Keičime ekranus šiems telefono modeliams
  • Apple iPhone
  • Samsung
  • LG
  • Sony
  • Nokia
  • Huawei
  • HTC
  • Kiti modeliai
Telefonų ekranų keitimas

iphone-5-5s-cracked-lcdIšmanusis telefonas yra vienas iš pagrindinių elektronikos prietaisų, kurį mes naudojame kasdien, galime net sakyti, kad tai labiausiai iš rankų nepaleidžiamas daiktas, todėl nenuostabu, kad dažnai atsitinka taip, kad sudužo telefono ekranas. Ką tokiu atveju daryti ir kur kreiptis, kad telefonas vėl atrodytų kaip naujas?

Jei suskilo telefono stiklas, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį, ar telefonas vis dar rodo vaizdą ir ar reaguoja į lietimą. Jei telefonas nereaguoja į lietimą ar telefonas neberodo vaizdo tada yra pažeistas ne tik sensorinis stiklas, bet ir telefono ekranas. Apie pažeistą ekraną byloja ir išsiliejusios ekrano spalvos, juodas ekranas, ar tai kad ekrane nėra apšvietimo.

Dažniausiai pasitaiko, kad jei telefonas nukrito ar telefonas buvo suspaustas, suskyla tik sensorinis ekranas (touch screen). Pasitaiko, kad galima pakeisti tik stiklą ir telefonas vėl veiks ir ekranas bus jautrus lietimui. Tačiau rinkoje nors ir yra atskirai parduodamų vien tik lietimui jautrių stiklų, tai nereiškia, kad jį eina pakeisti. Kuo naujesnis telefono modelis tuo mažesnė tikimybė, kad keičiasi vien tik lietimui jautrus stiklas atskirai. Dažniausiai keičiasi visas ekrano modulis kartu. Tad jei suskilo lietimui jautrus ekranas, pirmiausia reikėtų , kad telefoną apžiūrėtų telefonų meistras ir patartų, ar užtenka keisti vien tik stiklą, ar reikalingas visas ekrano modulio keitimas. Jei nusprendėte stiklą keistis patys, pirmiausia įsitikinkite, kad Jūsų telefono modeliui tikrai keičiasi tik lietimui jautrus stiklas atskirai, nes kitaip išleisite pinigus ant detalės, kurios nepakeisite nei Jūsų patys, nei telefonų meistras.

Suskilusio telefono ekrano keitimo kaina priklauso nuo telefono modelio, todėl įvardinti tikslią sumą labai sudėtinga. Šiuo metu rinkoje labai daug skirtingų rūšių išmaniųjų telefonų ir visi jie turi skirtingus ekranus, todėl apie tikslią telefono remonto kainą informuoti gali tik telefono meistras, kurį galite rasti paskambinę telefonu 8-633-68336 arba apsilankę adresu Taikos pr. 48 arba Taikos pr. 12.

Naudingas patarimas. Jei Jūsų telefonas vis dar sveikas ir norite jį apsaugoti, kad nesudužtų ekranas ar liečiamasis stiklas, Taisom.lt meistras rekomenduoja ant telefono klijuoti apsauginį stikliuką (tempered glass). Apsauginis stikliukas saugo telefono ekraną nuo įbrėžimų, įtrūkimų bei smūgių. O jei apsauginis stikliukas suskyla ar nusibraižo, jį nesunkiai galima pakeisti nauju ir Jūsų telefono ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Naudingi patarimai