fbpx
Televizorių ekranai, keitimas.2024-05-06T14:14:35+00:00

TELEVIZORIŲ EKRANAI

Televizorių ekranų keitimas Klaipėdoje.

Televizorių ekranų kainos dažniausiai būna išties aukštos, todėl verta pasirūpinti draudimu! Dirbame su draudimo įmonėmis, išrašome defektacijos aktus. Televizorių ekranų keitimas, kaina, trukmė, garantijos ir kiti atsakymai sudaužius TV ekraną!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Televizorių ekranai:

Sudužo televizoriaus ekranas? Nenusiminkite, yra keli būdai kaip galime jums padėti!

Vienas iš sklandžiausių būdų pakeisti televizoriaus ekraną – turto draudimas. Draudimo įmonės suteikta remonto kompensacija kur kas palengvins susidariusią situaciją. Toliau supažindinsime kokia tvarka vyksta televizorių ekranų keitimas, kaina, terminai ir visa kita naudinga informacija!

Kaip vyksta televizorių ekranų keitimas turint turto draudimą? Tai paprasčiau nei manote!

Televizorių ekranai – vienas brangiausių TV komponentų, tad ekrano keitimas savomis lėšomis būna neracionalus. Dažniausiai televizorių ekranai sudaro net 60-70% viso televizoriaus vertės! Turto draudimas padengia didžiąją dalį ekrano keitimo kainos, pagelbėjome ne vienai dešimčiai klientų pasikeisti sudužusius ekranus be milžiniškų nuostolių kišenei!

 1. Turto draudimo sąlygos. Visų pirmą siūlome gerai išsinagrinėti turtu draudimo sutartį ir pasidomėti kokios yra sąlygos, ar į jas įeina televizorių gedimai, taip pat koks yra franšizės mokestis. Jei turto draudimo neturite, pats laikas apsidrausti, atsižvelgiant į šias nuostatas!

 2. Gedimo užregistravimas. Sudaužius televizoriaus ekraną susisiekite su draudėjais, užregistruokite įvykį. Draudimo įmonė gali paprašyti nufotografuoti televizoriaus ekraną, modelį su serijiniu numeriu, taip pat kartais prašomi ir įsigijimo dokumentai.

 3.  Televizoriaus defektavimas. Pristatykite televizorių apžiūrai, jei neturite galimybės atvežti, mes galime televizorių paimti iš namų ar ofiso. Servise sutikslinsime galimybe užsakyti naują ekraną ir išrašysime pažymą draudimui.

 4.  Atliekamas ekrano keitimas. Gavus teigiamą atsakymą iš draudimo ir jūsų sutikimą, užsakysime naują televizoriaus ekraną. Po ekrano keitimo ir atsiskaitymo, neturint galimybės atvykti, vos už 10 eurų, parvešime televizorių atgal!

Kaip vyksta televizorių ekranų keitimas neturint draudimo? Padėsime ir neturint turto draudimo!

Televizorių ekranų keitimas be draudimo, taip pat įmanomas. Tiesa, reiktų nusiteikti išleisti nemažą kiekį pinigų, televizorių ekranai – ypatingai brangi detalė.

 1.  Televizoriaus defektavimas. Atvežkite televizorių apžiūrai, jei neturite galimybės atvykti, mes galime televizorių paimti iš namų ar ofiso. Servise sutikslinsime galimybe užsakyti naują ekraną, susisiekiame su jumis dėl remonto suderinimo.

 2.  Atliekamas ekrano keitimas. Gavus jūsų sutikimą, užsakoma detalė ir atliekamas televizoriaus ekrano keitimas. Po sėkmingai atlikto remonto informuojame apie pabaigtus darbus. Jei neturite kaip atvykti, televizorių pristatome į namus. Atsisakius remonto, televizorius paruošiamas gražinimui ir gražinamas jums.

Bendra informacija keičiant televizoriaus ekraną:

 1.  Kokios yra televizorių ekranų kainos? Tikslų atsakymą galima sužinoti tik žinant televizoriaus modelį, bet imant vidurkį, televizoriaus ekranas sudaro 2/3 televizoriaus vertės. Pvz. 40″ ar 43″ colių televizoriaus ekranai gali kainuoti apie 300-400 Eurų. Žinoma tai dar priklauso nuo televizoriaus specifikacijų ir kitų TV parametrų.

 2.  Ar visiems televizoriams yra keičiami ekranai? Deja ne, televizorių ekranų tiekimas yra ribotas ir dažniausiai baigiasi išleidus naują televizorių gamą. Vidutiniškai nuo gaminimo pradžios, ekranai prieinami 3-4 metus, vėliau jų tiekimas nutraukiamas. Dvejoji ar jūsų televizoriui rasime ekraną? Atsiųskite tikslų TV modelį ir serijinį numerį – patikrinsime vos už 10-20 eurų!

 3.  Ar būna neoriginalių televizorių ekranų? Ekranai gaminami tik originalūs, pakaitinių kopijų nėra. Sutaupyti šioje vietoje nėra kur, nebent rasite naudotą ekraną. Naudotais ekranais neprekiaujame, užsakome tik naujus, tiesiai iš gamintojų.

 4. Po televizoriaus ekrano keitimo garantijos nebelieka? Gamintojo suteikta garantija (jei garantija dar nepasibaigė) nebegalioja, vietoje to, suteikiame savo 30-ties dienų garantiją, televizoriaus ekrano pakeitimui.

