Duomenų atstatymas2018-06-29T11:34:47+00:00

Duomenų atstatymas Klaipėdoje. Duomenų atkūrimas, perkėlimas ir kitos paslaugos.

Netikėtai dingo svarbūs duomenys? Ištrynėte labai svarbius dokumentus? Galbūt kietasis diskas gavo smūgį ir nustojo veikti? Situacijoje padės tik duomenų atkūrimas Klaipėdoje!

Duomenų atkūrimo ir atstatymo paslaugos

Duomenų atkūrimas iš kietojo disko
Duomenų atkūrimas iš SSD
Duomenų perkėlimas
duomenų atkūrimas iš išorinių laikmenų
Duomenų atkūrimas iš telefono

Kaip vyksta duomenų atkūrimas?

Kas gali būti blogiau už dingusius duomenis? Ilgai kauptos nuotraukos, svarbūs buhalteriniai dokumentai ar ilgai rinkta filmų kolekcija – visa tai ką vertiname labiausiai netikėtai dingo, kas bus dabar? Siūlome labai nepergyventi, dažniausiai duomenis atkurti pavyksta labai dideliu procentu, nesvarbu ar juos praradote dirbant kompiuteriu, laikant nuotraukas telefone, ar sulaužius USB atmintuką. Mes jūsų duomenis išgelbėsime iš visų įmanomų situacijų!

Kaip vyksta duomenų atkūrimas Klaipėdoje?

  • Duomenų atkūrimas iš magnetinių įrenginių – Atstatysime duomenis iš kompiuterio kietojo disko, išorinių duomenų saugyklų bei kitų magnetinių laikmenų. Specializuojamės duomenų atkūrimo srityje tad turima įranga ir personalas garantuoja aukščiausius duomenų atstatymo šansus.

  • Duomenų perkėlimo paslaugos – Skilo telefono ekranas, remontuoti nebenorite, bet viduje liko duomenys? Męs galime jums padėti! Perkelsime duomenys iš neveikiančių įrenginių kaip telefonai, kompiuteriai, planšetės ar žaidimų konsolės.

  • Duomenų atstatymas iš smulkių laikmenų – Lažinamės, kad pagalvojote apie sulaužyta SD kortelę ar USB atmintuką, taip tai visiška tiesa! Atstatysime duomenis net iš smulkių SD ar Micro SD kortelių, USB flash atminties tipo raktų, kitų smulkių kortelių.

  • Duomenų traukimas iš atminties mikroschemų – Gebame duomenis atkurti mikroschemų lygyje, ką tai reiškia? Kada nors girdėjote apie duomenų atkūrimą iš aplieto telefono? Arba duomenų atstatymą iš SSD disko? Tikrai taip, atliekame net ir pačias sudėtingiausias paslaugas!

Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Dėl ko ir kaip dingsta duomenys?

Nors senosios kartos HDD magnetiniai kietieji diskai genda dažniau dėl jų vidinės struktūros ir judančių dalių, SSD tipo kietieji diskai taip pat gali sugesti. SSD disko sandara susideda iš atminties mikroschemų rinkinių, įvairių valdiklių bei kitų smulkių komponentų. Elektronika kaip žinome, genda visais atvejais, tiek nauja tiek sena. Nors SSD turi kur kas mažiau šansų pradanginti jūsų duomenis, šimtu procentų pasitikėti jais nesiūlome. Duomenų saugyklos internete, kur kas saugesnis sprendimas!

Jei girdite tiksinčius kietojo disko garsus, jaučiame kaip failai sunkiai atsidaro, perspėjame – kietasis diskas sugedo. Tokiame stovyje naudotis kietuoju disku nepatartina, kiekvienas įjungimas gali būti paskutinis!  Tik specialistų pagalba galite išvengti tolimesnių problemų, jei duomenis dar buvo matomi, greičiausiai labai rimtų problemų išvengėte! Kuo tai padarysite anksčiau, tuo rizika prarasti duomenis mažesnė. 

Labai dažnas SD kortelių gedimas – failų sistemos pakeitimas ar pritaikymas kitiems įrenginiams. Atsitikus tokiam scenarijui duomenų nematysite, bet kortelėje vieta liks užimta. Specialistas susipažinęs su tokiomis problemomis be vargo išspręs jūsų problemą, o duomenys niekur nepradings.

Nors Apple Macbook kompiuteriai turi kiek kitokias failų sistemas, duomenų dingimas toks pat dažnas dalykas kaip ir Windows kompiuteriuose. Dažniausia situacija – kietojo disko gedimas, šiuo atveju duomenų atkūrimas galimas ir atliekamas gan plačiu mastu. Kitas variantas, SSD kietojo disko gedimas. Kadangi naujesni Macbook modeliai naudoja atminties mikroschemas, magnetinių kietųjų diskų atsisakyta jau senai. Duomenų atstatymas iš SSD disko įmanomas, bet atliekamas kur kas sudėtingiau. Dėl tikslesnių kainų ar situacijos, siūlome susisiekti.

