fbpx
Kavos aparatų remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:28:05+00:00

Kavos aparatų remontas Klaipėdoje.

Delonghi, Saeco, Jura, Siemens, Bosch, Miele, Nivona, Stollar, WIK ir kitų kavos aparatų servisas Klaipėdoje!

Visos kavos aparatų remonto paslaugos vienoje vietoje, užtikrintas kavos puodelis tada kai jo reikia labiausiai! Kavos aparatų taisykla kuri gali!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Kaip atrodo kavos aparatų remontas Klaipėdoje:

Sugedo jūsų Kavos aparatas?

Ar gali būti kas nors baisiau nei rytas be kavos puodelio? Mes žinome tą jausmą! Kavos aparatai kaip tyčia sugenda pačiu netinkamiausiu momentu, o diena be kavos tikrai atsilieps jūsų nuotaikai! Čia ir prasideda mūsų pagalba jums – kavos aparatų remontas! Ne tik atvyksime ir paimsime kavos aparatą iš jūsų namų ar ofiso, bet ir parvešime atgal. Kaip įmanoma greičiau stengsimės suremontuoti jūsų kavos aparatą, įprastai tai trunka vos 3-4 dienas. Kavos aparatų remontas Klaipėdoje neprivalo keisti jūsų įpročių, tad matydami, kad remontas užtruks – pasiūlysime pasinaudoti mūsų pakaitiniu kavos aparatu.  Spręskime problemas kartu, juk tai daug paprasčiau!

Ką mes siūlome?

  •  Kavos aparato paėmimas ir pristatymas – Klaipėdos miesto riboje kavos aparatą iš jūsų namų ar įmonės paimsime vos už 10 eurų! Neberizikuokite transportuodami trapius įrenginius, mes tai padarysime saugiai ir greitai!

  • Visų modelių kavos aparatų remontas – Remontuojame Delonghi, Saeco, Krups, Miele, Jura, Philips, Bosch bei daugelių kitų modelių kavos aparatus.  Nesibaidome negirdėtų modelių, laukiame visų!

  • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų kavos aparatų taisymas užtrunka 3-5 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas! Jei remontas užsitęsia neįprastai ilgai (laukiamos dalys), siūlome pasinaudoti mūsų pakaitiniu kavos aparatu!

  • Kokybiškų detalių parinkimas – kavos aparatų remonto metu siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Nėra tokių detalių, kurių negalėtume rasti!

  • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 1-3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Kaip vyksta kavos aparatų remontas?

  • Priimamas įrenginys: Įrenginys atidžiai apžiūrimas ir užregistruojamas vidinėje Taisom.lt sistemoje, klientas supažindinamas su remonto eiga.

  • Atliekama apžiūra: Vykdoma įrenginio diagnostika, nustatomi gedimai, renkama informacija reikalinga remontui. Apžiūros trukmė 1-4 darbo dienos.

  • Suderinami remonto kaštai: Nustatoma remonto detalių ir darbo suma, susisiekiama su klientu ir paaiškinama situacija. Toliau kavos aparatų servisas laukia kliento leidimo remontuoti įrenginį.

  • Atliekamas remontas: Vykdomas kavos aparatų taisymas, kiti numatyti darbai, atliekamas testavimas, suteikiama garantija. Pabaigus darbus – informuojamas klientas.

Kavos aparatai – mūsų buitį papildę pagalbininkai, paverčiantys monotonišką kavos darymo procesą tikra palaima! Vienu paspaudimu – pilnas kavos puodelis, ar gali būti kas paprasčiau? Deja dažnas iš mūsų pamiršta, kad rūpintis reikia ne tik savo rytine nuotaika, bet ir kavos aparatu. Kavos aparatų remontas visados padės, bet prisiminkite kada paskutinį kartą darėte nukalkinimą ar buvote išėmę presą praplovimui? Primename – profilaktinė priežiūra, raktas į ilgą kavos aparato gyvenimą. Kavos aparatų taisykla rekomenduoja nepraleisti nė vienos nukalkinimo procedūros.

DOMINA KAVOS APARATŲ DALYS?

Prekiaujame įvairiomis kavos aparatų detalėmis! Domina kavos aparatų dalys dalys? Mes galime jums padėti! Susisiekite su mumis, užduokite klausimą apie ieškomą dalį ir mes būtinai pateiksime geriausią pasiūlymą. Randame net ir pačias rečiausias detales!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

ESATE IŠ KLAIPĖDOS, BET NETURITE KAIP ATVEŽTI?

Nėra kada apsilankyti kavos aparatų servise? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome kavos aparato paėmimo paslaugą visame Klaipėdos regione. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje! Kavos aparatų remontas laukiame jūsų skambučių!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Kavos aparatų servisas priima jūsų klausymus! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais kavos aparatų remonto ir priežiūros klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Kavos aparatų remontas laukia jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Dažniausiai sutinkamos kavos aparatų problemos:

Susipažinkite su populiariausiais kavos aparatų gedimais. Žiniomis dalinasi kavos aparatų specialistai dirbantis mūsų elektronikos servise. Kavos aparatų taisykla informacija dalinasi nemokamai!

