Susipažinkime artimiau!

Kas mes?

Taisom.lt – tai užkietėjusių elektronikų komanda pasiruošusi išspręsti, bet kokia tavo problemą. Mūsų tikslas suremontuoti jūsų įrenginius taip, lyg jie niekad nebuvo sugedę. Esame tam, kad sudužęs telefonas vėl atrodytu kaip naujas, o piniginės turinys liktų stipriai nepakitęs! Mėgstame iššūkius, tad remontuojame praktiškai viską, pagrindinės mūsų veiklos kryptys:

Klientų aptarnavimas:

Mums patinka bendrauti! Konsultuojame, padedame spręsti problemas, ieškome tinkamiausio sprendimo, dirbame dėl Jūsų!

Prekyba detalėmis:

Prekiaujame kompiuterių, telefonų, televizorių bei kitos elektronikos detalėmis, galime užsakyti net pačias rečiausias detales, siūlome konkurencingas rinkos kainas.

Remonto paslaugos:

Tai mūsų kasdienybė! Kompiuterių remontas, telefonų remontas, televizorių remontas ir dar daug kitos įrangos – viskas tik dėl to, kad vėl galėtumėte džiaugtis savo įrenginiais!

Elektronikos priežiūra:

Dirbame su įmonėmis, teikiame priežiūros paslaugas, montuojame vaizdo kameras, tiesiame kabelius, administruojame nuotoliniu būdu. Mūsų specialistai pasirūpins jūsų sklandžiu darbu!

KAS MES ESAME?

Esame elektronikos taisykla apimanti labai plačią elektronikos remonto sritį. Pradėjome nuo kompiuterių bei telefonų remonto, o apetitui nedingus dabar galime pasigirti: remontuojame praktiškai viską. Negąsdina nei smulki buitinę įranga, nei pramoniniai elektronikos įrengimai, esame atviri visiems pasiūlymams. Yra tekę važiuoti net į miško vidurį remontuoti sugedusį miškovežio kompiuterį! Plėsdamiesi neapleidome ir šaknų, vis dar labai stipriai remontuojame kompiuterius, telefonus, televizorius bei kitą dažniau sutinkamą elektroniką! Džiaugėmės galėdami pasiūlyti tokį platų paslaugų spektrą!

Apie mus
Apie mus

KAIP MES DIRBAME?

Remontuodami jūsų elektronika vadovaujamės griežtais principais. Darbas turi būti atliktas kaip įmanoma kokybiškiau, remontas turi būti pabaigtas per trumpiausią įmanomą laiką, bet kokybė nuo to negali nukentėti. Kaina privalo atitikti šių dienų rinką. Rinkdamiesi detales remontui teisingai įvertiname detalės kokybę, jei matome, kad detalė neatitiks mūsų keliamų reikalavimų – jos tikrai nesiūlysime. Nuolat tobuliname įranga su kuria atliekami remontai, tobulėjant elektronikai jos remontui reikalingi vis sudėtingesni prietaisai. Džiaugėmės gebėdami atlikti net ir pačius sudėtingiausius elektronikos gedimus!

KAS MUMS SVARBIAUSIA?

Svarbiausi esate ne kas kitas, o jūs! Mūsų klientai! Kaip įmanydami stengėmės užtikrinti sklandų paslaugų suteikimą. Suprantame koks svarbus šiais laikais yra jūsų laikas, tad didžioji dalis remontų vyksta vos per kelias dienas, o tiems kuriems nepasisekė – visad paklausime. Ar verta palaukti ir atgauti prietaisą sutvarkyta, ar laikas atsisveikinti su sugedusia elektroniką? Net ir sudėtingiausiems gedimas rasime sprendimą, jei tik jūs to pageidausite! Bendradarbiaukime kartu!

Apie mus

Mūsų vertybės:

Klientas svarbiausia!

Būtent jūs esate svarbiausi! Ne tik įranga svarbi kurią remontuojame, bet ir jūs! Dėl jūsų padarysime viską!

Abipusis pasitikėjimas!

Pasitikėkite mumis, o mes pasitikėsime jumis! Siekime abipusės naudos kartu! Šiais laikais tai didelė vertybė!

Atsakome už kokybę!

Stengiamės atlikti darbus kuo įmanoma kruopščiau, mūsų prioritetas – kokybė! Juk svarbi kiekviena smulki detalė!

Konkurencingos kainos!

Nemėgstame plėšikų! Einame už skaidrią kainų politika, nuolat stengėmės pasiūlyti geriausias rinkos kainas!

Ilgalaikė garantija!

Suteikiame garantiją tam, kad įvykus nesklandumams netektų raudonuoti. Svarbu laiminga pabaiga!

Padėka jums!

Ačiū jums! Padėkojame kiekvienam klientui pasirinkusiam mus! Jūs esate mums svarbus!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda