fbpx
Išsijunginėja televizorius?2024-05-08T13:19:03+00:00

Išsijunginėja televizorius?

Norite sužinoti kodėl išsijunginėja televizorius?

Televizorių remontas gali būti painus ir sudėtingas, sužinokite dėl ko televizorius išsijunginėja ir kiek kainuos tokio gedimo pašalinimas. Patikėkite svarbius darbus televizorių meistrui!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Išsijunginėja televizorius, kaip atskirti koks tai gedimas?

Nenusiteikite blogiausiam, šis apgaulingas gedimas gali reikšti kelis skirtingus gedimus, Jei atidžiai stebėsite televizoriaus darbą galėsite nusistatyti pirminę diagnostiką patys, sekite specialisto nurodymus ir sužinosite kiek gali kainuoti remontas.

Atkreipkite dėmesį kada ir kaip pasireiškia išsijunginėjimas, labai svarbu žinoti laiką, taip pat ar nevyksta dar kokių gretutinių reiškinių. Atkreipkite dėmesį net ir į mažiausias smulkmenas.

  1. Televizorius išsijunginėja atsitiktinai. Jei tai vyksta bet kokiu metu, po ilgo ar trumpo žiūrėjimo, galite įtarti valdymo bloko gedimą. Tai būdinga procesorių problemoms, kurie deja būna valdymo bloko dalis ir yra nekeičiami. Tai ypač būdinga Philips televizoriams, kai kada SAMSUNG, LG ir kitiems.

  2. Televizorius persikrauna bandant startuoti. Tai atrodo maždaug taip: įjungus televizorių pasigirsta klaksėjimą primenantis garsas, o vaizdo nesimato – kaltas maitinimo blokas. Kartais televizorius gali net nespėsi įsijungti, pastebima tik blyksinti lemputė, kuri gali užsidegti ir užgesti.

  3.  Ne tik išsijunginėja televizorius, bet ir perjungia kanalus. Pastebėjus pašalinius veiksnius kaip televizoriaus kanalų perjungimas, ar garso lygio keitimą, atsitiktinį išsijungimą ar įsijungimą – kaltinkite valdymo panelę. Tai detalė komunikuojanti su mygtukais, sugedus jie pradeda patys spaudytis.

Kiek gali kainuoti remontas? 

Žinoma, televizorių remontas servise išgelbės, bet kaip gi kaina? Skirtingiems gedimams taikomi skirtingi įkainiai, toliau supažindinsime su numatomomis kainomis.

  1.  Jei sugedo televizoriaus valdymo blokas. Kai televizorius išsijunginėja atsitiktinai, žiūrint televizorių ilgą ar trumpą laiką, įtariamas valdymo bloko gedimas. Tai nėra pigus remontas ir dažniausiai siekia šimtą eurų, jei blokas neremontuojamas (pvz. procesoriaus gedimas), keitimas į naują bloką gali siekti ir kelis šimtus eurų, priklausomai nuo modelio.

  2.  Jei sugedo televizoriaus maitinimo blokas. Maitinimo bloko remontas kur kas pigesnė paslauga, keisti maitinimo blokų paprastai nereikia, pataisoma ta pati detalė. Remontas siekia 60-70 eurus, jei televizorius išsijunginėja dėl maitinimo bloko – jums pasisekė, piniginės turinys liks stipriai nepakitęs!

  3. Jei sugedo valdymo panelė. Tokių atvejų sutinkama rečiau, o juos aptikus dažnai supainiojama su kitų komponentų problemomis. Visgi nustačius panelės gedimą meistras giliai atsidūsta, esmė slypi sugedusiuose mygtukuose, kurie ima savaime veikti, ypač jei sugenda įjungimo mygtukas, atrodo, kad televizorius pradeda atskirą gyvenimą! Valdymo panelės remontas gali kainuoti 30-40 eurų. Tad, nors ir retas gedimas – išeina apsisukti išties nebrangiai!

Kiek gali užtrukti taisymas?

Nors atlikimo laikas labai priklauso nuo konkretaus gedimo, pabandysime aprašyti kiek vidutiniškai gali užtrukti vieni ar kiti remonto darbai.

