Siūlomos paslaugos

dino_pc_magmadon_gtx_750_tiDažniausiai pasitaikantys stacionaraus kompiuterio gedimai

Stacionarius kompiuterius įsigyja vis mažiau vartotojų, kadangi jie nėra mobilūs, jiems reikalinga papildoma periferija tokia kaip monitorius, klaviatūra, pelė. Taip pat stacionarūs kompiuteriai užima daugiau vietos, tačiau jie yra nepamainomi žaisti kompiuterinius žaidimus, kadangi jie yra galingesni, taip pat nereikia baimintis, kad kompiuteris sudužo ar nukrito. Taip pat stacionarius kompiuterius mielai renkasi įvairios įstaigos, ofisai, nes stacionarus daiktas yra patikimesnis ir saugesnis.

Reikėtų paminėti, kad stacionarūs kompiuteriai rečiau genda, tačiau pasitaiko, kad tenka spręsti ir jų gedimus. Dažniausiai pasitaikantis – dulkės stacionariame kompiuteryje. Dulkes iš stacionaraus kompiuterio rekomenduojama valyti kas 8 – 12 mėnesių, nes nepaisant to, kad stacionaraus kompiuterio korpusas didesnis nei nešiojamojo, stacionarus kompiuteris dažniausiai laikomas ant žemės tad aušinimo sistemoje sparčiai kaupiasi aplinkos dalelės, augintinių plaukai, kurie gali užkimšti ir neigiamai paveikti pagrindinius kompiuterio komponentus.

Dažnai pasitaiko, kad stacionarus kompiuteris stringa, nepasileidžia, veikia lėtai ar nekorektiškai. Tuomet priežasties dažniausiai reikia ieškoti operacinėje sistemoje. Jei stacionarus kompiuteris veikia lėtai rekomenduojamas operacinės sistemos atnaujinimas ar „virusų valymas“. Po šios procedūros stacionaraus kompiuterio darbas iškart paspartėja.

Sugedęs maitinimo blokas taip pat viena iš didžiausių stacionarių kompiuterių problemų, kuri gali atsirasti nuo elektros svyravimų ar įtampos šuolio. Taip pat dažnai pasitaiko, kad sugenda ir stacionaraus kompiuterio kietasis diskas (HDD), tad dažnai reikalinga duomenų atstatymo procedūra.

Tad jei naudojatės stacionariu kompiuteriu ir susidūrėte su problemomis ar norite paspartinti savo stacionarų kompiuterį, kreipkitės į Taisom.lt meistrus!

Naudingi patarimai