fbpx
Defektinis aktas2024-04-19T12:59:23+00:00

Įrenginio defektinis aktas.

Įrenginio defektinis aktas, kuriame nurodome gedimų išklotinę ir remonto kainą.

Defektacijos aktas skirtas draudimo bendrovėms, nustatant ir išmokant turto draudimo išmokas. Defektacija apibrėžia įrenginio gedimus atsiradusius dėl įvairių priežasčių, nurodoma remonto sąmata ir keičiamų detalių sąrašas. 

19,99€

TURITE MUMS KLAUSIMŲ?

Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame turto draudimo, defektacijų, bei elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

KAIP TAI VEIKIA?

Defektinis aktras draudimui

UŽREGISTRUOKITE ĮVIKĮ!

Sugedus televizoriui, kompiuteriui ar buitinei įrangai, (ypač jei gedimas atsirado po elektros srovės dingimo ar apliejimo) kreipkitės į savo turto draudėją. Užregistruosite įvykį, jums bus suteiktas žalos numeris, o toliau visus rūpesčius tvarkyti perimsime mes!

Defektacija draudimui

UŽSAKYKITE DEFEKTACIJĄ.

Užpildykite mūsų formą ar paskambinkite mūsų konsultantams, susirinksime visą reikiamą informaciją ir pradėsime ruošti defektinį aktą. Paprašysime nurodyti vardą, pavardę, įrenginio tikslų modelį ir pažeidimo nuotraukas – jei tai aktualu!

Defektavimo aktas

LAUKITE REMONTO SĄMATOS.

Surinkę visus duomenis apdorosime jūsų užklausą ir pradėsime ruošti defektacija. Jei sąmatai nustatyti prireiks pačio įrenginio, paprašysime, kad jį pristatytumėte. Taip pat galime pasiūlyti ir paėmimo paslaugas – jei neturite galimybės atvežti didesnių gabaritų prietaisą (pvz. televizorių, indaplovę ar džiovyklę). Suruošę defektinį aktą atsiūsime sąskaitą faktūrą apmokėjimo, o po jo ir pačią defektaciją.

Defektinis aktas draudimui

REMONTUOKITE ĮRENGINĮ NEMOKAMAI.

Perdavę defektinį aktą draudimo bendrovei galite tikėtis išmokos siekiančios įrenginio nupirkimo kaina. Žinoma, teks susimokėti išskaitą, bet ji neturėtų siekti daugiau 10% įrenginio vertės (arba tiek kiek nurodyta draudimo sutartyje). Gavus draudimo sutikimą remontuoti pradėsime taisymo darbus ir kaip galima greičiau gražinsime jums sutaisytą prietaisą.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

ATVYKIMAS KLAIPĖDOJE IR NE TIK!

Esate iš Klaipėdos, bet neturite galimybės pristatyti įrenginį? Mes galime padėti, ne tik atvažiuosime nukabinti televizorių, bet ir išmontuosime gartraukį, kaitlentę ar indaplovę! Po remonto įrenginį parvešime ir sumontuosime atgal, taip kaip ir buvo prieš tai!

Defektinis aktas draudimui.

Paruoštas defektacijos aktas tinkamas daugumai turto draudimo įmonių, toks aktas nustato sugedusio įrenginio remonto sąmatą, keičiant arba remontuojant tam tikras dalis. Taip pat įforminimas įrenginio nurašymas, kai detalė nebetiekiama arba nėra galimybės gauti detales.

Atvykimo ir išmontavimo paslaugos Klaipėdoje.

Jei sugedo buitinė įranga ar kitas stambesnis įrenginys (pvz televizorius), galime atvykti į namus ir jį paimti. Jums dėl to rūpintis nereikės – dažniausiai už šias paslaugas moka draudėjas! Jei tai gartaukis, indukcinė kaitlentė ar kita buitinė įranga, galime pagelbėti ir su išmontavimu!

Esate iš kito miesto?

Defektacija galime atlikti ir atsiųstiems įrenginiams iš kitų miestų, susisiekite su mumis dėl individualaus pasiūlymo. Kai kuriais atvejais įrenginio net nereikia siųsti – užtenka ir nuotraukos. Jei vis tik defektinis aktas nebus pabaigtas be įrenginio, surasime tinkamiausią būdą kaip jūsų įrenginį atgabenti mums!

Defektacijos aktas kiekvienam įrenginiui.

Defektinis aktas draudimui apima daugybę įrenginių, tai yra ne tik telefonai, kompiuteriai, televizoriai, bet ir buitinė įranga ar net šviestuvai. Dėl tikslių sąlygų vertėtų pasigilinti į draudimo taisykles, kiekvieno draudėjo teikiamos paslaugos gali skirtis.

Title