fbpx
Kompiuterių remontas Klaipėdoje2024-05-10T12:42:05+00:00

Kompiuterių remontas Klaipėdoje.

Jūsų kompiuterių taisykla! Čia vyksta bene geriausias kompiuterių taisymas Klaipėdoje!

Visų nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje ir ne tik! Nuo kasdienių darbų kaip Windows operacinių sistemų perrašymas iki ypač sudėtingo pagrindinių plokščių remonto: mes padėsime visais atvejais! Kokio kompiuterių remonto jums reikia šiandien?

Kompiuterių remontas Klaipėdoje:

Visos kompiuterių remonto paslaugos vienoje vietoje. Profilaktinė priežiūra, remontas, detalės, aptarnavimas, prekyba kompiuteriais. Kompiuterių taisymas nuo A iki Ž.

Patikimiausia kompiuterių taisykla:

Aukščiausia paslaugų atlikimo kokybė. Kompiuterių taisymas naudojant aukščiausios kokybės detales, apmokyti specialistai su ilgamete patirtis. Kompiuterių remontas geruose rankose!

Skubus kompiuterių remontas:

Kompiuterių remontas Klaipėdoje per vieną darbo dieną! Visi smulkūs darbai atliekami tą pačią dieną, be atidėliojimų! Taupykime laiką kartu – remontuokite be eilės!

Tavo vienintelis kompiuterių servisas:

Stengiamės būti geriausi! Ne tik visų kompiuterių gedimų šalinimas, bet ir aukšta darbų kokybė, malonus aptarnavimas ir kainos, atitinkančios realybę! Laukiame kiekvieno!

DOMINA KOMPIUTERIŲ DALYS?

Prekiaujame įvairiomis stacionarių bei nešiojamų kompiuterių detalėmis! Domina nešiojamų kompiuterių dalys? Mes galime jums padėti! Susisiekite su mumis, užduokite klausimą apie ieškomą dalį ir mes būtinai pateiksime geriausią pasiūlymą. Randame net ir pačias rečiausias detales!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Specializuotas
Macbook remontas

Macbook
Macbook Air
Macbook Pro 

Apple servisas

Specializuotas
Macbook remontas

Macbook
Macbook Air
Macbook Pro 

Apple servisas

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Mūsų tikslas: kompiuterių remontas Klaipėdoje ir ne tik!

Dešimt metų patirties turinti kompiuterių taisykla gali pasidžiaugti. Dar niekad nebuvome tokie stiprūs kaip šiandien, du filialai Klaipėdoje, didelė komanda, šiuolaikiškai įrengtos remonto dirbtuvės – visa tai pasiekėme kartu su jumis! Mūsų klientai – didžiausia dovana, sėkmingas kompiuterių remontas Klaipėdoje tik jūsų dėka!

Kompiuterių taisymas per vieną dieną, nebe mitas, o realybė!

Jūsų kompiuteris netyčia nukrito nuo stalo, vaikai apipylė jį kava ar tiesiog jam atėjo galas? Pasitaiko visko! Norite kompiuterį atgauti dar šiandien? Nuo šiol tai visiškai realu! Kompiuterių taisymas per vieną darbo dieną taikomas visiems smulkiems darbams, pradedant operacinės sistemos perrašymu, dulkių valymų, kietųjų diskų keitimu ir baigiant tokiais darbais kaip klaviatūros keitimas, ekrano keitimas ar lizdo perlitavimo darbais. Skubus kompiuterių remontas Klaipėdoje tapo realybe!

Bene kokybiškiausia kompiuterių taisykla Klaipėdoje!

Besąlygiškas atsidavimas darbui – tai mūsų kokybės garantas! Ilgametė specialistų patirtis, perdėtas atidumas ir nepriekaištingai atliekamas kompiuterių remontas, ko daugiau reikia? Mūsų kompiuterių taisykloje dirbantys meistrai sutvarko tokius gedimus, kurių kiti net negali surasti, dėl to jaučiamės saugiai galėdami suteikti 90-ties dienų garantiją visiems kompiuterių remonto darbams! Atgautas suremontuotas kompiuteris veiks taip pat greit, kaip kad veikė įsigijimo dieną!

NORITE PAKLAUSTI?

Kompiuterių taisykla Klaipėdoje laukia tavo klausimų! Remontuojame ASUS, Lenovo, HP, Dell, Acer, MSI, Toshiba, Sony, Samsung, Apple ir daugelį kitų nešiojamų kompiuterių! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta kompiuterių remontas Klaipėdoje! Konsultacija nemokama! Atsakysim kiekvienam!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Nešiojamų kompiuterių remontas trunka per ilgai? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome daugumos įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose tik – 10 eur! Kompiuterių remontas Klaipėdoje be rūpesčių, skambink ir įsitikink!

Kompiuterių remontas Klaipėdoje – kas genda dažniausiai?

Sugedo kompiuteris? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais! Žinios nieko nekainuoja! Nešiojamų kompiuterių remontas suprantama kalba!

Galbūt pastebėjote nepageidaujamų programėlių ar nematytų iššokančių lentelių? Tai gali būti atsakymas jums! Sulėtėjęs kompiuteris dažniausiai kenčia nuo virusų, kenkėjiškų programėlių bei kitų programinių problemų. Šių problemų sprendimo būdas – operacinės sistemos perrašymas, liaudyje dar žinomas kaip Windows perrašymas, OS perrašymas ar tiesiog programinis remontas. Paslauga atliekama per kelias valandas, kainuoja taip pat nedaug. Rekomenduojame operacinę sistemą perrašyti vienodais intervalais, vieną ar porą kartų per metus. Dėl duomenų rūpintis nereikės, juos išsaugosime!

