Televizorių remontas Klaipėdoje2018-07-12T15:01:31+00:00

Televizorių remontas Klaipėdoje dar niekad nevyko taip sklandžiai! Meistro iškvietimas nemokamas!

Nežinai kur kreiptis jei reikalingas televizorių remontas Klaipėdoje? Taisom.lt tau padės! Nemokamas televizorių meistro atvykimas ir apžiūrą! Skubus remontas, patrauklios kainos, užtikrinta kokybė!

Televizorių remonto paslaugos

Televizoriaus maitinimo bloku remontas
televizoriaus valdymo bloku remontas
televizoriu ekranu keitimas
televizoriaus apsvietimo led remontas
monitoriu remontas
televizoriu ploksciu remontas

Kaip vyksta televizorių remontas?

Sugedo televizorius? Nebegali pažiūrėti mėgstamos laidos ar serialo? Taisom.lt yra tavo atsakymas! Televizorių remontas Klaipėdoje neprivalo tapti kančia, mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis! Nemokamai paimsime televizorių iš namų ar darbo, mūsų specialistai nustatys problemą, suderins kainą, o tada suremontuos ir pristatys atgal į jūsų rankas. Tai paprasčiau nei galvojote!

Kaip atrodo televizorių remontas Klaipėdoje?

 • Nemokamas televizoriaus paėmimas ir pristatymas – Klaipėdos miesto riboje televizorių iš jūsų namų ar įmonės paimsime nemokamai! Neberizikuokite transportuodami trapius įrenginius, mes tai padarysime saugiai ir greitai!

 • Visų modelių televizorių remontas – Remontuojame Samsung, Philips, LG, Sony, Sharp, Toshiba bei daugelių kitų modelių televizorius.  Nesibaidome negirdėtų modelių, laukiame visų!

 • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-4 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas! Jei remontas užsitęsia neįprastai ilgai (laukiamos dalys), siūlome pasinaudoti mūsų pakaitiniu televizoriumi!

 • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami televizorius siūlome rinktis iš naujų arba naudotų detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Valdymo blokai, maitinimo blokai, televizorių ekranai ir kitos dalys pasiekiamos kur kas paprasčiau nei manote. Nėra tokių detalių, kurių negalėtume rasti!

 • Ilgalaikė garantija – praktiškai visiems remonto darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, neišsigąstame garantinių remonto darbų – jie sprendžiami prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Dažniausiai sutinkamos televizorių  problemos

Galbūt nusėdo pultelio baterija? Deja toks sutapimas sutinkamas ypatingai retai, dažniausiai neįsijungiantis televizorius siejamas su maitinimo bloko gedimais, o tai mieli klientai, išspręs tik specialistai. Paprastai remontas netrunka ilgiau savaitės ir patys maitinimo blokai susitvarko be didesnio vargo, retesniais atvejais reikalingas maitinimo bloko keitimas, šiuo klausimu taip pat pagelbėsim.

Jei ekrane matote gamintojo logotipą (pvz. Samsung), bet pultelis ir mygtukai neveikia, galimai sugedo televizoriaus valdymo blokas. Pasitaiko valdymo bloke esančios NAND atminties gedimų, taip pat kartais užtenka tik perrašyti programinę įrangą. Nepatikėsite, valdymo blokų gedimai vieni dažniausių, tad remontas įprasta procedūra. Dėl tikslesnių valdymo bloko gedimų rekomenduotina atlikti nuodugnią bloko apžiūrą. 

Nors televizoriaus ekranas ir yra brangiausia detalė visame įrenginyje, ekrano keitimas visad galimas. Kainos atžvilgiu, ekranas sudaro apie 70% viso televizoriaus vertės, remontuoti savo lėšomis tikrai ne pats racionaliausias sprendimas. Kita vertus, dažnas renkasi draudimo paslaugas, tokiu būdu ekrano keitimas neatrodo toks baisus.

 Atsakymas devynis iš dešimt kartų – apšvietimo lempos! Dar kitaip žinomos kaip LED lempos, genda pakankamai dažnai. Kad įsitikinti ar gedimas tikrai tas, siūlome pašviesi į ekraną ryškia šviesa, greičiausiai pamatysite, kad televizorius visgi rodo vaizdą, tik labai blankiai! Lempų keitimas paprastais atvejais trunka nuo vienos iki kelių darbo dienų ir yra vienas iš įprastų televizorių remonto procesų.

