fbpx
Duomenų atstatymas Klaipėdoje2024-05-10T12:55:50+00:00

Duomenų atstatymas Klaipėdoje.

Duomenų atkūrimas, perkėlimas ir kitos paslaugos.

Netikėtai dingo svarbūs duomenys? Ištrynėte labai svarbius dokumentus? Galbūt kompiuteris patyrė smūgį ir nustojo veikti? Reikalingas duomenų ištraukimas iš kietojo disko? Situacijoje padės tik duomenų atkūrimas Klaipėdoje!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Pradingo svarbūs duomenys? Jums padės duomenų atkūrimas Klaipėdoje!

Baugina duomenų atstatymas? Kas gali būti blogiau už dingusius duomenis? Ilgai kauptos nuotraukos, svarbūs buhalteriniai dokumentai ar ilgai rinkta filmų kolekcija – visa tai ką vertiname labiausiai netikėtai dingo, kas bus dabar? Siūlome nepergyventi, dažniausiai duomenis atkurti pavyksta labai dideliu procentu, nesvarbu ar juos praradote dirbant kompiuteriu, laikant nuotraukas telefone, ar sulaužius USB atmintuką. Mes jūsų duomenis ištrauksime iš visų įmanomų situacijų!

Duomenų atstatymas Klaipėdoje, naudojant pažangiausią įrangą!

Nuo duomenų praradimo niekas neapsaugotas. Šią situaciją žinome jau senai, tad pasiruošimas yra labai svarbus. Nuolat investuojame į naują įrangą ir į naujas technologijas žvelgiame užtikrintai! Ne tik galime ištraukti duomenis iš sugadintų kietųjų diskų, bet ir tokių laikmenų kaip SSD diskai, Micro SD kortelės ar USB raktai. Duomenų ištraukimas iš kietojo disko kadaise buvo labai sudėtingas procesas, o dabar tai plačiai paplitusi paslauga. Džiaugėmės turėdami šiuolaikinę duomenų atkūrimo laboratoriją Klaipėdoje! Su mumis, jūsų duomenys saugūs!

Kaip vyksta duomenų atstatymas Klaipėdoje?

Nuodugniai įvertiname padarytą žalą, kai kuriais atvejais duomenų atstatymas vyksta programiniais būdais, prijungus kietąjį diską prie tam tikros įrangos. Kitais atvejais, reikalingas mechaninis įsikišimas. Duomenų atkūrimas mechaniniu būdų dažniausiai prasideda nuo pažeistų disko galvučių, užstrigusių variklių ir kitų vidinių komponentų. Ypač sudėtingais atvejais prireikia net donoro – identiško kietojo disko. Gebame duomenis atstatyti visais atvejais, kreipkitės – pakonsultuosime kiekvienu atveju!

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos serviso specialistams! Duomenų atkūrimas Klaipėdoje ir visos jo subtilybės suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta duomenų atstatymas Klaipėdoje! Konsultacija visiškai nemokama!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Esate iš kito miesto? Ne bėda, galite atsiųsti mums duomenis paštu ar kurjeriu, tokia pat tvarka kaip ir visiems, atliksime apžiūrą, nustatysime įkainius ir pasiūlysime duomenų atkūrimo paslaugą. Nesvarbu koks miestas, duomenis atkursime kiekvienam! Užpildykite formą ir laukite atsakymo!

Dažniausiai sutinkamos duomenų atstatymo paslaugos.

Reikalingas duomenų atkūrimas? Susipažinkite kaip ir dėl ko dingsta duomenys! Žinios nieko nekainuoja! Duomenų atstatymo ypatumai suprantama kalba!

Nors senosios kartos HDD magnetiniai kietieji diskai genda dažniau dėl jų vidinės struktūros ir judančių dalių, SSD tipo kietieji diskai taip pat gali sugesti. SSD disko sandara susideda iš atminties mikroschemų rinkinių, įvairių valdiklių bei kitų smulkių komponentų. Elektronika kaip žinome, genda visais atvejais, tiek nauja tiek sena. Nors SSD turi kur kas mažiau šansų pradanginti jūsų duomenis, šimtu procentų pasitikėti jais nesiūlome. Duomenų saugyklos internete, kur kas saugesnis sprendimas! Net jei sugestų SSD diskas, duomenų atstatymas lieka įmanomas!

Jei girdite tiksinčius kietojo disko garsus, jaučiame kaip failai sunkiai atsidaro, perspėjame – kietasis diskas sugedo. Tokiame stovyje naudotis kietuoju disku nepatartina, kiekvienas įjungimas gali būti paskutinis!  Tik specialistų pagalba galite išvengti tolimesnių problemų, jei duomenis dar buvo prieinami, greičiausiai labai rimtų problemų išvengėte! Kuo tai padarysite anksčiau, tuo rizika prarasti duomenis mažesnė. Duomenų ištraukimas mūsų servise yra vienintelis būdas užtikrinti sklandų jūsų duomenų atkūrimą.