Matote įspėjimą apie reikalingą kavos aparato valymą, bet nežinote kaip tai padaryti? Męs pasiruošę jums padėti! Teikiame tiek nukalkinimo, valymo chemija ar perrinkimo paslaugas. Nesitepkite rankų, specialistai greitai ir kokybiškai atliks reikalingas paslaugas už jus, neleisk kavos aparatui sugadinti to reikiamo kavos puodelio ryte!

Nors kavos aparatuose sutinkamos pagrinde mechaninės dalys, be elektronikos taip pat neapsieita. Nereagavimas į valdymą, netikslus kavos proporcijų darymas ir kiti programos nukrypimai gali būti pagrindinės plokštės problemos indikacija. Plokščių remontas sudėtingesnis nei kitų komponentų, tad kavos aparatų remontas gali trukti kiek ilgiau nei įprastos procedūros.

Malūnėlio gedimas – vienas dažniau sutinkamų simptomų, blogai sureguliuotas malimas ar patekę pašaliniai objektai. Atsiradus tokiems simptomams reiktų apžiūrėti kavos pupelių indą, jei jame nieko blogo nematote, teks apsilankyti pas kavos aparato meistrą.

Dažniausiai nulūžęs dangtelio laikiklis nesudaro didesnių problemų, ne paslaptis, kad trapių detalių pasitaiko ir kitose kavos aparato vietose, lūžta įvairūs tvirtinimai, durelės ir kiti trapesni plastmasiniai tvirtinimai. Kavos aparatų remonto servisas ne tik atlieka taisymo darbus, bet ir prekiauja visomis atsarginėmis kavos aparatų detalėmis, tad baimintis neverta, atsakymą rasite susisiekę su mumis!

Vandens praleidimas paprastai atsiranda po vidinių vamzdelių ar šlangų trūkimo, tai gali būti dėl natūralaus detalės susidėvėjimo, arba dėl kitų problemų. Sistemoje atsiradęs per didelis slėgis gali būti viena iš priežasčių.

Atskleisime paslaptį, labai dažnai kavos aparatų gedimai atsiranda dėl priežiūros trūkumo. Dabar juodą kavą aparatas nereikalauja tiek dėmesio kaip kad gaminant Cappucino ar Late kavas su pienu. Rekomenduojame patikrinti pieno padavimo sistemą, jei įmanoma atlikti praplovimą. Nepadėjus kreiptis į kavos aparatų taisykla.

Nors ne visi kavos aparatai yra išmanūs, daugelis naujesnių aparatų atsitikus bėdai parodo klaidos kodą, kai kurie netgi parašys ką reikia padaryti. Jei reikalingas valymas ar nukalkinimas susitvarkysite patys, tiesiog sekite gamintojo instrukcijas. Jei klaida nematyta ir nepaaiškinta teks apsilankyti Kavos aparatų remonto centre.

Teks nuliūdinti, greičiausiai laukia kavos aparatų taisymas. Jaučiant panašius simptomus vertėtų peržiūrėti kavos aparato nustatymus, kartais užtenka pakelti virimo temperatūrą, o jei šis variantas nepasiteisins – galimai kilo bėdų su pakaitinimo elementu. Šias problemas palikite specialistams, kavos aparatų remontas pagelbės.

Visų kavos aparatų remonto paslaugos.

Visų modelių kavos aparatų taisymas, pradedant kasdien sutinkamais Saeco, delonghi, siemens, botch, gaggia, breville ir baigiant brangiais aukštos klasės jura, miele, melitta ar krups aparatais. Nesvarbu koks kavos aparatas, mes galime jį sutvarkyti! Kavos aparatų remontas kuris gali!

Kavos aparato paėmimas remontui Klaipėdoje.

Nesivarginkite tampyti sunkią buitinę techniką, mes jums padėsime! Kavos aparatą iš namų ar ofiso Klaipėdoje paimsime vos už 10 eurų! Specialistas atvyks iki jūsų ir suteiks išsamią informaciją apie remonto eigą, o tuomet kavos aparatą nugabens į mūsų servisą!

Kavos aparatų atsarginės dalys pagal užsakymą.

Prireikė naujo filtro ar nukalkinimo skysčio? Galbūt įskilo vandens talpos plastmasė? Mes galime užsakyti atsargines detales daugumai aparatų. Klauskite, būtinai susisieksime su tiekėjais ir duosime jums atsakymą! Ne tik kavos aparatų remontas, bet ir atsarginės dalys!

Kavos aparatų priežiūra įmonėje, meistras atvyksta į vietą.

Teikiame kavos aparatų priežiūros paslaugas įmonėms ir verslams, meistras atvyksta į vietą, įprasti gedimai šalinami iškart. Atliekame reguliarų nukalkinimą, valymą, keičiame detales pagal sudarytą sutartį. Kavos aparatų servisas kviečia bendradarbiauti!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title