Domina elektrinio dviračio pagreitinimas? Rinkitės SpeedBox!

Ieškote būdų kaip pagreitinti elektrinį dviratį? Siūlome būdą saugiai ir greitai padidinti elektrinių dviračių greitį su Speedbox priedais. Esame oficialūs Speedbox atstovai, tad galime garantuoti konkurencingas kainas, išsamias konsultacijas bei montavimo paslaugas. Elektrinio dviračio greičio kėlimas iki 40, 50 ar net daugiau!

Kas yra Speedbox ir kaip jis veikia?

Greitis tada kai tau jo reikia!

Speedbox – tai priedas jūsų dviračiui, leidžiantis atrakinti greičio apribojimą ir leisti išvystyti didesnį greitį. Gamintojo numatytas 25 km/h limitas nuimamas ir minti padedantis elektrinis variklis padės jums išvystyti greitį kokio norite. Tai nėra el dviračio galios didinimas, tai yra ribotuvo nuėmimas. Vienintelis veiksnys apribojantis dviračio greitį bus jūsų kojos! Elektrinio dviračio greičio didinimas su Speedbox – saugus būdas įgauti daugiau greičio!

Ar naudoti Speedbox yra saugu?

Šis greičio padidinimo priedas iš esmės nepakeičia variklio ar kitų komponentų darbinio krūvio, tad tokie komponentai kaip dviračio elektrinis variklis nebus priversti dirbti daugiau nei prieš tai. Speedbox pašalina tik greičio limitą, kitu parametrai lieka nepatikę.  Elektrinio dviračio greičio kelimas yra kur kas paprastesnis su Speedbox!

KUR ĮSIGYTI?

KAIP ĮDIEGTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

elektrinio dviračio pagreitinimas

Atrodo per daug sudėtingai? Kreipkis į mūsų specialistus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Speedbox?

  • Ar galios dviračio garantija jei įdiegsiu Speedbox? – Atsižvelkite į gamintojo garantijos sąlygas, daugelis dviračių gamintojų gali nutraukti garantinį aptarnavimą, po Speedbox priedo įdiegimo. Bet koks el dviračio ribotuvo nuėmimas gali panaikinti galiojančią garantiją.

  • Koks realus pasiekiamas greitis su Speedbox priedu? – Pirmos kartos Speebox gali leisti išvystyti iki 50 km/h greiti, o antros ir vėlesnių kartų Speedbox priedai neturi limito, tad kiek leis jūsų kojos, tokį greitį ir pasieksite. Realiu scenarijumi klientai pasiekia 30-40 km/h be didesnių sunkumų.

  • Ar galiu Speedbox priedą įdiegti pats? – Norėdami įdiegti Speedbox priedą reikalingas minimalus dviračių išmanymas, turint reikiamos patirties tai nebus didelis iššūkis. Visas reikiamas instrukcijas rasite Speedbox tinklapyje. Jei tokio tipo darbų neteko atlikti, geriau patikėti įdiegimo paslaugą mums.

  • Ar Speedbox priedas tinka visiems El. dviračiams? – Greičio ribojimo atrakinimo priedas yra suderinamas tik su tam tikrais varikliais (pvz. Bosch, yamaha, t.t.), prieš perkant įsitikinkite ar išsirinkote jums tinkamą priedą. Jei kyla klausimų, visada galite su mumis susiekti – patikslinsime kokio Speedbox jums reikia.

Elektrinio dviračio pagreitinimas su Speedbox!

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų!

Važiuoti iki 20km/h ar važiuoti kiek leidžia kojos? Neretai 40-50 ar dar daugiau! Su Speedbox jums nebereiks rūpintis atsijungiančiu varikliu pasiekus tam tikrą greitį. Tai patikimas sprendimas neeikvojantis papildomų dviračio resursų, o įdiegimas ypatingai paprastas. Speedbox priedų turime visiems žinomiems dviračių modeliams, jums tereikia išsirinkti!