Labai dažnas SD kortelių gedimas – failų sistemos pakeitimas ar pritaikymas kitiems įrenginiams. Atsitikus tokiam scenarijui duomenų nematysite, bet kortelėje vieta liks užimta. Specialistas susipažinęs su tokiomis problemomis be vargo išspręs jūsų problemą, o duomenys niekur nepradings. Jei kortelė pažeista mechaniniu būdu, lieka tik duomenų atstatymas. Turime reikiamą įrangą ir gebame atkurti informaciją net iš pažeistų SD kortelių!

Nors Apple Macbook kompiuteriai turi kiek kitokias failų sistemas, duomenų dingimas toks pat dažnas dalykas kaip ir Windows kompiuteriuose. Dažniausia situacija – kietojo disko gedimas, šiuo atveju duomenų atkūrimas galimas ir atliekamas gan plačiu mastu. Kitas variantas, SSD kietojo disko gedimas. Kadangi naujesni Macbook modeliai naudoja atminties mikroschemas, magnetinių kietųjų diskų atsisakyta jau senai. Duomenų atstatymas iš SSD disko įmanomas, bet atliekamas kur kas sudėtingiau. Dėl tikslesnių kainų ar situacijos, siūlome susisiekti. Verta paminėti, toks duomenų atstatymas kainuoja kur kas brangiau.

Patikrinkite ar neišsitraukė išorinio kietojo disko laidas, jei laidas vietoje, apžiūrėkite jungtį į kurią jis jungiasi, jei smūgis buvo ten, galimai išlūžo kietojo disko jungtis. Labai svarbu įvertinti ar išorinis kietasis diskas buvo veikiantis, jei taip – pažeidimo šansai didesni. Vienu ar kitu atveju siūlome kreiptis į specialistus, išorinio kietojo disko patikrinimui. Jei jaučiame bent menkiausią sulėtėjimą arba kietasis diskas visiškai neatsidaro, jums padės tik profesionalus duomenų atstatymas.

Žala jau padaryta, laikas prisiimti atsakomybė! Tokiais atvejais labai svarbu laikas ir tai ką darote su kompiuteriu. Kuo mažiau intervencijos – tuo didesni šansai duomenis atgauti sveikus. Labai svarbu nesavivaliauti ir nebandyti ištrintus duomenis atstatinėti mėgėjiškomis programomis, taip pat failų sistemos keitimas, duomenų perkėlimai, kiti darbai sistemoje neprideda šansų duomenis sugrąžinti sėkmingai. Dažniausiai tokio pobūdžio paslauga nekainuoja daug ir būna atlikta per kelias dienas, tad kreipkitės, ištrintus duomenis atgausite be didesnių vargų! Užtikrintas duomenų atkūrimas Klaipėdoje.

Pagelbėsim ir čia! Svarbu pažeistos laikmenos nebenaudoti, jei galiukas yra visiškai nulaužtas atvežkite ir jį! Dažnu atveju pavyksta nulaužtą galiuką prilituoti, o jei pažeidimai didesni, galime duomenis atstatyti ir iš USB laikmenoje esančių atminties mikroschemų. Toks duomenų atstatymas deja, kainuoja kur kas daugiau.

Paprasčiausias būdas atvykti pas mus! Prijungsime telefoną prie duomenų perkėlimo įrangos ir jūsų duomenys bus perkelti ten kur pageidaujate. Pažadame ilgai netrukti, tokie darbai atliekami per dieną, jei telefonas neturi rimtesnių plokštės pažeidimų. Jei ne duomenų atstatymas, tai duomenų perkėlimas – mes galime viską!

Duomenų atkūrimas iš magnetinių įrenginių.

Duomenų ištraukimas iš kompiuterio kietojo disko, išorinių duomenų saugyklų bei kitų magnetinių laikmenų. Specializuojamės duomenų atkūrimo srityje tad turima įranga ir personalas garantuoja aukščiausius rezultatus.

Duomenų perkėlimo paslaugos.

Skilo telefono ekranas, remontuoti nebenorite, bet viduje liko duomenys? Jums padės duomenų atstatymas! Perkelsime duomenys iš neveikiančių įrenginių kaip telefonai, kompiuteriai, planšetės ar žaidimų konsolės.

Duomenų atstatymas iš smulkių laikmenų.

Lažinamės, kad pagalvojote apie sulaužyta SD kortelę ar USB atmintuką, taip tai visiška tiesa! Duomenų atstatymas net iš smulkių SD ar Micro SD kortelių, USB flash atminties tipo raktų, kitų smulkių kortelių. Padėsim kiekvienu atveju!

Duomenų traukimas iš atminties mikroschemų.

Duomenų atstatymas mikroschemų lygyje, ką tai reiškia? Kada nors girdėjote apie duomenų atkūrimą iš aplieto telefono? Arba duomenų atstatymą iš SSD disko? O taip, atliekame net ir pačias sunkiausias paslaugas!

Title