fbpx
Televizorių remontas Klaipėdoje2024-05-10T12:44:45+00:00

Televizorių remontas Klaipėdoje.

Televizorių remontas dar niekada nevyko taip sklandžiai! Atvykstame į namus ar ofisą Klaipėdoje!

Prireikė televizoriaus remonto? Nežinai kur kreiptis? Taisom.lt televizorių taisykla tau padės! Skubus atvykimas ir pirminė apžiūra! Profesionalus remontas, patrauklios kainos, užtikrinta kokybė! 

Televizorių remontas, Klaipėda ir ne tik:

Visapusiškas televizorių taisymas Klaipėdoje ir aplink! Remontuojame visus televizorių gedimus, užsakome detales, išrašome draudimo aktus. Sugedus televizoriui kreipkitės!

Skubus ir nebrangus televizorių taisymas:

Televizorių taisymas per kelias darbo dienas? Taip, tai visiškai realu! Didžioji dalis įprastų remontų atliekami vos per kelias dienas! Televizorių remontas, kur kainos nesikandžioja!

TV remontas kuris nenuvils:

Kad ir kokia televizoriaus problema būtų, mes jūsų nepaliksime! Gelbėjame televizorius jau daugiau nei dešimtmetį, nėra tokio gedimo kurio nesuremontuosim! Televizorių remontas be ribų!

TV meistrai kurie atvyks į namus:

Klaipėdos miesto ribose atvykstame į biurą ar namus tik 10 eur! Sugedusį televizorių paims specialistas, o sutvarkius parveš atgal! Nieko nebūna paprasčiau! Televizorių remontas be jokių rūpesčių!

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TELEVIZORIŲ REMONTAS TRUNKA PER ILGAI?

Registruokitės vizitui į televizorių taisyklą iš anksto – taip sutaupysite ne tik savo, bet ir mūsų laiką! Eilės remonto srityje – natūralus dalykas, kad jų išvengtumėte, siūlome iš anksto susiplanuoti norimą laiką, taip suteiksime aukščiausios kokybės aptarnavimą!

Televizorių remontas, Klaipėda, Palanga ir aplink!

Esame užtikrinti savo sugebėjimais ir apie televizorių gedimus, jų priežastis bei šalinimą galime kalbėti drąsiai. Televizorių taisymas – viena iš mūsų pagrindinių sričių. Remontuodami ne tik panaudojame ilgametę patirtį, bet ir nuolat tobuliname savo žinias. Televizorių remontas dar niekad nebuvo toks kokybiškas: nuo televizorius pervežančių vairuotojų iki televizorių dirbtuvių vadovo – visas kolektyvas atsidavęs darbui ir pasiruošęs padėti jums! Dirbame ne tik Klaipėdoje, bet ir aplinkiniuose Miestuose, Palangoje, Šventojoje, Šilutėje ar Tauragėje.

Šiuolaikinių televizorių taisymas, modernios dirbtuvės Klaipėdoje laukia Jūsų!

Tikriausiai visi puikiai žinote kaip greitai tobulėja elektronika! Norint sekti jai įkandin, negalima snausti! Kasmet pristatoma ne po vieną SAMSUNG, LG, Philips ar kito modelio televizorių. Apie visus juos reikia išmanyti, kad pasireiškus gedimui būtų galima jį pašalinti.  Nuolat tobulinamės, investuojame į naują įrangą, mokymus, kad televizorių remontas vyktų greitai, sklandžiai ir užtikrintai. Modernus ir šiuolaikiškas TV remontas ne tik palengvina darbą, bet ir leidžia atlikti paslaugas kur kas greičiau ir kokybiškiau!

Ne vien TV remontas, bet ir aukščiausios klasės aptarnavimas!

Nors sklandžiai vykdomas televizorių remontas jau daug ką reiškia, norime paminėti ir mūsų logistikos skyrių! Vieni pirmųjų Klaipėdoje pasiūlėme savo klientams logistikos paslaugas: paimame sugedusį televizorių iš namų ar įmonių. Dabar tai vyksta kasdien, turime tam pritaikyta transportą ir visada pasiruošusį padėti personalą. Klaipėdoje, televizoriaus paėmimas remontui – tik 10 eurų! Nesivarginkite transportuodami nepatogų, didelių gabaritų televizorių, mes padarysime tai už jus!

NORITE PAKLAUSTI?

TV remontas suprantamai! Remontuojame Samsung, Philips, LG, Sony, Hisense, Panasonic, Grunding, Sharp, Toshiba, Xiaomi, TCL ir daugelį kitų televizorių! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, vykdomas televizorių remontas Klaipėda ir aplink! Konsultacija visiškai nemokama! TV meistrai pasidalins savo žiniomis aiškiai ir suprantamai!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Televizorių remontas trunka per ilgai? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose – tik 10 eurų! Televizorių taisymas Klaipėdoje be rūpesčių, skambink ir įsitikink!

Televizorių remontas – dažniausiai sutinkamos televizorių  problemos.

Sugedo televizorius? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais! Žiniomis ir patarimais dalinamės nemokamai, TV meistrai pakonsultuos! Televizorių taisymas suprantama kalba!

