fbpx
Pultelių remontas2024-05-08T13:19:43+00:00

Pultelių remontas

Kiek kartų manėte, kad sugedo TV pultelis?

Pasirodo jie pat pat gali sugesti! TV pultelių remontas sutinkamas kur kas dažniau nei galvoja vidutinis vartotojas! Šiandieniniai pulteliai kainuoja daug, dar remontas tampa racionalia išeitimi ieškantiems būdo sutaupyti! 

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Laukia televizorių pultelių remontas?

Nors atsiradus TV problemoms, imame kaltinti patį televizorių, neretai tenka susidurti ir su pultelio gedimais. Naujos kartos pulteliai susiduria su prisijungimo bėdomis, o štai senesni – arba būna gavę daug smūgių arba drėgmės. Niekad neatmeskite tikimybės, kad pasibaigė baterijos. Būna ir taip!

Apibendriname kelis dažniausiai sutinkamus pultelių gedimus, pagal pateiktą informaciją galime sužinoti ir orientacinę remonto kainą. Juk kiekvienam įdomu kiek tai kainuos ir kiek užtruks!

  1. Neveikia tam tikri pultelio mygtukai ar funkcijos. Kai pultelis veikia, bet nereaguoja keli klavišai vertėtų įtarti šias problemas: kažkada pultelis galėjo būti aplietas skysčiu arba pultelio mygtukai natūraliai išsidėvėjo. Pastaruoju atveju tai būna dažniausiai naudojami įjungimo ar garsinimo mygtukai.

  2. Televizoriaus pultelis išvis neveikia. Tai gali būti ne tik baterijų problema, bet ir rimtesni gedimai. Pulto viduje yra sisteminė plokštė, jos gedimai nėra taisomi taip papratai kaip manote, kuo pultas naujesnis – tuo remontas sudėtingesnis. Jei pultas senesnės kartos ir turi vadinama akį, galite patikrinti jo veikimą pažiūrėję per telefono kamerą ir spausdami kokį nors klavišą pulte.

  3.  Pamečiau pultelį, reikia naujo. Būna ir taip! Pametus pultelį galime pasiūlyti įsigyti originalų, koks buvo prieš tai, arba pritaikyti pakaitinį pultą. Šis turi būti suprogramuotas pagal jūsų televizoriaus modelį, tokie pulteliai kainuoja vos 20 eurų, taip pat papildomai gali kainuoti ir programavimo darbai.

Kiek gali kainuoti remontas? 

Televizorių remontas apie pultelius gali papasakoti daug, galime įvertinti kiek gali kainuoti televizorių pultelių remontas:

  1.  Jei televizorius turi ne daugiau 10 metų. Kai televizorius sąlyginiai naujas, pultelis kainuos nemažai! Tai gali būti bevielio ryšio ar Bluetooth pagalba valdomas pultelis, turintis daug funkcijų (integruotas mikrofonas ir kitos naujovės), tokių pultelių remontas racionalus ir dažniausiai vyksta sklandžiai. Jei naujo pultelio kaina siekia beveik 100-tą eurų, remontas bus ženkliai mažesnis. Išeitis yra – remontuoti verta!

  2.  Jei televizorius senesnis nei 10 metų. Senesnio modelio televizorių pulteliai neturėjo nei Netflixo, nei mikrofonų, nei suprato kas yra wi-fi! Deja sugedus tokio tipo pulteliui remontas tampa neprasmingas, dažnai remonto kaina prilygs naujam pulteliui! Įvertinę tokią situaciją iškart siūlome alternatyvų TV pultą vietoj sugedusio ir vargai baigti! Tokie pulteliai neturi būti brangesni nei 20 eurų.

TURITE MUMS KLAUSIMU?

 Įtariate TV pultelio gedimą? Klauskite, nemokamai pakonsultuosime remonto klausimai, supažindinsime su trukme, kainomis ir kitomis paslaugos smulkmenomis. Laukiame jūsų klausimų! Atsakysim kiekvienam!

Mūsų vertybės:

Klientas svarbiausia!

Būtent jūs esate svarbiausi! Ne tik įranga svarbi kurią remontuojame, bet ir jūs! Dėl jūsų padarysime viską!

Abipusis pasitikėjimas!

Pasitikėkite mumis, o mes pasitikėsime jumis! Siekime abipusės naudos kartu! Šiais laikais tai didelė vertybė!

Atsakome už kokybę!

Stengiamės atlikti darbus kuo įmanoma kruopščiau, mūsų prioritetas – kokybė! Juk svarbi kiekviena smulki detalė!

Konkurencingos kainos!

Nemėgstame plėšikų! Einame už skaidrią kainų politika, nuolat stengėmės pasiūlyti geriausias rinkos kainas!

Ilgalaikė garantija!

Suteikiame garantiją tam, kad įvykus nesklandumams netektų raudonuoti. Svarbu laiminga pabaiga!

Padėka jums!

Ačiū jums! Padėkojame kiekvienam klientui pasirinkusiam mus! Jūs esate mums svarbus!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Televizorius krečia pokštus? Įtariate, kad laukia TV pultelių remontas? Suprantame, ne kiekvienas turi galimybe atgabenti didelius televizorius, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Klaipėdos ribose ši paslauga kainuos tik 10 eurų!

TV pultelių remontas.

Taisome įvairius televizorių pultelius, jei apliejai, numetei ar sugadinai, nenusimink! Priimsime, įvertinsime ir sutaisysime. Šiuolaikiškas požiūris į remonto paslaugas, greitai, patikimai, kokybiškai.

Naujų pultelių programavimas.

Nusipirkote universalų pultą, o jis neveikia kaip senasis? Vadinasi reikia programuoti! Programavimo darbus gali atlikti mūsų specialistai ir tai išties nebrangu! Atvykite į mūsų servisą su nauju pultu bei televizoriaus modeliu, atliksime visus būtinus programavimo darbus!

Prekyba naujais pulteliais.

Galime užsakyti naujus SAMSUNG, LG, PHILIPS ar kitų gamintojų pultelius, taip pat prekiaujame neoriginaliais – programuojamais televizorių pulteliais. Kainos nesikandžioja!

Distancinių pultų remontas.

Ne tik televizorių pultelių remontas, bet ir vartų pultelių taisymas, taip pat galime sutvarkyti ir sugedusį automobilio pultelį. Automobilio pultelių remontas, kas galėtų pagalvoti, atliekame ir tokius darbus!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title