fbpx
Pagalba jūsų televizoriui2024-05-10T07:40:17+00:00

Pagalba jūsų televizoriui!

Sugedo televizorius? Atvykstame į namus ar ofisą Klaipėdoje!

Prireikė pagalbos jūsų televizoriui? Nežinai kur kreiptis? Taisom.lt pasiruošę jums padėti! Atvykstame į namus ar ofisą Klaipėdoje! Specializuotas aptarnavimas, patrauklios kainos, užtikrinta kokybė! 

 UŽPILDYKITE FORMĄ IR GAUKITE SPECIALISTO KONSULTACIJĄ NEMOKAMAI:

  KAIP MUS RASTI?

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

  Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

  Sugedo elektronika, bet
  esate iš kito miesto?

  Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

  Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

  Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
  Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
  Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

  PASLAUGOS TRUNKA PER ILGAI?

  Registruokitės vizitui  iš anksto – taip sutaupysite ne tik savo, bet ir mūsų laiką! Eilės šioje elektronikos srityje – natūralus dalykas, kad jų išvengtumėte, siūlome iš anksto susiplanuoti norimą laiką, taip suteiksime aukščiausios kokybės aptarnavimą!

  Visokeriopa pagalba jūsų televizoriui!

  Esame užtikrinti savo sugebėjimais ir apie televizorių gedimus, jų priežastis bei šalinimą galime kalbėti drąsiai. Televizoriai – viena iš mūsų pagrindinių sričių. Dirbdami ne tik panaudojame ilgametę patirtį, bet ir nuolat tobuliname savo žinias. Pradedant nuo televizorius pervežančių vairuotojų iki televizorių dirbtuvių vadovo – visas kolektyvas atsidavęs darbui ir pasiruošęs padėti jums! Dirbame ne tik Klaipėdoje, bet ir aplinkiniuose rajonuose.

  Šiuolaikiniai televizoriai – visiškai kita istorija!

  Tikriausiai visi puikiai žinote kaip greitai tobulėja elektronika! Norint sekti jai įkandin, negalima snausti! Kasmet pristatoma ne po vieną SAMSUNG, LG, Philips ar kito modelio televizorių. Apie visus juos reikia išmanyti, kad pasireiškus gedimui būtų galima jį pašalinti.  Nuolat tobulinamės, investuojame į naują įrangą, mokymus, kad jums siūlomos paslaugos vyktų greitai, sklandžiai ir užtikrintai. Šiuolaikiškos technologijos ne tik palengvina darbą, bet ir leidžia atlikti paslaugas kur kas greičiau ir kokybiškiau!

  Aukščiausios klasės aptarnavimas Klaipėdoje!

  Nors sklandžiai vykdomas televizorių aptarnavimas jau daug ką reiškia, norime paminėti ir mūsų logistikos skyrių! Vieni pirmųjų Klaipėdoje pasiūlėme savo klientams logistikos paslaugas: paimame sugedusį televizorių iš namų ar įmonių. Dabar tai vyksta kasdien, turime tam pritaikyta transportą ir visada pasiruošusį padėti personalą. Klaipėdoje, televizoriaus paėmimas remontui – tik 10 eurų! Nesivarginkite transportuodami nepatogų, didelių gabaritų televizorių, mes padarysime tai už jus!

  NORITE PAKLAUSTI?

  Sugedo televizorius? Aptarnaujame LED, QLED, Nano CELL ir daugelį kitų tipų televizorių! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, konsultacija visiškai nemokama! Iškilus klausimams – skambinkite arba rašykite! Atsakysime visiems!

  NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

  Sugedo televizorius? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose – tik 10 eurų! Pamirškite rūpesčius, mes pasirūpinsime jūsų televizoriumi!

  Dažniausiai sutinkami televizorių  gedimai.

  Sugedo televizorius? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais! Žiniomis ir patarimais dalinamės nemokamai, TV meistrai pakonsultuos!

  Nusėdo pultelio baterija? Deja toks sutapimas sutinkamas ypatingai retai, dažniausiai neįsijungiantis televizorius siejamas su maitinimo bloko gedimais, o tai pakankamai rimta problema. Paprastai remontas netrunka ilgiau savaitės ir patys maitinimo blokai yra sutvarkomi be didesnio vargo, retesniais atvejais reikalingas maitinimo bloko keitimas, šiuo atveju daug kas priklauso nuo televizoriaus amžiaus – jei televizorius ne 10-ies metų, naują bloką rasti šansai ganėtinai dideli!

