Keičime maitimo lizdus šiems telefono modeliams
  • Apple iPhone
  • Samsung
  • LG
  • Sony
  • Nokia
  • Huawei
  • HTC
  • Kiti modeliai
Telefonų maitimo lizdų keitimas

galaxy-s6-edge-not-chargingIšmanųjį telefoną reikia krauti kasdien, kad jo baterija laikytų visą dieną, tad dažnai atsitinka taip, kad telefono lizdas išl0žo, paklibo, telefonas nebesikrauna arba reikia pajudinti pakrovėjo laidą, kad baterija pradėtų krautis. Tokiu atveju reikalingas telefono maitinimo lizdo remontas ar keitimas.

Taisom.lt dirbtuvės remontuoja įvairių telefonų maitinimo lizdus Samsung, Apple iPhone, Samsung, LG, Sony, Nokia Huawei ir kitus modelius (paklausk ar turime Tavo telefono maitinimo lizdą vietoje ir per kiek laiko jį pakeistume telefonu 8-633-68336). Paklausus meistro, kokio telefono įkrovimo lizdas nelūžta – atsakymas vienareikšmiškas– visų telefonų maitinimo lizdai lūžta.

Ką daryti, kad išvengti maitinimo lizdo išlūžimo? Pirmiausia reikia kuo tiesiau įkišti ir ištraukti įkroviklio laidą, tuomet neklibiname lizdo ir jis nesijudina nuo pagrindinės plokštės. Taip pat patartina kuo mažiau kišti laidą pirmyn ir atgal, leisti telefonui ramiai krautis. Na ir žinoma rekomenduojamas kokybiškas originalus įkroviklis, nes prastos kokybės pakrovėjai gali pažeisti ne tik lizdą, jo kontaktus, bet ir pagrindinę plokštę.

Maitinimo lizdas nebesikrauti gali ir dėl to, kad lizdelio kontaktai apsinešė arba gavo oksidacijos. Tai dažniausiai atsitinka jei telefonas gavo drėgmės arba į telefoną pro maitinimo lizdą patenka mažos aplinkos dalelės. Kontaktų nerekomenduojama valytis patiems, nes juos galima lengvai pažeisti, nulaužti. Geriau telefoną patikėti meistrui, kuris pratestavęs nusprendžia ar geriau valyti senąjį lizdą, ar keisti jį nauju.

Naujo telefono lizdo keitimas Taisom.lt dirbtuvėse atliekamas itin greitai, kadangi dirbtuvėse vietoje yra daug įvairių rūšių lizdų, tad meistras lizdą dažniausiai pakeičia tą pačią dieną. Tad jei turite telefoną ir jis kraunasi blogai, paskambinkite telefonu 8-633-68336 arba pristatykite telefoną adresu Taikos pr. 48 ar Taikos pr. 12.

Naudingi patarimai