Nešiojamų kompiuterių remontas2018-07-12T14:40:27+00:00

Kompiuterių remontas Klaipėdoje dar niekad nevyko taip sklandžiai!

Visų nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje ir ne tik! Nuo kasdienių darbų kaip Windows perrašymas iki ypač sudėtingų pagrindinių plokščių remontų, mes padėsim visais atvejais!

Nešiojamų kompiuterių remonto paslaugos

Windows perrašymas
Kompiuterio dulkių valymas
Kietojo disko keitimas
Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas
Kompiuterių baterijos
Nešiojamų kompiuterių klaviatūros
Kompiuterių plokščių remontas
Kompiuterių korpuso remontas
Kompiuterio lizdo keitimas
Apple Macbook remontas
Aplietų kompiuterių remontas
Kitų kompiuterio komponentų remontas

Kaip vyksta kompiuterių remontas?

Nešiojamų kompiuterių remontas – mitais apipintas reiškinys. Sklando gandai, kad tai sudėtingas ir brangus procesas, reikalaujantis daug laiko ir pastangų. Mes už skaidrumą, tad šias pasakas paneigsime. Dažniausi gedimai  – Windwos perrašymas, Dulkių valymas, termo pastos keitimas, atliekami per labai trumpą laiką. Tai profilaktonio tipo remontai, vykdomi kartą į metus ar dažniau. Detalių kaip Ekranas, klaviatūra, baterija, kietasis diskas keitimai vyksta žaibišku greičiu, daugelį nešiojamų kompiuterių detalių sandėliuojame vietoje, tad kompiuterių remontas Klaipėdoje – išties sklandžiai vykstantis procesas!  Kiek ilgiau gali užtrukti aplietų nešiojamų kompiuterių remontas, kai oksidacija jau padariusi nemenkus pažeidus. Ta pati situacija galioja ir pagrindinės plokštės remontui – gali tekti pakentėti. Užsitęsus remontui, būtinai pasiūlysime pakaitinį kompiuterį, tol kol jūsų įrenginys bus remontuojamas. Žemiau rasite mūsų pagrindinius nešiojamų kompiuterių remonto kriterijus:

  • Visų nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje – Remontuojame Apple Macbook, ASUS, ACER, LENOVO, HP, MSI, Toshiba, Samsung, Fujitsu Siemens, bei daugelių kitų modelių nešiojamus kompiuterius! Nesibaidome negirdėtų modelių, laukiame visų!

  • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-4 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas! Jei remontas užsitęsia, siūlome pasinaudoti mūsų pakaitiniu nešiojamu kompiuteriu!

  • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami nešiojamus kompiuterius siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Nėra tokių detalių, kurių negalėtume rasti!

  • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Mūsų kompiuterių remonto darbų galerija

Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje – kas genda dažniausiai?

Galbūt pastebėjote nepageidaujamų programėlių ar nematytų iššokančių lentelių? Tai gali būti Jūsų atsakymas! Sulėtėjęs kompiuteris dažniausiai kenčia nuo virusų, kenkejiškų programėlių bei kitų programinių bėdų. Atsakymas į šias bėdas – Operacinės sistemos perrašymas. Liaudyje dar žinomas kaip Windows perrašymas, OS perrašymas ar tiesiog programinis remontas. Paslauga atliekama per kelias valandas, kainuoja taip pat nedaug. Rekomenduojame operacinę sistemą perrašyti originaliais intervalais, vieną ar daugiau kartų per metus. Dėl duomenų rūpintis nereikės, juos išsaugosime!

Jaučiate kaip kompiuterio aušintuvas veikia visu pajėgumu, kaista įrenginio dugnas, o gal susidūrėte su staigiu kompiuterio išsijungimu? Įtariame aušinimo sistemos problemas! Dulkių valymas – tai jūsų atsakymas! Paslaugos metu aušinimo komponentai kruopščiai išvalomi, pakeičiama termo pasta, patikrinamos temperatūros, atlikimo laikas – vos kelios valandos! Negaišk laiko, susitvarkyk kaitimo problemas jau šiandien!

Nestresuokite, pradėkime nuo paprastų dalykų! Išjungę kompiuterį, ištraukite bateriją, pabandykite įjungti kompiuterį tik su įkrovikliu. Jei nepadės, planuokite vizitą į servisą. Kelios esminės problemas su neįsijungimu gali būti: sugedęs įkroviklis, krovimo lizdo gedimas, operatyviosios atminties gedimas, pagrindinės plokštės problemos. Atlikę nešiojamo kompiuterio apžiūrą informuosime apie tikslų gedimą ir jo sprendimą. 

