fbpx
Įrenginio registracija siuntimui2021-02-18T08:37:20+00:00

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

užsakymai 3

Koks įrenginys sugedo?

Pasirinkime įrenginio tipą: *

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame visoje Lietuvoje, tai reiškia ne tik didmiesčiai, bet ir kaimai ar vienkiemiai. Kurjeris pasieks jus bet kur! Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su OMNIVA paštomatais. Siuntimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

Suteikiama ilgalaikė garantija.

Suteikiame net 90-ies dienų garantiją, tai reiškia trys mėnesiai be jokių rūpesčių! Ir tai nereiškia, kad suėjus terminui įrenginys vėl  suges. Darbai atliekami taip, kad grįžti su su tokiomis pat problemomis neteks!

Aukščiausios kokybės paslaugos.

Daugiau nei dešimt metų patirties elektronikos srityje, nuolat tobuliname ne tik įrangą, bet ir personalo žinias. Plečiame aptarnaujamų įrenginių spektrą, mūsų vizija – viena vieta visiems elektronikos prietaisams aptarnauti!

Nemokamos siuntimo paslaugos.

Įrenginio siuntimas ir parsiuntimas jums nieko nekainuos! Paprasčiau nebūna, nesirūpinkite dėl apmokėjimo, mes paruošime siuntimo dokumentus ir susisieksime su kurjeriais!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title