Meistras į namus, Klaipėdoje.

Elektronikos meistras visoms problemoms spręsti!

Įvairios įrangos paėmimo remontui paslaugos Klaipėdoje! Televizorių meistras, kompiuterių meistras, bei visų kitų sričių elektronikos meistras Klaipėdoje! Atvyksime į namus ar biurą visoje Klaipėdoje ar net už jos! Ar be gali būti kas nors paprasčiau?

Įrenginių paėmimo taisyklės Klaipėdoje.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

užsakymai 4

Koks įrenginys sugedo?

Pasirinkime įrenginio tipą: *

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam! meistras į namus

KAIP TAI VYKSTA?

meistras į namus

UŽSAKYMO PATEIKIMAS!

Užregistruokite „meistras į namus” paslaugą užpildę aukščiau matomą formą arba telefonu! Atliktus registraciją internetu, gausime jūsų el. laišką apie užsakymo pateikimą. Toliau teks šiek tiek palaukti. Sveikiname – pirmas žingsnis jau padarytas!

meistras į namus

REGISTRACIJOS PATVIRTINIMAS!

Po registracijos pateikimo su jumis susisieks mūsų specialistas ir patikslins kada galime atvykti. Darbo dienomis važiavimai vyksta nuo 10 iki 17 valandos. Sutarę laiką ir datą laukite meistro! Prieš atvykstant visad pasiskambiname!

meistras į namus

MEISTRO ATVYKIMAS!

Mūsų specialistas atvykęs į nurodytą vietą įvertins situacija ir paims įrenginį transportavimui į servisą. Jei problema nedidele ir paprasta, gedimą sutvarkysime vietoje. Meistras pakonsultuos remonto klausimais bei užpildys remonto sutartį.

meistras į namus

ATLIEKAMA ĮRENGINIO PATIKRA!

Iškviestas meistras į namus pargabens jūsų įrenginį į mūsų servisą, patikrai atlikti. Toliau sugedęs įrenginys perduodamas savo srities specialistui, kuris nuodugniai nustatys visus esamus gedimus. Vėliau įvertinama remonto sąmata ir susisiekiama su klientu.

meistras į namus

ATLIEKAMAS REMONTAS.

Gavus jūsų sutikimą pradedamas vykdyti įrenginio remontas, keičiamos dalys, atliekamas testavimas. Darome viską, kad jūsų elektronika vėl grįžtų į gyvenimą! Pirštai sukryžiuoti! Meistras į namus trina rankomis ir nekantrauja parvežti jūsų įrenginį atgal!

meistras į namus

PARVEŽIMAS ATGAL!

Valio, remontas pabaigtas! Sutvarkytas įrenginys, dar karta patikrinamas, paruošiamas transportavimui. Suderinus tinkamą laiką su klientu, įrenginys pristatomas į namus ar biurą! Tikimės likote patenkinti mūsų paslaugomis!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam! meistras į namus

REIKALINGAS TELEVIZORIŲ MEISTRAS?

Gendantys televizoriai – nieko naujo. Televizoriaus paėmimas iš namų ar ofiso, jau kita kalba! Ar pagalvojote kiek daug nepatogumų sukelia ant sienos kabantis sugedęs televizorius? Mūsų televizorių meistras ne tik suremontuos, bet ir pagelbės nukabinant, transportuojant, o vėliau saugiai pargabenant jūsų televizorių atgal. Svarbiausia – Klaipėdoje televizoriaus paėmimas tik 10 eur! Televizorių meistras laukia jūsų skambučio! Meistras į namus paslauga tau ir tavo kaimynui!

REIKALINGAS KOMPIUTERIŲ MEISTRAS?

Sugedusio kompiuterio pristatymas į servisą reikalauja papildomo laiko? Kompiuterio transportavimas sukelia problemų? Nesivarginkite – kompiuterių meistras gali atvykti į jūsų namus ar ofisą Klaipėdoje, ar net už jos! Paimsime jūsų nebeveikiantį kompiuterį apžiūrai, o po remonto gražinsime atgal! Taip pat siūlome ir išmontavimo/sumontavimo paslaugas! Priminame, meistro iškvietimas Klaipėdoje kainuoja 10 eurų!

REIKALINGAS KITOS ELEKTRONIKOS MEISTRAS?

Turite nestandartinio dydžio elektronikos ir neturite kaip ją atvežti remontui? Elektronikos meistras gali jums pagelbėti. Galime atvykti ir paimti tokią smulkią buitinę įrangą kaip kavos aparatai, kaitlentė, dulkių siurblys ir panašiai. Elektronikos meistras nebijo iššūkių, tad skambinkite, pakonsultuosime ir priimsime bendrą sprendimą dėl nestandartinių gabaritų elektronikos remonto. Ir nepamirškite, Klaipėdoje meistro iškvietimas tik 10 eur!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda