apple-broken-3xNešiojamojo kompiuterio ekranas yra viena iš svarbiausių ir trapiausių nešiojamojo kompiuterio dalių. Ekranas gali būti pažeistas, jei kompiuteris nukrito, buvo suspaustas ar gavo drėgmės. Gedimas gali pasireikšti tuo, jog ekranas neberodo vaizdo, ekrane matosi skilimas, ekranas pradėjo mirguliuoti, ekrane atsirado linijos, ekrane atsirado taškų, kurių iki šiol nebuvo.

Ekrano keitimas yra gana sudėtinga procedūra, kadangi reikalingas pilnas viršutinės kompiuterio pusės išardymas, ekrano kabelio atjungimas. Taip pat keičiant ekraną reikia parinkti tinkamą ekrano rūšį, kadangi ekranai skiriasi ne tik dydžiu, tačiau ir junties tipu senesnės kartos LCD ekranas arba naujesnės kartos LED ekranas. Skiriasi ir jungties dydis ekranas gali turėti 40 pin jungtį arba 30 pin jungtį. Nešiojamo kompiuterio ekranas dar skiriasi ir storiu gali būti standartinio tipo arba plonesnio slim tipo. Na ir žinoma gali skirtis ekrano raiška bei rezoliucija.

Jei Jūsų kompiuteriui reikalingas ekrano keitimas, kompiuterių meistras prieš keičiant visuomet pasiteiraus Jūsų, kokio ekrano paviršiaus pageidausite. Ekranai būna blizgaus arba matinio paviršiaus. Blizgus ekranas rodo ryškesnes spalvas, tačiau atspindi vaizdą, jis labiausiai tinkamas, jei per kompiuterį dažnai žiūrite filmus, dirbate su grafinėmis programomis. Matinis paviršius šiek tiek sulaiko ryškumo intensyvumą ir neatsipindi vaizdo, tad yra optimalus variantas, jei daug dirbate prie kompiuterio ar turite problemų su akimis.

Ekrano keitimo kaina priklauso nuo kompiuterio modelio bei ekrano tipo. Didžiąją keitimo kainą sudaro ne remonto darbai, o pati ekrano kaina, kadangi kompiuterio ekranas nėra pigi serviso dalis. Kuo mažesnė ekrano raiška, tuo ekranas pigesnis. Remonto darbų kaina priklauso nuo kompiuterio ardymo sudėtingumo. Jei kompiuteris ardosi lengvai, ekrano keitimo kaina dažniausiai būna simbolinė, o remonto procedūra atliekama itin greitai. Pasiteiraukite dėl savo kompiuterio ekrano keitimo kainos telefonu 8-633-68336 arba el paštu info@l4l.lt.

Ekrano pakeitimo keitimo laikas. Taisom.lt dirbtuvėse Jūsų kompiuterio ekranas bus pakeistas pusvalandžio ar valandos bėgyje, kadangi didžiąją dalį ekranų palaikome vietoje ir visuomet galime pasiūlyti savo klientui detalę vietoje. Tad jei sudužo kompiuterio ekranas, kreipkitė į Taisom.lt kompiuterių taisyklą, padėsime Jums.