telefonų remontas2018-06-08T11:48:41+00:00

Telefonų remontas Klaipėdoje dar niekad nebuvo toks paprastas!

Visų išmaniųjų telefonų remontas Klaipėdoje ir ne tik! Reikalingas telefono ekrano keitimas, nauja baterija ar kita paslauga? Kreipkis – pagelbėsime visais remonto atvejais!

Telefonų remonto paslaugos

Telefonų ekranų keitimas
Telefonų krovimo lizdų remontas
Telefonų pagrindinės plokštės
iPhone remontas klaipėdoje
Telefonų komponentai
Aplietų telefonų remontas
Telefonų perrašymas Klaipėdoje

Kaip vyksta telefonų remontas?

Įsivaizduojate dieną be telefono? Greičiausiai ne, mes tai puikiai suprantame, todėl vykdomas telefonų remontas Klaipėdoje – viena iš mūsų pagrindinių sferų. Paprastesni remonto darbai mūsų dirbtuvėse atliekami tą pačią dieną, o suplanavus – net per kelias valandas. Jei remontas sudėtingesnis, visados pasiūlysime pakaitinį telefoną, o apie remonto eigą informuos mūsų specialistai. Jūsų telefono remontui reikiamos detalės nėra Klaipėdoje? Užsakant detales telefono palikti nereikės, užteks palikti užstatą! Remontuodami jūsų įranga laikomės griežtų nuostatų, jas rasite žemiau:

  • Visų modelių aptarnavimas – Remontuojame Apple, Samsung, Huawei, Sony, LG bei daugelių kitų modelių telefonus, nesibaidome rečiau sutinkamu gamintojų kaip HTC, OnePlus, Xiaomi ar Meizu. Laiko rasime visiems!

  • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-3 darbo dienas, kitais atvejais siūlome pakaitinį telefoną, o apie remonto eigą informuoja specialistas.

  • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami telefoną siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Kokią detalę rinktis sprendžia klientas.

  • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Kaip atrodo telefonų remontas Klaipėdoje?

Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Telefonų remontas Klaipėdoje – kas genda dažniausiai?

Nebegalite skambinti? Kalbant dingsta ryšys, telefonas nepripažįsta SIM kortelės? Sprendimą rasti pavyksta ne visada. Jei telefonas pirktas naudotas ir nežinote jo istorijos, tai gali būti viena iš priežasčių. Kai kuriais atvejais pasitaiko mechaninių SIM lizdo gedimų, dar rečiau genda telefonų modemai esantys pagrindinėje plokštėje. Mūsų specialistai pasiruošę padėti visais atvejais!

Įprastai krovimo problemos būna susijusios su krovimo lizdo gedimu, dažnu atveju nutrūksta galiniai lizdo kontaktai, taip pat pasitaiko vidinių lizdo pažeidimų. Pasitaiko ir užsiteršusių krovimo lizdų, kuriems padeda valymas, ypač iPhone telefonų modeliuose. Krovimo lizdo keitimas dažnai atliekama procedūra, dažniausiai telefonas sutvarkomas tą pačią dieną.

Daug nepatogumu keliantis gedimas turi kelis paaiškinimus, neveikia telefono mikrofonas arba telefono garsiakalbis. Abiem atvejais galimi detalių keitimai, tad problema sprendžiama gan paprastai. Prieš atvykstant į servisą reiktų įsitikinti ar bėda jūsų telefone, galbūt neveikia jūsų pašnekovo telefonas?

Kaistantis telefonas gali būti indikacija į rimtas problemas, jei kaitimas pasireiškia net nieko nedarant – laikas apsilankyti telefonų servise. Dažniausios priežastys: drėgmės padaryti pažeidimai, pagrindinės plokštės gedimai, baterijos problemos. Jei telefonas kaista naudojant didelį kiekį programų, arba programas kurios naudoja daug resursų, nerimauto nederėtų. Taip pat minimalus kaitimas pasireiškia kraunant telefono baterija įkrovikliu. 