 
Klaviatūros problemas devynis iš dešimt kartų sukelia apliejimo atvejai, kartais sunku patikėti kiek žalos gali pridaryti lašas vandens. Sprendžiama tai keliais būdais, galimas klaviatūros valymas, jei šis nepasiteisina, keičiama pati klaviatūra. Turime ypatingai didelį klaviatūrų kiekį, tad pakeitimas vyks labai sklandžiai, dažniausiai tą pačią dieną.

Jei ekranas mirga lankstant nešiojamo kompiuterio dangtį, galimai pažeistas ekrano kabelis. Jei mirgėjimas pastovus, ekrane matomi iškraipymai ir kiti sutrikimai, galimai sugedo vaizdo procesorius. Pasitaiko ir pačios ekrano matricos problemų, tiesa – gerokai rečiau. Sudaužymo ar kito fizinio pažeidimo atveju, padės tik keitimas. Visais atvejais esame pasiruošę pagelbėti, kad vaizdas ir vėl būtų rodomas aiškiai ir nenutrūkstamai.

Atsižvelkite kokiu metu kompiuteris gavo smūgį, ar jis buvo įjungtas, o gal krito įkrovimo metu? Labai tikėtinas kietojo disko gedimas, taip pat skyla korpuso kampai, vyrių tvirtinimo detalės, kiti korpuso komponentai. Atidžiai apžiūrėkite ar nėra pažeidimų, ar lankstant ekraną nevyksta laužimas, paklausykite ar kietasis diskas neskleidžia neįprastų garsų. Jaučiant kompiuterio sulėtėjimą ar matant akivaizdžius korpuso pažeidimus, kreiptis į nešiojamų kompiuterių remonto servisą.
Nesvarbu kiek drėgmės kliuvo, nuolat rekomenduojame apsilankyti elektronikos servise, tik tokiu atveju galime užtikrinti ar įrenginys saugus. Atsitikus nelaimei siūlome iškart ištraukti bateriją, o jei to padaryti negalima – kompiuterį išjungti. Dažniausiai nukenčia klaviatūrą, o pro ją prasiskverbęs skystis gali patekti ir ant pagrindinės plokštės. Tokiu atveju reikalai dar prastesni. Pasikartosime – tik patyrę serviso meistrai gali padėti apliejimo atveju, atvykite – pagelbėsim!
 
 
Kompiuteris veikia tik nuo baterijos arba baterija išsikrovė ir nebegalite įjungti kompiuterio? Galbūt pavyksta sujudinti kroviklį, kad atsirastų krovimas? Numanoma problema – krovimo lizdo gedimas. Nerimauti stipriai nederėtų, tai gan paprasta procedūra. Keitimas gan nesudėtingas, o turimas platus lizdų asortimentas užtikrina paslaugos atlikimo greitį. 
Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!
Klausti

Nori sužinoti kompiuterio remonto kainą?

Domina nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje? Neramina remonto kaina? Nori sužinoti kiek kainuos kompiuterio remontas, o gal spaudžia terminai? Atsakymams surasti siūlome tris variantus padėsiančius atsakyti į jūsų klausimus:

  • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

  • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

  • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos
Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Rezervuokite laiką remontui!

Neturi laiko palikti kompiuterį remontui? Nešiojamų kompiuterių remontas susideda iš įvairių problemų sprendimų, tad planavimas – neatsiejama dienotvarkės dalis. Pasirinkite jums tinkama laiką, rezervuokite vietą serviso dienotvarkėje ir atvykite sutartu laiku – paslauga bus atlikta kur kas greičiau nei manote!

  • Užpildykite formą – Užpildykite šalia esančia formą nurodydami kuo tikslesnį įrenginio pavadinimą, bei gedimo aprašymą. Kuo tikslesnis apibūdinimas – tuo greičiau bus įvykdytas jūsų įrenginio remontas!

  • Užsakymo patvirtinimas telefonu – Gavus informaciją apie jūsų įrenginį susisieksime su jumis telefonu arba el. paštu. Įprastai mūsų konsultantai susisieks jau tą pačią dieną ir patikslins dėl rezervacijos patvirtinimo.

  • Atvykite sutartu laiku – Po rezervacijos patvirtinimo jums tereikia atvykti į sutartą filialą sutartu laiku ir mėgautis išskirtinėmis teisėmis remontuoti įrangą be eilės!

Registruokite nemokamą meistro iškvietimą!

Nr. 1 taisykla Klaipėdoje, remontuoja gerai, pigiai ir kokybiškai. Tikras autorizuotas remonto servisas! Visad malonu grįžti!

Gintaras

Tvarkiau apipilta Macbook Pro, likau patenkintas rezultatais. Atsiiemiau kompiuteri po mažiau nei savaitės.

Audrius

Visad perrašinėju windausus, padaro greit ir už mažą kainą, šaunuoliai!

Justė
Skambink Dabar!