Paspirtukų dalys2020-11-06T15:38:12+00:00

Elektrinių paspirtukų dalys.

Padangos, kameros, stabdžių detalės, purvasaugiai ir tai ne viskas! Paspirtukų detalės, aksesuarai ir pilnas aptarnavimo servisas.

Norite paspirtuką remontuoti pats? Prekiaujame įvairių modelių atsarginėmis detalėmis, aptarnaujame visus didžiuosius paspirtukų gamintojus kaip, Xiaomi, Segway ar Inokim.

Klausti dėl detalių
Kontaktai

DOMINA ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ DALYS?

Paspirtukų kameros nuo 9.99€
Pripučiamos paspirtukų padangos nuo 9.99€
Elektrinių paspirtukų remontas
Be orės paspirtukų padangos nuo 19.99€
Kitos paspirtukų padangos nuo 29.99€
Paspirtukų purvasaugiai nuo 14,99€
Paspirtukų stabdžių diskai nuo 14,99€
Paspirtuku dalys
Paspirtukų stabdžių kaladėlės nuo 9,99€
Paspirtukų ekranėliai nuo 34,99€
Paspirtukų valdikliai nuo 49,99€
Paspirtukų baterijos nuo 99,99€
Paspirtukų mechaninės dalys nuo 9,99€

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Elektrinių paspirtukų remontas:

Reikalingos elektrinių paspirtukų dalys?

Ne tik teikiame elektrinių paspirtukų remonto paslaugas, bet prekiaujame ir detalėmis. Mūsų sandėlyje surūšiuotos paspirtukų dalys siunčiamos visoje Lietuvoje, dėl konkrečios prekės susisiekite telefonu arba el. paštu.

  • Visų Elektrinių paspirtukų dalys. Prekiaujame visų paspirtukų detalėmis, padangos, kameros, rankenėlės, valdikliai, bet ir baterijos! Aptarnaujame beveik visus paspirtukų modelius, Xiaomi paspirtukų dalys nuolat palaikomos vietoje – turime itin didelį pasirinkimą.

  • Elektrinio paspirtuko dalys pagal užsakymą.  Turite retą paspirtuką kuriam nerandate detalių? Ne bėda! Mūsų teikiama paslauga, paspirtuko dalys pagal užsakymą, suras net ir pačias rečiausias detales. Tiesa, jų greičiausiai teks palaukti, dalys užsakomos iš įvairių pasaulio šalių!

  • El. paspirtuku atsargines dalys ir aksesuarai. Atsarginės padangos, kameros ar kiti priedai kaip, kad krepšys, telefono laikiklis ar net sėdynė. Mūsų parduotuvėje rasite didelį aksesuarų pasirinkimą. Čia galite įsigyti ir paspirtuko spynų!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę:  Užtikriname, kad paspirtukų dalys patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 30-ies dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama mėnesio garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas“.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų dalys būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Elektriniai paspirtukai – sparčiai populiarėjanti laisvalaikio priemonė. Lengvai įpratome gatvėse matyti lekiančius Xiaoimi Mi M365, Segway, Ninebot ir kitus el. paspirtukus, bet tikrai lengvai neįprasime laikytis saugaus eismo taisyklių. Ši pastraipa būtent apie tai, sulaužytą paspirtuką mes sugebėsime suremontuoti, bet sulaužytų kaulų deja ne. Paspirtukų taisykla primena – vairuokite saugiai!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Nėra kada apsilankyti elektrinių paspirtukų servise? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome elektrinio paspirtuko paėmimo paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime elektrinį paspirtuką į mūsų dirbtuves! Važinėjame visoje Klaipėdoje, kreipkitės nedvejodami!

REGISTRACIJA ATVYKIMUI

IEŠKOTI PAGAL GEDIMĄ:

Elektrinių paspirtukų remontas
padangos keitimas
Kliba paspirtuko vairas?
Kliba paspirtuko vairas
blogai stabdo paspirtukas
blogai stabdo
Paspirtukų baterijos, keitimas ir remontas.
Nesikrauna baterija
Nevažiuoja paspirtukas
Elektrinių paspirtukų taisykla
Galios didinimas
Sušlapo paspirtukas

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

NAUDINGI STRAIPSNIAI:

daugiau straipsniu

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina Segway ar Xiaomi paspirtukų remontas? Užduokite klausimą elektrinių paspirtukų remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais el. paspirtukų klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Klausti specialisto

Visų elektrinių paspirtukų remonto paslaugos.

Sugedo Xiaomi M365, Segway ninebot, Beaster, EMScooter, Denver, Urban, TNE Scooter ar kitas el. paspirtukas? Mes remontuojame juos visus! Visapusiškas paspirtukų taisymas, nuo padangos keitimo iki baterijos plokščių remonto!

Didelis elektrinių paspirtukų detalių spektras.

Sandėlyje turime kamerų, padangų, valdiklių, rankenų, lempų ir kitų el. paspirtukų dalių! Ne sezono metu kaupiame atsargas, kad atėjus vasarai turėtumėme ką pasiūlyti! Maksimalus el. paspirtukų remontas!

Paspirtuku detales pigiau.

Ką tik iš dėžės? nežinai nuo ko pradėti? Padedame paruošti naujus elektrinius paspirtukus eksploatacijai. Suveržiame mechanines dalis, sukonfigūruojame bateriją, sureguliuojame stabdžius. Belieka tik šokti ant paspirtuko ir lėkti pirmyn!

Paspirtuku atsargines dalys.

Neturite laiko? Rezervuokite laiką iš anksto ir paspirtukų taisykla suteiks reikiamas paslaugas IŠKART! Be jokios eilės!  Tai galioja padangų keitimui bei kitiems smulkiems darbams. Patogus elektrinių paspirtukų remontas su Taisom.lt!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/