Siūlomos paslaugos
  • Piltų telefonų remontas
  • Duomenų atstatymas
  • Operacinės sistemos remontas
  • Kitų gedimų pašalinimas
TELEFONŲ GEDIMAI

imgpsh_fullsizeTelefonas kasdien tampa vis svarbesne mūsų gyvenimo dalimi. Naujas telefono modelis atlieka vis daugiau funkcijų, tampa vis išmanesnis ir modernesnis, todėl su savimi jį turime nuolat. Rinkoje varžosi vis daugiau išmaniųjų telefonų gamintojų, tačiau stipriausiais ir populiariausiais lieka Samsung, Apple, LG, Nokia, Sony, HTC, Asus, Huawei, Microsoft, Blackberry ir kt. Telefonas šiandien naudojamas ne tik kaip žadintuvas, knyga ar kompiuteris, tačiau ir kaip filmavimo kamera, fotoaparatas ar net televizorius, todėl vis dažnesnis ir įvairesnis telefono panaudojimas neatsiejamas ir nuo gedimų ir nelaimių.

Pagrindinis išmaniojo telefono gedimas yra sudužęs ekranas ar skilęs liečiamasis ekranas (skilęs touch ekranas). Pasitaiko atvejų, kai po kritimo išmaniojo telefono liečiamasis ekranas tampa nejautrus. Taip pat itin svarbu išsiaiškinti, ar sudužo ekranas ar sudužo sensorinis stiklas ir ar yra galimybė pakeisti tik vieną iš jų, ar keičiasi tik visas telefono ekrano modulis (telefono ekrano komplektas).

Kadangi išmanusis telefonas atlieka vis daugiau funkcijų, greitai išsikrauna telefono baterija. Todėl normalu, kad išmanusis telefonas yra kraunamas kasdien. Taip greitai pažeidžiama telefono įkrovimo jungtis (įkrovimo lizdas). Kai kuriems telefonams yra galimas tik įkrovimo lizdo remontas, o kai kuriems keičiamas visas USB jungties modulis ar įkrovimo lanksčioji jungtis (flex kabelis).

Nemažai išmaniųjų telefonų naudotojų skundžiasi, kad neveikia kamera, neveikia įjungimo mygtukas, garsiakalbis ar mikrofonas. Taip pat dažna problema, kad neveikia SIM kortelės jungtis ar nesispaudžia „home“ mygtukas.

Ypač vasarą pasitaiko, kad telefonas sušlapo, įkrito į vandenį. Tuomet labai reikalingas skubus drėgmės šalinimas iš telefono, bei duomenų iškėlimo iš mobiliojo telefono procedūra. Juk niekas nenori, kad atsitiktų taip, kad dingo nuotraukos, video medžiaga, ar svarbūs telefono numeriai.

Telefonų gedimų gali būti labai įvairių ir labai skirtingų, todėl geriausia, kad būtų atliekama profesionali telefono diagnostika ir nustatomas tikslus gedimas. Taisom.lt dirbtuvėse atliekamas greitas telefono remontas, o telefono remonto kaina maloniai pradžiugina kiekvieną klientą. Taisom.lt telefonų meistro rankose antram gyvenimui bus prikeltas ne tik išmanusis telefonas, bet paprastas mygtukinis telefonas! Tad jei sugedo telefonas, kuo skubiau kreipkis 8-633-68336!

Naudingi patarimai