IT priežiūra Klaipėdoje.

Elektronikos remonto paslaugos įmonėms ir ne tik!

Siūlome plataus spektro IT paslaugas įmonėms Klaipėdoje. Kompiuterija ir biuro periferija tampa neatsiejama kasdienybės dalimi, tad IT paslaugos – ypač svarbus sklandaus darbo rodiklis. Galime pasirūpinti jūsų kompiuteriais, spausdintuvais, tinklo įranga ar net serveriais. Maksimali IT ūkio priežiūra už minimalią kainą, užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą jau dabar! Visi IT sprendimai vienoje vietoje.

DOMINA IT PRIEŽIŪRA? GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR:

  KĄ MES SIŪLOME?

  it priežiūra

  NUOTOLINĖ PAGALBA!

  Reikalinga skubi pagalba, pakibo programėlė ar pradingo darbiniai failai? Nieko baisaus, IT priežiūra nuotoliniu būdu – įprastas dalykas. Susisiekite su mumis ir pagelbėsime jums čia ir dabar. Nuotolinė pagalba išsprendžią 90% iškilusių kasdienių problemų. Tai greitai, saugu ir paprasta!

  it priežiūra

  KOMPIUTERIŲ PRIEŽIŪRA.

  Ar pagalvojote kiek nemalonumų gali sukelti sugedęs įmonės kompiuteris? Mūsų IT paslaugos sukurtoms tam, kad gedimai net neįvyktų. Rūpinamės jūsų kompiuterija, laiku atliekame profilaktinius valymus, saugome jus nuo įsibrovimų, neleidžiame atsitikti blogiausiam!

  it priežiūra

  TINKLO DERINIMO DARBAI.

  Trūksta interneto greičio? Reikia suderinti bevielį ryšį? Pajungti spausdintuvą ar tiesiog pravesti daugiau interneto laidų? Tinklo administravimas ir kiti IT sprendimai susiję su tinklo priežiūra – mūsų duona. Nuo debesų kūrimo iki serverių adminstravimo, mes pasiruošę viskam.

  it priežiūra

  KAVOS APARATŲ PRIEŽIŪRA.

  Ofisas be kavos aparato? Tokių nebūna! Visi žinome tą kolegą kuris visad pamiršta nukalkinti kavos aparatą, pirštais rodyti nebereiks, mes sutvarkysime jūsų kavos aparatą! Nuo įprastų nukalkinimo procedūrų iki sunkesnių gedimų šalinimo, be kavos tikrai nepaliksime!

  it priežiūra

  STEBĖJIMO KAMERŲ MONTAVIMAS.

  Stebėjimo kameros vis dar sparčiai plintantis sprendimas. Galime užtikrinti jūsų saugumą, montuojame bei administruojame stebėjimo kameras. IT priežiūra, stebėjimo kameros ir daugelis kitų paslaugų užtikrinančių jūsų saugų ir sklandų įmonės darbą.

  it priežiūra

  NESTANDARTINIAI PROJEKTAI.

  Turite nutrūkusia idėja ir ieškote kas ją įgyvendins? Papasakokite ją mums ir mes jums padėsime ją įgyvendinti, nesvarbu ar tai šviečianti reklama jūsų naujam verslui ar apsaugos sistema pramoniniame fabrike! Męs atviri pasiūlymams, laukiame jūsų idėjų!

  TURITE MUMS KLAUSIMU?

  Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

  IT PRIEŽIŪRA KLAIPĖDOJE.

  Atsitikus nelaimei pagelbėjome ne vienai uostamiesčio įmonei, sugedus kompiuteriui, televizoriui ar kitai įrangai kuri atlieką svarbų vaidmenį darbe, reaguojame žaibiškai. Atvykstame kaip galima greičiau, servise skubos tvarka darome apžiūra, remontuojame be jokių atidėliojimu. Atlikus remontą, įrangą parvežame atgal. Dažniausiai visa tai įmanoma atlikti tą pačią dieną. Juk visi suprantame koks svarbus yra verslas ir jame naudojama elektronika. it priežiūra

  IT sprendimai
  IT paslaugos

  VISOS IT PASLAUGOS VIENOJE VIETOJE!

  Siūlydami IT priežiūrą įmonėms privalėjome gerokai patobulėti, ne vien ištobulinome remonto sektorių, bet ir pradėjo dirbti visiškai naujose sferose. Galime sumontuoti stebėjimo kameras, pravesti interneto laidus, taip pat įmontuoti signalizacijas. Stengėmės pasiūlyti tokį paslaugų paketą kuris apimtų bendrą IT Ūkio administravimą, pradedant nuotolinės pagalbos tiekimu, baigiant kavos aparatų priežiūra. Viena partneris, visiems reikalams tvarkyti – IT priežiūra su Taisom.lt

  INDIVIDUALUS IT SPRENDIMAI KIEKVIENAM.

  IT priežiūros subtilybės apima labai įvairias paslaugas, mes puikiai suprantame, kad kiekvienai įmonei reikia specifinio paslaugų paketo. Tad nesibaiminkite, neprisirišame klientu ant trumpo pavadėlio prašydami mėnesinio mokesčio, už kiekvieną paslaugą atsiskaitoma atskirai, tik matant rezultatus! Didesnėms įmonėms galime paruošti ir abonementines sutartys, taip sutartos paslaugos vykdomos periodiškai, pagal bendrą susitarimą. Visais atvejais esame linkę rasti kompromisą, lankstus požiūris į verslą – tai pirmas bendradarbiavimo žingsnis!

  IT priežiūra
  Elektronikos taisykla Life4Laptop
  Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
  Tinklapių kūrimas Opengate.lt
  Televizorių remontas Klaipėdoje
  Kompiuteriu supirkimas Klaipėda