 5. Kiek trunka televizoriaus ekrano pakeitimas? Viskas priklauso nuo to ar ekranas laikomas sandėlyje ar užsakomas iš gamintojo. Pirmu atveju pakeitimas gali trukti 1-2 savaites, o antruoju tektų palaukti iki mėnesio ar kiek daugiau.

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina televizorių ekranai, planuojate keisti TV ekraną? Klauskite! Mums patinka bendrauti, nemokamai pakonsultuosime televizorių ekranų keitimo klausimais, padėsime susitvarkyti draudimo reikalus. Laukiame jūsų užklausų!

Mūsų vertybės:

Klientas svarbiausia!

Būtent jūs esate svarbiausi! Ne tik įranga svarbi kurią remontuojame, bet ir jūs! Dėl jūsų padarysime viską!

Abipusis pasitikėjimas!

Pasitikėkite mumis, o mes pasitikėsime jumis! Siekime abipusės naudos kartu! Šiais laikais tai didelė vertybė!

Atsakome už kokybę!

Stengiamės atlikti darbus kuo įmanoma kruopščiau, mūsų prioritetas – kokybė! Juk svarbi kiekviena smulki detalė!

Konkurencingos kainos!

Nemėgstame plėšikų! Einame už skaidrią kainų politika, nuolat stengėmės pasiūlyti geriausias rinkos kainas!

Ilgalaikė garantija!

Suteikiame garantiją tam, kad įvykus nesklandumams netektų raudonuoti. Svarbu laiminga pabaiga!

Padėka jums!

Ačiū jums! Padėkojame kiekvienam klientui pasirinkusiam mus! Jūs esate mums svarbus!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Domina televizorių ekranai? Neturite kaip atvežti televizoriaus? Suprantame, ne kiekvienas turi galimybe atgabenti didelius televizorius, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Klaipėdos ribose ši paslauga kainuoja vos 10 eurų! Laukiame jūsų skambučių!

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

televizorių ekranų kainos nustatymas nemokamas.

PILNA TELEVIZORIAUS PATIKRA!

Kiek kainuoja televizorių ekranai? Televizoriaus patikros mokestis nuo 10 eur! Susisieksime su detalių tiekėjais, pasiteirausime ar detalė prieinama ir kokia jos kaina, įvertinsime kiek kainuos keitimas!

Geros televizorių ekranų kainos

TELEVIZORIŲ EKRANŲ KEITIMAS KLAIPĖDOJE!

Galime pakeisti jūsų televizoriaus ekraną! Esame iš Klaipėdos, turime pažangų televizorių servisą ir plačiai vykdome televizorių remontą. Džiaugėmės galėdami suremontuoti jūsų televizorių.

televizorių ekranų keitimas Klaipėdoje geromis kainomis.

GEROS TELEVIZORIŲ EKRANŲ KAINOS!

Prekiaujame originaliais televizorių ekranais. Turite LG, SAMSUNG, PHILIPS ar kitą televizorių kuriam reikia pakeisti ekraną? Mes galime jums padėti! Kreipkitės, parinksime naują ekraną ir jūsų televizoriui!

televizorių ekranų keitimas Klaipėdoje su atvykimu.

GALIME ATVYKTI Į NAMUS AR OFISĄ!

Neturite kaip pristatyti televizoriaus į servisą? Mes galime jums padėti! Aptarnaujame visą Klaipėda, kreipkitės nesikuklindami, televizoriaus paėmimas iš namų ar ofiso vos 10 eurų!

televizorių ekranų keitimas su garantija

ILGALAIKĖ GARANTIJA!

Išsiskiriame iš kitų dėl besąlygiško atsidavimo remontui. Praktiškai kiekvienam iš savo remontų suteikiame net 90-ies dienų garantiją! O reikalui esant galime pasiūlyti ir išplėstinę garantijos programą, iki 180-ies dienų!

televizorių ekranų keitimas pagal draudimą

DRAUGAUJAME SU TURTO DRAUDIMU!

Kai televizoriaus ekrano keitimas per brangus, gelbsti turto draudimas! Mes glaudžiai bendradarbiaujame su draudėjais, išrašome reikiamus dokumentus jūsų televizoriaus remontui užtikrinti. Išnaudokite savo draudimą pagal paskirtį!

Televizorių ekranų keitimas Klaipėdoje.

Turime galimybe pakeisti visų pagrindinių televizorių gamintojų ekranus, įskaitant SAMSUNG, LG, PHILIPS, SONY ir kitus. Klauskite, rasime ekraną kiekvienam televizoriui!

Geriausios televizorių ekranų kainos.

Televizorių ekranai pigiau? Būna ir taip! Nuolat stengiamės pasiūlyti geriausią variantą, bendraujame tiesiai su gamintojais tad manome galintys pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas!

Atvažiuojame paimti Klaipėdoje.

Televizorius per sunkus transportavimui? Palikite tai mums! Turime specializuotą transportą ir Klaipėdoje galime televizorių paimti iš namų ar biuro vos už 10 eurų! Juk niekas nenori tampyti sunkaus televizoriaus!

televizorių ekranai kiekvienam.

Nesvarbu naujas ar senas, didelis ar mažas. Televizorių ekranų yra labai įvairių, mes nusiteikę padėti kiekvienam. Jei ekranai vis dar gaminami jokių problemų nėra, senesniems televizoriams ieškosime naudotų ekranų. Mes už tai, kad sprendimas būtų kiekvienu atveju!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title