguliavimas/konfigūravimas
  • Kavos aparatų nukalkinimas

Padėsime Jums, jei jūsų kavos aparatas nedaro kavos, kava bėga blogai, nepavyksta nukaklinti kavos aparato, laša vanduo, nemala kavos ar įvykus kitam gedimui.

Taisome vandenį leidžiančius aparatus, keičiame susidėvėjusias šlangeles, remontuojame kaitinimo elementus, keičiame susidėvėjusias gumines tarpines, keičiame arba suremontuojame prakiurusias vandens talpyklas – “boilerius”. Dažniausiai gedimai pasitaiko dėl kieto vandens (susidarusių bei nusėdusių kalkių kavos aparate ar jo elementuose), dėl to svarbu neignoruoti kavos aparatų pranešimo, kad reikalinga nukaklinti kavos aparatą.

Taip pat perlituojame kavos aparate esančių mikroschemų elementus. Jie gali sugesti dėl patekusios drėgmės ant pagrindinės plokštės, dėl elektros įtampų šuolių, aparato uždengimo ar užstatymo kitais daiktais, kai aparatas kaista daugiau nei įprasta.

kavos aparatu remontas klaipedojeRemontuojame populiariausių gamintojų (firmų) automatinius ir pusiau automatinius kavos aparatus: SAECO, JURA, GAGGIA, WIK, SPIDEM, AEG, NIVONA, DURGOL, ELECTROLUX, FIRST, PHILIPS, SAPIR, STOLLAR, TEFAL, ZELMER, KRUPS, BOSCH, DELONGHI, LA CIMBALI, BEZZERA, MAGISTER, SIEMENS, GRIMAC, SPINEL ir daugybės kitų gamintojų kavos aparatus.

Mūsų remonto servisus rasite adresais Klaipėdoje:

  • Taikos pr. 48, Klaipėda +37063368336
  • Taikos pr. 12, Klaipėda +37063366546
  • Tilžės g. 52D, Klaipėda +37064383787
Naudingi patarimai