  Jei ekrane matote gamintojo logotipą (pvz. LG), bet pultelis ir mygtukai neveikia, galimai sugedo televizoriaus valdymo blokas. Pasitaiko valdymo bloke esančios NAND atminties gedimų, taip pat kartais sugenda ir patys valdymo blokų procesoriai. Nepatikėsite, valdymo blokus irgi galima suremontuoti, tačiau tikrai ne visais atvejais. Dažnai tenka keisti bloką nauju, o tai deja ne pigus malonumas. Orientacinė naujo valdymo bloko kaina su pakeitimu gali siekti 150 ar daugiau eurų.

  Nors televizoriaus ekranas ir yra brangiausia detalė visame įrenginyje, ekrano keitimas visad galimas. Kainos atžvilgiu, ekranas sudaro apie 70% viso televizoriaus vertės, remontuoti savo lėšomis tikrai ne pats racionaliausias sprendimas. Kita vertus, dažnas renkasi turto draudimo paslaugas, tokiu būdu ekrano keitimas neatrodo toks baisus. Mes galime paruošti visą reikiamą dokumentaciją draudimui, net televizorių paimti iš namų, o vėliau parvežti lyg naują!

  Atsakymas devynis iš dešimt kartų – apšvietimo LED lempos! Gedimas šiuolaikiniuose televizoriuose sutinkamas pakankamai dažnai. Kad įsitikinti ar gedimas tikrai tas, siūlome pašviesi į ekraną ryškia šviesa, greičiausiai pamatysite, kad televizorius visgi rodo vaizdą, tik labai blankiai! Lempų keitimas paprastais atvejais trunka nuo vienos iki kelių darbo dienų ir yra vienas iš įprastų mūsų servise atliekamų procesų, šiai dienai rinkoje vyrauja keletas LED apšvietimo tipų, pradedant įprasta Direct LED technologija ir baigiant brangesnėmis Edge LED ar Mini LED technologijomis.

  Televizorių mirgėjimas turi keletą paaiškinimų, kartais sugenda T-CON spalvų arba valdymo blokai, o kartais pasireiškia ir ekrano gedimai. Priklausomai nuo mirgėjimo tipo, remontas gali būti ir labai paprastas ir labai sudėtingas. Mirgėjimą dažniausiai lydi ir atsiradusios linijos. Ekrano pusėje esantys gedimai susiję su mirgėjimu sprendžiami sudėtingai, dažniausiai gali likti padarinių, arba prireiks naujo ekrano. Jei gedimas visgi kilo dėl vieno ar kito bloko kaltės, jums greičiausiai pasiseks!

  Atidžiai apžiūrėkite nulūžusį antenos lizdą, greičiausiai jis iškrito arba tuoj iškris. Labai svarbu – nepameskite antenos lizdo galiuko! Dažnu atveju pavyksta prilituoti tą patį galiuką, taip remontas kainuos pigiau ir bus padarytas greičiau. Priešingu atveju galimas TV tiunerio keitimas, kuris susidaro ir daugiau sudėtingesnių elementų ir kainuoja kiek brangiau. Visados rekomenduojame pasitikrinti ir pačią anteną ar priedėlį, galbūt gedimas ten!

  Planas toks: išjunkite televizorių iš elektros įvado ir važiuokite pas specialistus. Jei televizorius apliejimo metu buvo išjungtas, žala greičiausiai mažesnė. Svarbu įvertinti laiko svarbą, kuo greičiau bus imtasi veiksmų – tuo didesni šansai įrenginį atgaivinti. Primename: atvykstame į namus ar ofisą, atsitikus nelaimei kreipkitės į Taisom.lt specialistus, mes pasirūpinsime jūsų televizoriumi!

  Televizoriaus paėmimas ir pristatymas.

  Klaipėdos miesto ribose televizorių iš jūsų namų ar įmonės paėmimas tik 10 eur! Neberizikuokite transportuodami sunkius įrenginius, palikite tai specialistams!

  Visų televizorių modelių aptarnavimas.

  Sugedo televizorius? Samsung, Philips, LG, Sony bei daugelių kitų modelių aptarnavimas.  Nesibaidome negirdėtų modelių, laukiame visų! Suteiksime pagalba jūsų televizoriui!

  Kokybiškų detalių parinkimas.

  Mūsų teikiamos paslaugos privalumas: siūlome rinktis iš naujų arba naudotų detalių. Jei televizoriui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Dirbame tiek su pačiais gamintojais, taip pat ir tarpininkais.

  Ilgalaikė garantija.

  Beveik visiems darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, neišsigąstame garantinių atvejų– jie sprendžiami prioritetine tvarka. Darome taip, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau!

  Title