Paspirtukų remontas žiemą – būdas sutaupyti!

Sezonas pasibaigė? Pasinaudok proga susitaisyti einamus gedimus pigiau!

Atšalus orams daugelis elektrinių paspirtukų pastatomi žiemos miegui, tai puiki proga susitvarkyti senas problemas ar atlikti profilaktinius darbus. Daugeliui paspirtukų remonto paslaugų ne sezono metu taikome nuolaidas! Paspirtukų žiemos akcija prasideda!

Kam taikomos nuolaidos?

  • Padangos ar kameros keitimui  – Ne sezono metu padangų ir kamerų keitimui (remonto paslaugai) taikome 10% nuolaidą, kaip pavyzdys įprastai Xiaomi M365 priekinės padangos keitimas (be detalių kainos) kainuoja 20 eurų, o pritaikius nuolaidą – 18 Eurų.

  • Vairo mechanizmo ir kitiems mechaniniams darbams – Klibančio vairo, šakės ir kitų mazgų remonto darbams taikome 15% nuolaidą, nuo galutinės kainos. Pavyzdžiui SEGWAY ES1 klibančio vairo ir šakės remontas kainuoja 55 eurai, pritaikius 15% nuolaidą gaunasi beveik 45 eurai!

  • Sudėtingiems valdiklių, baterijų ir kitų komponentų remonto darbams – Paspirtukams su labai rimtais gedimais, kaip kad baterijos gedimas taikome 5% nuolaidą. Kaip pavyzdys Xiaomi M365 Pro baterijos remontas ne akcijos metu kainuoja 100 eurų, o pritaikius nuolaidą ne sezono metu – gaunama 95 eurų kaina.

Kaip pasinaudoti nuolaida?

Kodas  – #RUOŠK ROGES

Šią frazę parodykite paspirtuko priėmimo ar atsiėmimo metu, ją galite tiek parodyti telefone, arba pasakyti žodžiu. Neišgirdę ar nepamatę nuolaidos kodo, niekuo padėti negalėsime! Kodą būtina ištarti arba parodyti!

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kiek laiko truks akcija?

Akcijos pradžia 2020-12-01!

Ši ne sezoninio paspirtukų remonto akcija prasideda 2020 metų gruodžio 1 dieną, o baigsis 2021 metų balandžio 1 dieną! Nepražiopsok gerų pasiūlymų, greitai ateis ir vasara!

Darbų atlikimo laikas.

Norime pabrėžti, kad ne sezono metu paspirtukų remontas nevyksta taip greitai, kaip vasarą. Kadangi paspirtuko nenaudosite, didelio nuostolio nepatirsite, tereiks šiek tiek daugiau kantrybės!

Atsakome už kokybę!

Atkreipiame dėmesį net į mažiausias smulkmenas, varžtukus sutepame sriegių klijais, guminėms detalėms naudojame specialų tepalą. Net padangų juodintoją naudojame patamsinti padangoms, jei situacija tinkama.

Suteiksime garantiją!

Visiems atliektiems darbams suteikiama garantija, paspirtukų remonto metu garantija taikoma visiems darbams, išskyrus aplietus paspirtukus, suteikiant 30-ties dienų garantiją.

Tikrai ne paskutinė akcija.

Tai ne pabaiga! Tokias akcijas planuojame tęsti ir sezono metu, sekite naujienas ir laukite gerų žinių. Mes už tai, kad visiems būtų lengviau ir paprasčiau!