Dažniausiai pasitaikanti baterijos nelaikymo priežastis – per didelis įkrovimo/iškrovimo ciklų kiekis. Paprasčiausiais sprendimas – Telefono baterijos keitimas. Rečiau pasitaikantys atvejai būna susiję su apliejimais ar krovimo plokščių gedimais. Baterijų keitimas laikomas įprasta procedūra, paprastai atliekama tą pačią dieną jei detale sandėliuojama.

Drėgmės gavę įrenginiai – tikras galvos skausmas. Kai kuriais atvejais telefonas atrodo nenukentėjęs, o kai kada įrenginys iškart nustoja veikti. Siūlome neprasidėti su ryžiais ir kitais buitiniais metodais, keliaukite tiesiai į telefonų servisą. Mūsų specialistai išvalys drėgmę, atliks reikiamas procedūras ir užtikrins tolimesnį įrenginio gyvenimą. Kuo greičiau kreipsitės į servisą, tuo didesni šansai išgelbėti jūsų telefoną!
Skilęs telefono stiklas arba ekranas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų. Tam tikriems modeliams kaip Samsung ar iPhone, siūlome galimybe pakeisti tik ekrano stiklą, jei vidinis ekranas yra sveikas. Kitais atvejais siūlomas ekrano komplekto keitimas, keičiant liečiamą ir vidinį LCD ekraną kartu. Telefono ekrano keitimas trunka nuo vienos iki kelių darbo dienų, atsižvelgiant į keitimo sudėtingumą. 
 
 
Lėtai veikiantį telefoną pažįsta kiekvienas, didelis kiekis programėlių, lėtai atidarinėjami langai, skamba pažįstamai? Dažniausias vaistas – gamyklinių parametrų atstatymas. Tai gali atlikti ir patys vartotojai! Kitas variantas – pilnas sistemos perrašymas ar telefono optimizavimas pasirenkant tam tikrą operacinę sistemą. Bet kokiu atveju mūsų specialistai pasiruošę padėti!
Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!
Klausti

Nori sužinoti remonto kainą?

Kiek kainuoja telefonų remontas? Dažniausiai užduodamas klausimas skilus telefono ekranui ar įmetus telefoną į vandenį. Atsakymų deja daug ir įvairių, ne visais atvejais remonto kainą pavyksta nustatyti iškart, tad siūlome tris variantus padėsiančius atsakyti į jūsų klausimus:

  • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

  • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

  • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos

Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Rezervuokite laiką telefono remontui!

Telefonų remontas trunka per ilgai? Męs radome sprendimą! Pasirinkite jums tinkama laiką, rezervuokite vietą serviso dienotvarkėje ir atvykite sutartu laiku – paslauga bus atlikta kur kas greičiau nei manote! Juk telefonų remontas Klaipėdoje – visada arčiau namu!

  • Užpildykite formą – Užpildykite šalia esančia formą nurodydami kuo tikslesnį įrenginio pavadinimą, bei gedimo aprašymą. Kuo tikslesnis apibūdinimas – tuo greičiau bus įvykdytas jūsų telefono remontas!

  • Užsakymo patvirtinimas telefonu – Gavus informaciją apie jūsų įrenginį susisieksime su jumis telefonu arba el. paštu. Įprastai mūsų konsultantai susisieks jau tą pačią dieną ir patikslins dėl rezervacijos patvirtinimo.

  • Atvykite sutartu laiku – Po rezervacijos patvirtinimo jums tereikia atvykti į sutartą filialą sutartu laiku ir mėgautis išskirtinėmis teisėmis remontuoti įrangą be eilės!

Registruokite nemokamą meistro iškvietimą!

Iphone ekraną pakeitė per 15 minučių! Dar taip nebuvo, kad telefonų remontas nesukeltu jokių nepatogumų!

Jonas

Profesionaliai atliko telefono remontą Klaipėdoje, buvo skendęs telefonas išvale drėgme suremontavo plokštę, veikiai iki šiol.

Antanas

Keičiau Samsung S7 stiklą, telefonas atrodo kaip naujas, nereikėjo keisti viso ekrano, šauniai atliktas darbas.

Pranas
Skambink Dabar!