fbpx
Kitos elektronikos paslaugos2024-05-09T14:46:25+00:00

Kitos elektronikos paslaugos.

Žaidimų kompiuterių, UPS nepertraukiamos energijos šaltiniu, nešiojamų kolonėlių ir kitos rečiau sutinkamos elektronikos remontas.

Tiekiame ir tokias paslaugas kaip stacionarių kompiuterių komplektavimas, UPS remontas, kolonėlių (bluetooth) remontas. Ši kategorija apie tai, ką atliekame rečiau, bet tikrai ne blogiau!

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ne tik remontas, bet ir įvairios paslaugos!

Elektronikos paslaugos. Prireikė ne tik elektronikos remonto, bet ir kitų paslaugų? Mes neapsiribojame tik remonto paslaugomis, bet galime sumontuoti vaizdo ar stebėjimo kameras, pastatyti lauko anteną ir sukomplektuoti naują stacionarų kompiuterį!  Turite mums dar įdomesnių užduočių? Skambinkite, mes jus tikrai išklausysime ir pagal galimybes stengsimės padėti!

Žaidimų konsolių remontas ir aptarnavimas! Elektronikos paslaugos.

Nors specializuojamės kompiuterių, telefonų, televizorių ir kitų žinomų įrenginių remonto srityje, neatsisakysime ir įdomesnio remonto, galime suremontuoti playstation, xbox, nintento ir kitą konsolę! Net jei tai antikvarinis žaidimų kompiuteris – galite jį parodyti mums, padėsime jei tik bus kaip!

Nuo kranų valymo sistemų iki žaislinių savivarčių!

Per daugiau nei dešimt metų praktikos remontuojant įvairią elektroniką galėtume papasakoti daug įvairių nuotykių. Kartą teko važiuoti į Aukštaitijos miškus gelbėti sugedusio miškovežio. Pasirodo miškovežių elektronikos remonto specialistai, išties reta profesija! Mūsų komentaras toks – kad ir kokia bėda būtų, mes sprendimą rasime, reikia tik abipusių pastangų ir trupučio laimės.

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos serviso specialistams! Visos įrangos remonto subtilybės suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta įrangos remontas Klaipėdoje! Konsultacija visiškai nemokama! Elektronikos paslaugos.

Nestandartinės Elektronikos paslaugos.

Plataus spektro remonto paslaugos apimančios visą elektronikos sritį. Nestandartinių užsakymų planavimas ir vykdymas! Elektronikos remontas ir įrengimas pagal užsakymus.

Išskirtinių įrenginių remontas.

Pramoninių įrenginių remontas, miškovežių kompiuterių remontas, industrinių staklių kompiuterijos remontas ir priežiūra. Kiti nestandartiniai darbai ir priežiūra. Atvykstame į vietą!

Atvykimas  pagal užsakymą.

Galbūt sugedusio įrenginio nėra kaip atgabenti? Mes galime atvykti pas jus, net jei esate priešingame Lietuvos krašte! Galimybė suderinti tikslų laiką net ir nedarbo valandomis ar savaitgaliais.

Įvairios įrangos priežiūra.

Aptarnaujame kavines, barus ir kitas gausiai lankomas vietas, prižiūrime televizijos tiekimą svarbiausiai momentais – kaip kad krepšinio varžybos! Įrenginėjame garso sistemas, užsemiame žemų srovių vedžiojimo darbais. Elektronikos paslaugos.

Title