Televizorių mirgėjimas turi keletą paaiškinimų, kartais sugenda T-CON spalvų blokai, o kartais pasireiškia ir ekrano defektai. Priklausomai nuo mirgėjimo tipo, remontas gali būti ir labai paprastas ir labai sudėtingas. Ekrano pusėje esantys gedimai susiję su mirgėjimu sprendžiami sudėtingai, dažniausiai gali likti padarinių. Jei gedimas visgi kilo dėl bloko kaltės, sėkmingo remonto procentas daug aukštesnis.

Atidžiai apžiūrėkite nulūžusį antenos lizdą, greičiausiai jis iškrito arba tuoj iškris. Labai svarbu – nepameskite antenos lizdo galiuko! Dažnu atveju pavyksta prilituoti tą patį galiuką, taip remontas kainuos pigiau ir bus padarytas greičiau. Priešingu atveju galimas TV tiunerio keitimas, kuris susidaro ir daugiau sudėtingesnių elementų ir kainuoja kiek brangiau. 
Nedelsiant išjunkite televizorių iš elektros įvado ir planuokite vizitą pas specialistus. Jei televizorius apliejimo metu buvo išjungtas, žala gali būti mažesnė. Svarbu įvertinti laiko svarbą, kuo greičiau bus imtasi remonto veiksmų – tuo didesni šansai įrenginį suremontuoti. Primename: nemokamai atvykstame į namus ar ofisą, atsitikus nelaimei kreipkitės į Taisom.lt specialistus, mes pasirūpinsime jūsų įrenginiu!
Televizoriaus išsijunginėjimas taip pat siejamas su kitais panašaus pobūdžio gedimais kaip nereagavimas į pultą ar mygtukus, nustatymų kaita be vartotojo įsikišimo ir panašiai. Dažniausiai sutinkama diagnozė – valdymo bloko gedimas, o jei tiksliau, gendą jų procesoriai, ypač naujesnės kartos modeliuose. Bėda, kad nustačius tokią diagnozę lieka arba brangus viso bloko keitimas arba bandymas keisti procesorių. Abiem atvejais piniginė gali nukentėti, remonto kaštai atitinka gedimo sudėtingumą. 
Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!
Klausti

Nori sužinoti televizoriaus remonto kainą?

Nebeveikia televizorius? Reikalingas televizorių remontas Klaipėdoje? Mes esame pasiruošę padėti! Klausimų greičiausiai daugiau nei atsakymų, tad siūlome tris variantus padėsiančius atsakyti į jūsų užklausas:

 • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

 • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

 • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos
Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Meistro iškvietimas

Neturite galimybės atvykti? Nebėda! 

Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą visiškai nemokamai! Klaipėda aptarnaujame nemokamai!

Tai paprasčiau nei manai:

 • Registracija iškvietimui – Užpildykite šalia esančią anketą arba skambinkite nurodytu numeriu.

 • Iškvietimo patvirtinimas – Taisom.lt vadybininkai susisieks su jumis ir suderins atvykimo laiką.

 • Specialisto atvykimas – Sutartu laiku Taisom.lt specialistas atvyks apžiūrėti jūsų įrenginio.

Esate ne Klaipėdoje?
Siūlome kurjerio paėmimo ir pristatymo paslaugas visoje Lietuvoje!

Kurjerio iškvietimas

Užpildykite anketą arba skambinkite: 8-633-68336

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Koks įrenginys sugedo? (Kompiuteris, televizorius, t.t.)

Trumpai apibudinkite problemą (neįsijungia, skilęs ekranas, t.t.)

[recaptcha]

Rimčiausias televizorių remontas Klaipėdoje, sutvarke gedimus kur kiti neapsieme.

Romas

Atvažiavo, pasiėmė televizorių iš namų, per dieną sutvarkė ir parvežė namo, sklandžiai atlikta paslauga!

Tautvydas

Remontavo TV kurio nesutvarkė kitas servisas, užtruko beveik 2 savaites, bet padarė gerai. Kreipčiausi dar.

Rolandas
Skambink Dabar!