fbpx
Neįsijungia televizorius, nuo ko pradėti?2022-10-11T14:07:55+00:00

NEĮSIJUNGIA TELEVIZORIUS? NUO KO PRADĖTI?

Nerodo TV? Galbūt sugedo televizorius? 

Retas iš mūsų pagalvoja kodėl nerodo televizijos ar TV tiesiog neįsijungia. Išsamus gidas nuo ko pradėti ištikus bėdai jau čia! Tiesiai iš specialistų lūpų, sužinok nuo ko pradėti kai televizorius ima rodyti ragus.

KĄ REIKIA DARYTI KAI NEĮSIJUNGIA TELEVIZORIUS? TIKRINAME AR SUGEDO TELEVIZORIUS.

Daugelis iš mūsų susidūrę su televizorių problemomis iškart griebiasi meistro paieškų, mes to daryti iškart nerekomenduojame. Dalį gedimų galima pasitikrinti ir namų sąlygomis, kai kada net sutvarkyti! Atlikus žemiau nurodytus patikrinimus galite sužinoti dėl ko sugedo televizorius, kodėl nerodo televizijos ar kodėl dingo kanalai. Taigi pradėkime:

Neįsijungia televizorius? Nuo ko pradėti:

Pradedame tikrinti pačius paprasčiausius dalykus, bandome nustatyti kas atsitiko jūsų televizoriui ir koks tai gedimas:

 1. Patikrinkite pultą. Ar prisimenate kada paskutinį kartą keitėte televizoriaus pultelio baterijas? Ne? Galbūt būtų proga jas pasikeisti ir patikrinti televizorių dar kartą!

 2. Patikrinkite maitinimo šaltinį. Juokas juokais, bet sugedusi rozetė ar prailgintuvas gali būti viena iš neįsijungiančio TV bėdų.

 3. Dega indikatorius, bet neįsijungia televizorius. Jei televizoriaus kampe dega raudona ar panaši lemputė, o pats televizorius neįsijungia – greičiausiai sugedo maitinimo blokas. Patikrinkite pultelį, jei jis veikiantis, teks atvykti į elektronikos servisą.

 4. Garsas yra, bet vaizdo nerodo. Dažnas televizoriaus neįsijungimo atvejis sumaišomas su šiuo scenarijumi, jei girdite televizijos skleidžiantį garsą – televizorius veikia. Bloga naujiena ta, kad nerodomas vaizdas greičiausiai parodo visai kitą problemą – apšvietimo lempų gedimą.

 5. Televizorius be gyvybės. Patikrinote visus aukščiau paminėtus punktus, o TV vistiek neveikia? Laikas apsilankyti pas specialistus. Galime paguosti, televizorių remontu užsiimame jau labai ilgai, remontuojame visų tipų televizorius, o kainos tikrai nebado akių!

Televizorių remontas Klaipėdoje

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) susiję su neįsijungiančiais televizoriais:

Žemiau pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus apie televizorių gedimus, ypač neįsijungimo atveju. Sužinok daugiau apie televizorių problemas ir jų sprendimo būdus. Informacija dalinasi patyrę Taisom.lt televizorių meistrai.

 1. Viduje girdisi klaksėjimas, neįsijungia televizorius. Ką tai reiškia?
  Daugumoje atveju pašalinis garsas sklinda iš maitinimo bloko, įtariame maitinimo bloko komponentų gedimą. Pakeitus blogas detales maitinimo blokas turėtų atsigauti, o televizorius rodys toliau!

 2. Kartais įsijungia, kartais ne. Tai reiškia, kad sugedo televizorius?
  Greičiausiai taip. Galimai detalės dar nėra visiškai sugedusios, bet nebeatitinka savo specifikacijų. Dėl to kartais televizorius gali pasileisti, o po kurio laiko televizorius turėtų pilnai sugesti. Tokiu principu dažniausiai sugenda maitinimo ir valdymo blokai.

 3. Kodėl nerodo televizijos?
  Būtų protinga pasitikrinti ar ar paslaugos tiekimas nenutrauktas, o gavus patvirtinimą, kad tiekimas yra, galime įtarti tik antenos lizdo pažeidimus arba TV imtuvą.

 4. Raudona lemputė mirksi, nerodo TV, kas atsitiko?
  Deganti arba mirksinti lemputė arba nurodo valdymo/maitinimo bloko gedimą, arba pultelio klaidą. Pasitikrinkite pultelį ir žinosite ar laukia brangus remontas, o gal teks įsigyti tik naujas baterijas!

 5. Vaizdo nėra, bet garsas eina, koks tai gedimas?
  Jei gerai įsižiūrėjus į ekraną matote judančius vaizdus, įtariame apšvietimo lempų gedimą. Jei visgi vaizdo nesimato, galimai sugedo ekranas ar ekrano vidiniai komponentai.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neįsijungia televizorius, nėra kaip atvykti į servisą? Siūlome nemokamą įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose ši paslauga kainuoja vos 10 eurų! Skambink jau dabar!

neįsijungia televizorius, nepanikuokite.

Taip jau nutinka, ima ir sugenda. Tai nėra nei jūsų nei televizoriaus pardavėjų kaltė, taip veikia elektronika. Detalės dėvisi ir viena dieną televizorius sugenda. Laimei esame mes – televizorių meistrai!

Galime paimti iš jūsų namų.

Sekantis etapas – pristatyti televizorių į servisą. Tai galite padaryti patys arba pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis! Atvyksime ir paimsime jūsų televizorių taisymui, o vėliau parvešime atgal.

Darbai vyksta tik servise.

Suremontuoti maitinimo bloką ar panašų gedimą galime tik savo remonto dirbtuvėse, čia yra visi reikiami įrankiai bei saugios sąlygos. Neprašykite, kad meistras remontą atliktu namuose, tai nėra geriausias variantas!

Paprastai remontas ilgai netrunka.

Kai neįsijungia televizorius, klausimų būna daug: kiek kainuos, kiek užtruks ir taip toliau. Stengiamės nuraminti, įprastais atvejais maitinimo bloką suremontuojame dar tą pačią savaitę, jei detalę teks keisti, gali užtrukti ir ilgiau.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title