Patikrinkite ar neišsitraukė išorinio kietojo disko laidas, jei laidas vietoje, apžiūrėkite jungtį į kurią jis jungiasi, jei smūgis buvo ten, galimai išlūžo kietojo disko jungtis. Labai svarbu įvertinti ar išorinis kietasis diskas buvo veikiantis, jei taip – pažeidimo šansai didesni. Vienu ar kitu atveju siūlome kreiptis į specialistus, išorinio kietojo disko patikrinimui. Jei jaučiame bent menkiausią sulėtėjimą arba kietasis diskas visiškai neatsidaro, jums padės tik profesionalų paslaugos.

Žala jau padaryta, laikas prisiimti atsakomybė! Tokiais atvejais labai svarbu laikas ir tai ką darote su kompiuteriu. Kuo mažiau intervencijos – tuo didesni šansai duomenis atgauti sveikus. Labai svarbu nesavivaliauti ir nebandyti ištrintus duomenis atstatinėti mėgėjiškomis programomis, taip pat failų sistemos keitimas, duomenų perkėlimai, kiti darbai sistemoje neprideda šansų duomenis sugrąžinti sėkmingai. Dažniausiai tokio pobūdžio paslauga nekainuoja daug ir būna atlikta per kelias dienas, tad kreipkitės, ištrintus duomenis atgausite be didesnių vargų!
Pagelbėsim ir čia! Svarbu pažeistos laikmenos nebenaudoti, jei galiukas yra visiškai nulaužtas atvežkite ir jį! Dažnu atveju pavyksta nulaužtą galiuką prilituoti, o jei pažeidimai didesni, galime duomenis atstatyti ir iš USB laikmenoje esančių atminties mikroschemų. Tai deja, kainuoja kur kas daugiau.
Paprasčiausias būdas atvykti pas mus! Prijungsime telefoną prie duomenų perkėlimo įrangos ir jūsų duomenys bus perkelti ten kur pageidaujate. Pažadame ilgai netrukti, tokie darbai atliekami per dieną, jei telefonas neturi rimtesnių plokštės pažeidimų.

Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!

Klausti

Domina duomenų atstatymas Klaipėdoje? Nori sužinoti duomenų atkūrimo kainą?

Kilo klausimų apie dingusius duomenys? Neaiškūs terminai ar kaina? Mes visados pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus! Pasirinkite jums patogų variantą ir susisiekite su mūsų specialistais! Laukiame kiekvienos užklausos!

  • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

  • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

  • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos
Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Koks įrenginys sugedo? (Kompiuteris, televizorius, t.t.)

Trumpai apibudinkite problemą (neįsijungia, skilęs ekranas, t.t.)

[recaptcha]

Nėra galimybės atvykti? Iškvieskite kurjerį ir kietąjį diską ar įrenginį su dingusiais duomenimis paimsime iš namų ar ofiso!

Duomenų atkūrimas Klaipėdoje atrodo nepasiekiamas? Esate ne iš Klaipėdos ar neturite galimybės atvykti? Siūlome kurjerio paėmimo ir pristatymo paslaugas visoje Lietuvoje! Taupykime laiką kartu!

  • Užpildykite formą – Užpildykite šalia esančia formą nurodydami kuo tikslesnį įrenginio pavadinimą, bei gedimo aprašymą. Kuo tikslesnis apibūdinimas – tuo greičiau bus įvykdytas jūsų įrenginio remontas!

  • Užsakymo patvirtinimas telefonu – Gavus informaciją apie jūsų įrenginį susisieksime su jumis telefonu arba el. paštu. Įprastai mūsų konsultantai susisieks jau tą pačią dieną ir patikslins dėl rezervacijos patvirtinimo.

  • Atvykite sutartu laiku – Po rezervacijos patvirtinimo jums tereikia atvykti į sutartą filialą sutartu laiku ir mėgautis išskirtinėmis teisėmis remontuoti įrangą be eilės!

Registruokite nemokamą meistro iškvietimą!

Atstatė nuotraukas kur anūkė buvo ištrynusi, tikri profesionalai. Patikimas duomenų atkūrimas Klaipėdoje!

Stefanija

Traukė duomenis iš sugadinto kieto disko, užtruko ilgai bet ištraukė viską. Rekomenduoju!

Jonas

Ištraukė nuotraukas iš sugedusio telefono, niekas daugiau negalėjo padėti, šauniai susitvarkė su užduotim.

Aurimas
Skambink Dabar!