Galbūt nusėdo pultelio baterija? Deja toks sutapimas sutinkamas ypatingai retai, dažniausiai neįsijungiantis televizorius siejamas su maitinimo bloko gedimais, o tai mieli klientai, išspręs tik specialistai. Paprastai remontas netrunka ilgiau savaitės ir patys maitinimo blokai susitvarko be didesnio vargo, retesniais atvejais reikalingas maitinimo bloko keitimas, šiuo klausimu televizorių remontas – vieta kur būtina kreiptis!

Jei ekrane matote gamintojo logotipą (pvz. Samsung), bet pultelis ir mygtukai neveikia, galimai sugedo televizoriaus valdymo blokas. Pasitaiko valdymo bloke esančios NAND atminties gedimų, taip pat kartais užtenka tik perrašyti programinę įrangą. Nepatikėsite, valdymo blokų gedimai vieni dažniausių, tad remontas įprasta procedūra. Dėl tikslesnių valdymo bloko gedimų rekomenduotina atlikti nuodugnią bloko apžiūrą.

Nors televizoriaus ekranas ir yra brangiausia detalė visame įrenginyje, ekrano keitimas visad galimas. Kainos atžvilgiu, ekranas sudaro apie 70% viso televizoriaus vertės, remontuoti savo lėšomis tikrai ne pats racionaliausias sprendimas. Kita vertus, dažnas renkasi draudimo paslaugas, tokiu būdu ekrano keitimas neatrodo toks baisus.

 Atsakymas devynis iš dešimt kartų – apšvietimo lempos! Dar kitaip žinomos kaip LED lempos, genda pakankamai dažnai. Kad įsitikinti ar gedimas tikrai tas, siūlome pašviesi į ekraną ryškia šviesa, greičiausiai pamatysite, kad televizorius visgi rodo vaizdą, tik labai blankiai! Lempų keitimas paprastais atvejais trunka nuo vienos iki kelių darbo dienų ir yra vienas iš įprastų televizorių remonto procesų.

Televizorių mirgėjimas turi keletą paaiškinimų, kartais sugenda T-CON spalvų blokai, o kartais pasireiškia ir ekrano defektai. Priklausomai nuo mirgėjimo tipo, remontas gali būti ir labai paprastas ir labai sudėtingas. Ekrano pusėje esantys gedimai susiję su mirgėjimu sprendžiami sudėtingai, dažniausiai gali likti padarinių. Jei gedimas visgi kilo dėl bloko kaltės, televizorių remontas greičiausiai pasiseks!

Atidžiai apžiūrėkite nulūžusį antenos lizdą, greičiausiai jis iškrito arba tuoj iškris. Labai svarbu – nepameskite antenos lizdo galiuko! Dažnu atveju pavyksta prilituoti tą patį galiuką, taip remontas kainuos pigiau ir bus padarytas greičiau. Priešingu atveju galimas TV tiunerio keitimas, kuris susidaro ir daugiau sudėtingesnių elementų ir kainuoja kiek brangiau.

Nedelsiant išjunkite televizorių iš elektros įvado ir planuokite vizitą pas specialistus. Jei televizorius apliejimo metu buvo išjungtas, žala gali būti mažesnė. Svarbu įvertinti laiko svarbą, kuo greičiau bus imtasi remonto veiksmų – tuo didesni šansai įrenginį suremontuoti. Primename: nemokamai atvykstame į namus ar ofisą, atsitikus nelaimei kreipkitės į Taisom.lt specialistus, mes pasirūpinsime jūsų įrenginiu!

Televizoriaus išsijunginėjimas taip pat siejamas su kitais panašaus pobūdžio gedimais kaip nereagavimas į pultą ar mygtukus, nustatymų kaita be vartotojo įsikišimo ir panašiai. Dažniausiai sutinkama diagnozė – valdymo bloko gedimas, o jei tiksliau, gendą jų procesoriai, ypač naujesnės kartos modeliuose. Bėda, kad nustačius tokią diagnozę lieka arba brangus viso bloko keitimas arba bandymas keisti procesorių. Abiem atvejais piniginė gali nukentėti, remonto kaštai atitinka gedimo sudėtingumą. Kaip ten bebūtų, TV meistrai padės!

Televizoriaus paėmimas ir pristatymas.

Klaipėdos miesto ribose televizorių iš jūsų namų ar įmonės paėmimas tik 10 eur! Neberizikuokite transportuodami sunkius įrenginius, televizorių remontas Klaipėda ir aplink!

Visų modelių TV remontas Klaipėdoje.

Remontuojame Samsung, Philips, LG, Sony bei daugelių kitų modelių televizorius.  Televizorių remontas nesibaido negirdėtų modelių, laukiame visų! TV meistrai pasiruošę įveikti bet kokius iššūkius!

Kokybiškų detalių parinkimas.

Mūsų televizorių remontas siūlo rinktis iš naujų arba naudotų detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas.

Ilgalaikė garantija.

Beveik visiems remonto darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, neišsigąstame garantinių remonto darbų – jie sprendžiami prioritetine tvarka. Darome taip, kad garantinių atvejų net nebūtų,  televizorių remontas be jokios baimės!

Title