  1.  Kai detalių keisti nereikia. Jei esate vienas iš tų kuriems televizoriaus detalių keisti nereiks, o bus atliekami tik remonto darbai, trukmė gali būti palanki jums. Tai gali būti padaryta vos per 2-3 dienas, ar kiek ilgiau.

  2.   Kai reikalingas detalių keitimas ir remontas. Jei sėkmė taip stipria nelydi ir teks palaukti dalių, reiktų nusiteikti bent jau savaitę prabūti be televizoriaus. Ne retai detalių tenka palaukti ir ilgiau, po kelias savaites.

  3.  Kai detalių tiekimas ypač ribotas. Deja pasitaiko ir tokių situacijų kai detalių televizoriui tiesiog nebėra. Gamintojai nutraukia detalių tiekimą pasibaigus garantinio aptarnavimo terminui, kiti jas palaiko kiek ilgiau. Jei situacija nepalanki ir detalės tiesiog nėra iš kur užsakyti, pradedame paieškas. Tai gali būti sandėliuose užsibuvę likučiai ar patikrintos naudotos dalys, tokios medžioklės gali trukti mėnesius. Teks apsiginkluoti kantrybe!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Persikrauna televizorius? Restartuoja vos įjungus? Įtariate gedimą? Klauskite, nemokamai pakonsultuosime remonto klausimai, supažindinsime su trukme, kainomis ir kitomis paslaugos smulkmenomis. Laukiame jūsų klausimų! Atsakysim kiekvienam!

Mūsų vertybės:

Klientas svarbiausia!

Būtent jūs esate svarbiausi! Ne tik įranga svarbi kurią remontuojame, bet ir jūs! Dėl jūsų padarysime viską!

Abipusis pasitikėjimas!

Pasitikėkite mumis, o mes pasitikėsime jumis! Siekime abipusės naudos kartu! Šiais laikais tai didelė vertybė!

Atsakome už kokybę!

Stengiamės atlikti darbus kuo įmanoma kruopščiau, mūsų prioritetas – kokybė! Juk svarbi kiekviena smulki detalė!

Konkurencingos kainos!

Nemėgstame plėšikų! Einame už skaidrią kainų politika, nuolat stengėmės pasiūlyti geriausias rinkos kainas!

Ilgalaikė garantija!

Suteikiame garantiją tam, kad įvykus nesklandumams netektų raudonuoti. Svarbu laiminga pabaiga!

Padėka jums!

Ačiū jums! Padėkojame kiekvienam klientui pasirinkusiam mus! Jūs esate mums svarbus!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Išsijunginėja televizorius? Įtariate gedimą ir negalite atvežti TV? Suprantame, ne kiekvienas turi galimybe atgabenti didelius televizorius, tad siūlome nemokamą įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Klaipėdos ribose ši paslauga NEMOKAMA!

Kodėl išsijunginėja televizorius?

Atsakymą į klausimą kodėl išsijunginėja televizorius jau greičiausiai žinote! Tai gali būti trys pagrindiniai televizorių gedimai: valdymo blokas, maitinimo blokas ar valdymo panelė! Kuris iš jų sugedo tiksliai, pasakys tik specialistai!

Įvairių gedimų  šalinimas.

Ne tik kai persikrauna televizorius, bet ir kai ištiko kitos problemos, keičiame ekranus, remontuojame blokus bei atliekame kitus darbus. Kreipkitės, padėsime kiekvienu TV atveju!

Naudokitės draudimo lengvatomis.

Turto draudimas gelbsti jau ne pirmą kartą, televizorių remontas puiki proga pasinaudoti turimu turto draudimu! Paruošime visą reikiamą dokumentaciją, jums nereiks nė piršto pajudinti!

Jei išsijunginėja televizorius!

Kreipkitės į specialistus! Mūsų remonto servisas ne tik gali, bet ir sutaiso daugelį televizorių gedimų. Jei susidūrėte su TV problemomis, neabejotinai kreipkitės – pasirūpinsime jūsų televizoriumi!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title