fbpx
Telefonų remontas Klaipėdoje2024-05-10T12:31:23+00:00

Telefonų remontas Klaipėdoje.

Tavo telefonų taisykla! Kai reikalingas telefonų remontas Klaipėdoje.

Visų išmaniųjų telefonų remontas Klaipėdoje ir ne tik! Reikalingas telefono ekrano keitimas, nauja baterija ar kita paslauga? Kreipkis – pagelbėsime visais remonto atvejais!

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Specializuotas
iPhone remontas

12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max
13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max
14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max
Apple servisas

Specializuotas
iPhone remontas

12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max
11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE
X, XS, XR, XS Max

Apple servisas

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TELEFONŲ REMONTAS TRUNKA PER ILGAI?

Registruokitės vizitui į telefonų taisyklą iš anksto – taip sutaupysite ne tik savo, bet ir mūsų laiką! Eilės remonto srityje – natūralus dalykas, kad jų išvengtumėte, siūlome iš anksto susiplanuoti norimą laiką, taip suteiksime aukščiausios kokybės aptarnavimą!

Mes galime sutaisyti jūsų telefoną! Telefonų remontas čia ir dabar!

Įsivaizduojate dieną be telefono? Greičiausiai ne. Mes tai puikiai suprantame, todėl atliekamas telefonų remontas Klaipėdoje – viena iš mūsų pagrindinių sferų. Paprastesni remonto darbai mūsų dirbtuvėse atliekami tą pačią dieną, o ypatingos skubos atveju – net per kelias valandas. Jei remontas sudėtingesnis, visada pasiūlysime pakaitinį telefoną, o apie remonto eigą informuos mūsų specialistai. Telefonų taisykla Klaipėdoje – patenkintas klientas ir sutvarkytas įrenginys!

Telefonų remontas nuo A iki Z! Itin platus paslaugų spektras!

Turbūt visi esate girdėję trumpą posakį „Nuo A iki Z”. Jis labai taikliai tinka apibūdinti mūsų atliekamas telefonų remonto paslaugas. Nesvarbu, kokį gedimą „išgyvena” jūsų telefonas – mes jį pašalinsime! O jei netyčia neturėsime detalės retam modeliui? Nieko tokio: dirbame su didžiausiais detalių tiekėjais Europoje. Telefonas lauks reikalingo komponento kartu su jumis, nes jo palikti nereikės, užteks užstato! Taigi pripažinkime – telefono remontas dar niekada nevyko taip sklandžiai!

Telefonų remontas: Ilgalaikė garantija ir mūsų įsipareigojimas Jums!

Ne, iš mūsų lūpų tikrai neišgirsite „14 dienų garantija”. Visiems atliktiems darbams suteikiame besąlygišką 90-ies dienų garantiją! Prieš atiduodant telefoną jums, kruopščiai patikrinsime visas jo funkcijas, pakrausime bateriją bei nuvalysime ekraną. Telefonų taisykla kuri rūpinasi jumis! Juk dėmesys smulkmenoms ir yra pats svarbiausias! Telefonų remontas kitaip!

NORITE PAKLAUSTI?

Telefonų remontas Klaipėdoje laukia klausimų! Remontuojame Samsung, iPhone, Huawei, Sony, LG, Nokia, Motorola ir daugelį kitų telefonų! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta telefonų taisymas Klaipėdoje! 

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Mobiliųjų telefonų remontas trunka per ilgai? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose ši paslauga kainuos tik 10 eurų! Telefonų taisymas be rūpesčių!

Mobiliųjų telefonų remontas Klaipėdoje – kas genda dažniausiai?

Laukia mobilių telefonų taisymas? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais! Mūsų žinios jums nieko nekainuoja! Telefonų remontas suprantama kalba!

Nebegalite skambinti? Kalbant dingsta ryšys, telefonas nepripažįsta SIM kortelės? Jei pirktas naudotas telefonas ir nežinote jo istorijos, tai gali būti viena kliūčių surandant priežastį. Dažnu atveju pasitaiko mechaninių SIM lizdo gedimų. Tokių telefonų remontas atliekamas gan paprastai. Rečiau genda telefonų modemai esantys pagrindinėje plokštėje. Nesvarbu kas nutiko, mūsų specialistai pasiruošę padėti visais atvejais!

Įprastai krovimo problemos būna susijusios su krovimo lizdo gedimu. Dažniausiai nutrūksta galiniai lizdo kontaktai, taip pat pasitaiko vidinių lizdo pažeidimų. Susiduriame ir su užterštais krovimo lizdais, kuriems padeda valymas. Tai ypač pastebima Apple iPhone gamintojo telefonuose. Krovimo lizdo keitimas, dažnai atliekama procedūra. Dažniausiai telefonas suremontuojamas tą pačią dieną.

