Kodėl televizorius neranda kanalų?2020-10-28T11:58:03+00:00

Televizorius neranda kanalų?

Nulūžo televizoriaus antenos lizdas? Reikalingas antenos lizdo remontas? Mes tau padėsim!

Negaišk laiko ieškodamas sprendimų, iškviesk mūsų specialistą ir visą darbą atliksime už jus! Ne tik sugaudysime kanalus, bet ir sutvarkysime televizoriaus priedėlį ar iškelsime naują anteną!

Nuo ko pradėti, jei televizorius negaudo kanalų? 

Daugelis iš mūsų susidūrę su klausimu „kodėl televizorius nerodo kanalų?“ iškart griebiasi meistro paieškų, mes to daryti nerekomenduojame, pasitikėkite savo sugebėjimais, mes pasakysime ką reikia padaryti. Kanalų nerodymas gali būti susijęs tiek su pačiu televizoriumi, tiek su jo priedėliu (jei toks naudojamas) ar pačia antena. Kartais kalti lieka net televizijos tiekėjai. Toliau pateiksime pagrindinius veiksmus, kuriuos galite pasitikrinti prieš kreipiantis į televizorių meistrą, šiuos žingsnius gali atlikti kiekvienas!

Televizorius neranda kanalų, nuo ko pradėti:

Pradedame tikrinti pačius paprasčiausius dalykus, bandome nustatyti kas atsitiko jūsų televizoriui ir koks tai gedimas:

 1. Patikrinti televizoriaus nustatymus: Vienas iš pirmų dalykų ką galite padaryti, televizoriuje paleisti kanalų paiešką. Dažniausiai tai automatiškai vykdoma televizoriaus paieška, jei ji nepadeda, pereikite prie sekančio žingsnio.

 2. Patikrinkite antenos lizdą: Jį rasite televizoriaus galinėje dalyje, pasitaiko atveju kai išlūžta lizdas, arba lizdo antgalis. Pajudinkite lizdą, įsitikinkite, kad jis įstatytas tvirtai. Pabandykite perjungti. Jei lizdas kliba arba yra iškritęs, galiuką pasilikite, jo prireiks. Antenos lizdo remontas labai dažna paslauga!

 3. Patikrinkite priedėlį (jei tokį naudojate): Įsitikinkite, kad priedėlis veikia tinkamai, jei priedėlis įsigytas per televizijos tiekėją, kreipkitės į juos dėl patikrinimo. Peržiūrėkite nustatymus, patikrinkite ar nustatytas tinkamas išeities signalas. Galite pabandyti perjungti televizorių tiesiai per anteną, apeinant priedėlį.

 4. Patikrinkite antenos kabelį: Pabandykite apžiūrėti antenos kabelį, taip pat jo antgalius. Pasitaiko situacijų kai nusilupęs antgalis neleidžia perduoti televizijos signalo, tas pats galioja ir perlenktiems ar prakirstiems kabeliams. Radus tokią bėdą kreipkitės – galime sutvarkyti pažeistus kabelius ir antgalius.

 5. Kreipkitės į televizijos tiekėją. Jei naudojatės mokamomis televizijos paslaugomis, skambinkite tiekėjui, galbūt gedimas iš jų pusės. Taip pat galimi sutrikimai dėl mokėjimo ar sutarties pabaigos.

Televizorių remontas Klaipėdoje

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

IEŠKOTI PAGAL GEDIMĄ:

TV meistrai
Neįsijungia televizorius
TV meistrai
Televizorius nerodo vaizdo
TV meistrai
Suskilo televizoriaus ekranas
Televizorių remontas Klaipėdoje
MIRGA TELEVIZORIAUS EKRANAS
Televizorių remontas Klaipėdoje
Išsijunginėja televizorius
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kitos televizorių bėdos
TV meistrai
TV pultelių remontas

Kodėl televizorius neranda kanalų? Dažniausiai sutinkami gedimai:

Žemiau pateikiame dažniausiai pasitaikančius gedimus, kai nurodomi simptomai „televizorius nerodo kanalų“ arba „TV negaudo kanalų“. Statistika dalinasi Taisom.lt dirbantys specialistai:

 1. Televizoriaus antenos kištuko keitimas:
  Vienas iš dviejų televizorių su kanalų problemomis baigiasi nulaužtu antenos lizdu. Antenos lizdo remontas gan paprastai sutvarkomas gedimas, prilituojant arba pakeičiant nulaužtą antgalį. Labai svarbu, kad nulaužto kištuko nepamestumėte!

 2. Televizoriaus tiunerio gedimas:
  Kai išoriškų pažeidimų nematyti, o antena perduoda puikų signalą, dažniausiai randame tiunerio gedimą. Tai komponentas esantis valdymo bloke, už antenos lizdo. Tai lituojama detalė, remontas atliekamas valdymo bloke.

 3. Nesureguliuoti kanalai:
  Ypač kai naujas televizorius neranda kanalų, realios problemos nėra. Tereikia sukonfigūruoti televizoriuje esančius nustatymus, paleisti automatinę kanalų paieška ir viskas turėtų būti gerai! Jei nesigauna, skambinkite – pakonsultuosime kaip tai padaryti!

 4. Televizijos antenos gedimas:
  Kaip bebūtų gaila, lauko antenos taip pat genda. Gan dažnas atvejis kai atvykę į vieta turime pasiūlyti (ir sumontuoti) naują anteną, taip pat atliekant tuos pačius darbus pakeičiame ir kabelius, sumontuojame naujus kištukus.

 5. Televizoriaus priedėlio gedimas:
  Naudojant išmaniuosius priedėlius pastebėjome augančią tendenciją, kai kurie pigesni priedėliai tiesiog ima ir sugenda. TV priedėlių remontas kol kas nėra labai plačiai paplitęs reikalas, tad dažniausiai siūlome kitą priedėlį į sugedusio vietą!

NEMOKAMAS TV MEISTRO IŠKVIETIMAS!

Gauk visus atsakymus kodėl televizorius nerodo kanalų dabar! Siūlome nemokamą įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Atvyksime, pakonsultuosime, o galiausiai – sutaisysime.  Klaipėdos ribose ši paslauga NEMOKAMA! Skambink jau dabar!

REGISTRACIJA ATVYKIMUI

NAUDINGI STRAIPSNIAI:

daugiau straipsniu

Naujas televizorius?

Turite sunkumų su nauju televizoriumi? Naujas televizorius neranda kanalų? Mes galime jums padėti! Atvyksime, sukonfigūruosime televizijos kanalus, sudėsime juos pagal jūsų pageidavimus, parinksime kitus pageidaujamus nustatymus.

Neturite kaip atvykti?

Paklausykite! Klaipėdos ribose galime atvykti į namus ar biurą visiškai nemokamai! Tai dar ne pabaiga, jei problema smulki, sutvarkysime vietoje, jei didesnė – televizorių transportuosime į servisą. Kiekvienai situacijai yra sprendimas!

Televizorius neranda kanalų?

Galime jūsų televizorių patikrinti NEMOKAMAI! Taip, tai tiesa, pirminė patikra nieko nekainuoja! Jei to neužteks, gilinsimės toliau, esame televizorių remonto specialistai, tad nėra tokios problemos kurios neįveiktūmėm!

Nulūžo televizoriaus antenos lizdas?

Kai atsitinka nelaimė, neskubėkite priimti skubotų sprendimų. Svarbu nepamesti antenos lizdo kištuko, tai raktas į pigesnį remonto variantą, jei kištukas sugadintas, arba jo nėra. Lieka tik viso tiunerio keitimas!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda