Siūlomos paslaugos
Planšetinių kompiuterių remontas

Planšetinis kompiuteris jau kurį laiką nebe technikos naujovė, o tiesiog kasdieninis įrenginys, kuris dažniausiai naudojamas laisvalaikiu (žaidimams, filmų žiūrėjimui, el. pašto ar Facebook patikrinimui it kt.). Planšetiniu kompiuteriu patogu naudotis kelionėje ar bet kurioje namų vietoje. Tai itin mobilus įrenginys, kuris atlieka beveik visas kompiuterio funkcijas, tačiau yra kur kas mažesnis ir lengvesnis, o planšetinio kompiuterio baterija laiko kur kas ilgiau nei telefono. Taigi dėl savo patogumo ir kompaktiškumo planšetė jau užkariavo didelę rinkos dalį. Mieliausiai vartotojai renkasi Samsung tab, Apple iPad, Asus, Lenovo, Acer, Prestigio, eStar, Sony planšetinius kompiuterius. Dėja planšetė kaip ir kiti elektronikos prietaisai gali sugesti, tad ką tokiu atveju daryti, jei nebeveikia planšetinis kompiuteris, kokie gedimai pasitaiko dažniausiai ir koks planšetinio kompiuterio remontas reikalingas?

610x9999Viena dažniausių bėdu, pasitaikanti naudojant planšetinį kompiuterį, yra kad planšetė nebekrauna. Tai dažniausiai reiškia, kad išlūžo planšetinio kompiuterio maitinimo lizdas (įkrovimo lizdas). Planšetinio kompiuterio įkrovimo lizdas yra itin smulki ir trapi detalė, kurią nesunku pažeisti dažnai kraunant planšetę. Jei smarkiau ar netiesiai patempiate planšetės įkroviklio laidą, nesunkiai galime išklibinti planšetinio lizdelį. Planšetės lizdelio keitimo kaina priklauso nuo planšetinio kompiuterio modelio ir ardymo sudėtingumo.

Kita dažna problema, pasitaikanti naudojant planšetinį kompiuterį yra, kad sudužo planšetinio kompiuterio stiklas arba ekranas. Tam tikriems modeliams galimas ir planšetinio kompiuterio stiklo keitimas, kuris bet kuriuo atveju yra pigesnis nei viso ekrano komplekto keitimas. Deja, dažniausiai keičiasi tik visas ekrano modulis, nors rinkoje ir galima įsigyti tik liečiamąjį stiklą atskirai. Todėl jei sudužo planšetės ekranas, geriausia ją pristatyti į servisą, kuriame plenšetinių kompiuterių meistras nustatys, ar įmanomas planšetės liečiamojo stiklo keitimas ar reikia keisti visą ekrano modulį.

Dažna planšečių bėda yra, kai nebeveikia planšetės įjungimo mygtukas, arba nebesispaudžia garso reguliavimo mygtukas. Tokiu atveju planšečių meistras turi įvertinti, ar reikia keisti mygtuko lanksčiąją jungtį (flex kabelį) ar užtenka tik išvalyti planšetinį kompiuterį, į kurį patenka nemažai aplinkos dalelių (dulkių, maisto likučių, augintinių plaukų).ipad-broken-300x203

Pasitaiko, kad planšetinis kompiuteris stringa, nebeužsikrauna „pakimba“. Tai dažna problema, kuri reiškia, kad laikas atnaujinti planšetinio kompiuterio operacinę sistemą, atsatyti gamyklinius parametrus ar tiesiog operacinę sistemą išvalyti nuo virtualių „šiukšlių“.

Tad jei sugedo planšetė ir Jums ir reikalinga planšetinių kompiuterių taisykla, kreipkitės į Taisom.lt meistrus, kurie pasiūlys geriausią remonto sprendimą Jums ir Jūsų planšetiniam kompiuteriui!

Naudingi patarimai