Daug nepatogumų keliantis gedimas turi kelis paaiškinimus: neveikia jūsų arba pašnekovo telefono mikrofonas ar garsiakalbis. Tiek mikrofonai, tiek garsiakalbiai – keičiamos detalės, tad problema sprendžiama gana paprastai. Visgi prieš atvykstant į servisą reiktų įsitikinti, kad problema tikrai jūsų, o ne pašnekovo telefone.

Kaistantis telefonas gali būti ženklas apie rimtas problemas. Jei kaitimas pasireiškia net nieko nedarant – laikas apsilankyti telefonų servise. Dažniausios priežastys: drėgmės padaryti pažeidimai, pagrindinės plokštės gedimai, baterijos problemos. Jei telefonas kaista naudojant didelį kiekį programėlių, arba programėles kurios naudoja daug telefono resursų, nerimauti nederėtų. Taip pat minimalus kaitimas pasireiškia kraunant telefono bateriją įkrovikliu, ar esant aukštesnei aplinkos temperatūrai.

Dažniausiai pasitaikanti greito baterijos išsikrovimo, nelaikymo priežastis – Išnaudotas gamintojo nustatytas įkrovimo/iškrovimo ciklų kiekis. Paprasčiausias sprendimas – telefono baterijos keitimas. Rečiau pasitaikantys atvejai būna susiję su apliejimais ar krovimo plokščių gedimais. Baterijų keitimas laikomas įprasta procedūra, paprastai atliekama tą pačią dieną jeigu detalė sandėliuojama!

Drėgmės gavę įrenginiai – tikras galvos skausmas. Kai kuriais atvejais telefonas atrodo nenukentėjęs, o kai kada įrenginys iškart nustoja veikti. Siūlome neprasidėti su ryžiais ir kitais buitiniais metodais, keliaukite tiesiai į telefonų servisą. Mūsų specialistai išvalys drėgmę, atliks reikiamas procedūras ir užtikrins tolimesnį įrenginio gyvenimą. Kuo greičiau kreipsitės į servisą, tuo didesni šansai išgelbėti jūsų telefoną! Geros žinios turintiems telefonus su IP67, IP68 atsparumo drėgmei sertifikatais. Jūsų įrenginį vanduo gąsdina daug mažiau, visgi telefoną apipylus ar įmetus į vandenį vertėtų atlikti profilaktiką ir įsitikinti, kad nieko nenutiko.

Skilęs telefono stiklas arba ekranas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų. Telefonų remontas tam tikriems modeliams kaip Samsung ar iPhone, siūlo galimybę pakeisti tik ekrano stiklą, jei vidinis ekranas yra sveikas. Kitais atvejais siūlomas ekrano komplekto keitimas, keičiant liečiamą ir vidinį LCD ekraną kartu. Telefono ekrano keitimas trunka nuo vienos iki kelių darbo dienų, atsižvelgiant į keitimo sudėtingumą. Ne visada, bet dažnu atveju gali pagelbėti apsauginio stiklo ant telefono ekrano naudojimas. Nelaukite! Užsukite – padėsime.

Lėtai veikiantį telefoną pažįsta kiekvienas, didelis kiekis programėlių, lėtai atidarinėjamos aplikacijos, skamba pažįstamai? Dažniausias vaistas – gamyklinių parametrų atstatymas. Tai gali atlikti ir patys vartotojai! Kitas variantas – pilnas sistemos perrašymas ar telefono optimizavimas pasirenkant tam tikrą operacinę sistemą. Bet kokiu atveju mūsų specialistai pasiruošę padėti!

Visų modelių aptarnavimas.

Remontuojame Apple, Samsung, Huawei, Sony, LG bei daugelių kitų modelių telefonus, nesibaidome rečiau sutinkamu gamintojų kaip HTC, CAT, ZTE, OnePlus, Xiaomi, Lenovo, ASUS, Blackberry ar Meizu.

Paslaugos atlikimo greitis.

Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-3 darbo dienas, kitais atvejais siūlome pakaitinį telefoną, o apie remonto eigą informuoja specialistas. Telefonų remontas neturi tapti našta klientui! Telefonų taisykla kiekvienam!

Kokybiškų detalių parinkimas.

Telefonų taisymas siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių, ypač jei turite tokius telefonus kaip Nous, Just 5, Alcatel, Microsoft ar Coolpad.

Ilgalaikė garantija.

daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Telefonų remontas turi  būti nepriekaištingai atlikta paslauga.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title