Jaučiate kaip kompiuterio aušintuvas veikia visu pajėgumu, kaista įrenginio dugnas, o gal susidūrėte su netikėtu kompiuterio išsijungimu? Įtariame aušinimo sistemos problemas! Dulkių valymas ir termo pastos keiimas– tai šios problemos sprendimo būdas! Paslaugos metu aušinimo komponentai kruopščiai išvalomi, pakeičiama termo pasta, patikrinamos temperatūros. Darbų atlikimo trukmė – vos kelios valandos! Negaišk laiko, išspręsk kaitimo problemas jau šiandien ir mėgaukis tyliai bei greitai veikiančiu kompiuteriu!

Nepanikuokite, pradėkime nuo paprastų dalykų! Išjungę kompiuterį, ištraukite bateriją, pabandykite įjungti kompiuterį tik su įkrovikliu. Jei tai nepadės, planuokite vizitą į servisą. Kelios esminės problemos susijusios su nenoru įsijungti gali būti: sugedęs įkroviklis, krovimo lizdo gedimas, operatyviosios atminties gedimas, pagrindinės plokštės problemos. Atlikę nešiojamo kompiuterio apžiūrą informuosime apie tikslų gedimą ir jo šalinimo būdą (arba ir mūsų sprendimą).

Klaviatūros problemas devynis iš dešimt kartų sukelia apliejimo atvejai. Kartais sunku patikėti kiek žalos gali pridaryti lašas vandens ar kito skysčio. Problema sprendžiama keliais būdais: galimas klaviatūros valymas, o jeigu šis nepasiteisina, keičiama pati klaviatūra. Turime ypatingai didelį klaviatūrų pasirinkimą, tad pakeitimas vyks labai sklandžiai ir dažniausiai tą pačią dieną.

Jei ekranas mirga lankstant arba atidarinėjant nešiojamo kompiuterio dangtį, galimai pažeistas ekrano kabelis. Jei mirgėjimas pastovus, ekrane matomi vaizdo iškraipymai ir kiti sutrikimai, galimai sugedo vaizdo procesorius. Pasitaiko ir pačios ekrano matricos problemų, tiesa – gerokai rečiau. Sudužimo ar kito fizinio pažeidimo atveju, padės tik ekrano keitimas. Visais atvejais esame pasiruošę pagelbėti, kad vaizdas ir vėl būtų rodomas aiškiai ir kokybiškai.

Atsižvelkite kokiu metu kompiuteris patyrė smūgį? Ar jis buvo įjungtas, o gal krito įkrovimo metu? Labai tikėtinas kietojo disko gedimas, taip pat skyla korpuso kampai, vyrių tvirtinimo detalės, kiti korpuso komponentai. Atidžiai apžiūrėkite ar nėra pažeidimų, ar lankstant ekraną nejaučiamas laužimas, paklausykite ar kietasis diskas neskleidžia neįprastų garsų. Jaučiant kompiuterio sulėtėjimą ar matant akivaizdžius korpuso pažeidimus, būtina kreiptis į nešiojamų kompiuterių remonto servisą.

Nesvarbu kiek skysčio pateko ant kompiuterio, primygtinai kuo skubiau rekomenduojame apsilankyti elektronikos servise, tik tokiu atveju galime užtikrinti ar jūsų įrenginys saugus. Atsitikus nelaimei siūlome iš karto ištraukti bateriją, o jei to padaryti negalima – kompiuterį nedelsiant išjungti. Dažniausiai nukenčia klaviatūra, o pro ją prasiskverbęs skystis gali patekti ir ant pagrindinės plokštės. Tokiu atveju reikalai dar prastesni. Pasikartosime – tik patyrę serviso meistrai gali padėti apliejimo atveju, atvykite – pagelbėsime!

Kompiuteris veikia tik nuo baterijos arba baterija išsikrovė ir nebegalite įjungti kompiuterio? Krovimas atsiranda tik pajudinus įkroviklio antgalį? Numanoma problema – krovimo lizdo gedimas. Nerimauti stipriai nereikėtų, tai gana paprasta procedūra. Keitimas pakankamai nesudėtingas, o turimas platus įkrovimo lizdų asortimentas užtikrina paslaugos atlikimo greitį.

Visų nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje.

Remontuojame Apple Macbook, ASUS, ACER, LENOVO, HP, MSI, Toshiba, Samsung, Fujitsu Siemens, bei daugelio kitų gamintojų nešiojamų kompiuterių modelius! Neišsigąsime rečiau pasitaikančių ar naujų kompiuterių rinkos dalyvių modelių, laukiame visų!

Paslaugos atlikimo greitis.

 Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-4 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kaip įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas! Jei remontas užsitęsia, siūlome pasinaudoti mūsų pakaitiniu nešiojamu kompiuteriu!

Kokybiškų detalių parinkimas.

Mūsų kompiuterių remontas leidžia rinktis iš originalių arba analogiškų detalių. Dalis importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Jei reikalingos retos detalės, padėsime bendradarbiaudami su tiekėjais kitose šalyse. Nėra tokių detalių, kurių nerasime!

Ilgalaikė garantija.

Daugeliui suremontuotų įrenginių suteikiama 3 mėnesių garantija. Kokiu būdu nesikratome garantinio remonto atvejų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau! Garantinį taloną gausite atsiimdami įrenginį arba el. paštu! Kompiuterių remontas.

Title