ipswichcomputerrepairs-laptopNešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra viena iš dažniausiai gendančių kompiuterio dalių, kadangi ji nuolat turi sąlytį su aplinka, kuris gali būti kenksmingas korektiškam klaviatūros darbui. Tai gali būti skystis, dulkės, smūgis ar tiesiog vaikas, kuris išlupo klaviatūros mygtuką.

Taisom.lt dirbutuvėse yra keičiamos ir remontuojamos visų prekių ženklų klaviatūros: Asus, Apple, Acer, HP, Lenovo, Dell, PacKard Bell, eMachines, Samsung ir kiti modeliai. Taisom.lt importuoja ir palaiko didelį asortimentą skirtingų klaviatūrų modelių, tad gali pasiūlyti patrauklią kainą ir greitą pakeitimą, kadangi dažniausiai nereikia laukti atvykstančių detalių.

Klaviatūros pakeitimo kaina priklauso nuo detalės kainos, kompiuterio ardymo sudėtingumo bei klaviatūros montavimo būdo. Jei klaviatūra statosi tiesiai į klaviatūros panelę ir reikalingas tik dalinis kompiuterio išardymas, remonto kaina nebus aukšta. Tačiau jei klaviatūra lituojama arba kniedyta, tai reikalauja didelės meistro patirties bei užima daug laiko, tad pakeitimo procedūros kaina gali būti aukštesnė. Kiekvieno kompiuterio klaviatūros bei jos keitimo kaina nustatoma individualiai. Sužinok savo kompiuterio klaviatūros kainą telefonu 8-633-68336.

Klaviatūros pakeitimo terminas priklauso nuo to, ar detalę turime sandėlyje bei klaviatūros montavimo būdo. Jei tai paprastasis būdas gali būti, kad pakeisime ją iškarto! O jei Jūsų klaviatūra veikia gerai, tačiau pametėte mygtuką, dažnu atveju meistras pritaiko Jūsų kompiuteriui tinkamą mygtuką ir nereikalingas klaviatūros keitimas.

*Jei kompiuteris buvo apipiltas ir neveikia tik klaviatūra, rekomenduojama kompiuterį palikti remonto dirbtuvėse, kad meistras apžiūrėtų ar nebuvo padaryta žalos ir kitiems kompiuterio komponentams. Net jei kompiuteris ir veikia, pylimo žala gali pasireikšti vėliau. Plokštės oksidacija dėl skysčio gali pasireikšti ne iš karto ir kuo ilgiau skystis nebus pašalintas nuo plokštės, tuo didesnė tikimybė, kad jis pažeis didesnę dalį kompiuterių komponentų. Dėmesio! Nedžiovinkite pilto kompiuterio plaukų džiovintuvu! Temperatūros neatitikimas gali pažeisti pagrindinius kompiuterio komponentus netvarkomai! Džiovintuvas išdžiovina skystį, tačiau nepašalina vandenyje buvusių kalkių, ar arbatoje buvusio cukraus, visa tai lieka Jūsų kompiuteryje!