Kavos Aparatų Remontas2018-06-08T10:31:54+00:00

Kavos aparatų remontas Klaipėdoje, čia ir dabar!

Nemokamas atvykimas Klaipėdoje, visos kavos aparatų remonto paslaugos vienoje vietoje, užtikrintas kavos puodelis tada kai jo reikia labiausiai!

Kavos aparatų remonto paslaugos

Kavos aparato preso remontas
kavos aparato malunelio remontas
kitu kavos aparatu remontas

Kaip vyksta kavos aparatų remontas?

Ar gali būti kas nors baisiau nei rytas be kavos puodelio? Męs žinome tą jausmą! Kavos aparatai kaip tyčia sugenda pačiu netinkamiausiu momentu, o diena be kavos tikrai atsilieps jūsų nuotaikai! Čia ir prasideda mūsų pagalba jums – kavos aparatų remontas! Ne tik nemokamai atvyksime ir paimsime kavos aparatą iš jūsų namų ar ofiso, bet ir pavaišinsime skania kava. Kaip įmanoma greičiau stengsimės suremontuoti jūsų kavos aparatą ir pristatysime jį atgal – paruoštą daryti kavą toliau! Kavos aparatų remontas Klaipėdoje neprivalo keisti jūsų įpročių, tad matydami, kad remontas užtruks – pasiūlysime pasinaudoti mūsų pakaitiniu kavos aparatu.  Spręskime problemas kartu, juk tai daug paprasčiau!

 • Nemokamas Kavos aparato paėmimas ir pristatymas – Klaipėdos miesto riboje kavos aparatą iš jūsų namų ar įmonės paimsime nemokamai! Neberizikuokite transportuodami trapius įrenginius, mes tai padarysime saugiai ir greitai!

 • Visų kavos aparatų modelių remontas – Remontuojame Delonghi, Saeco, Krups, Miele, Jura, Philips, Bosch bei daugelių kitų modelių kavos aparatus.  Nesibaidome negirdėtų modelių, laukiame visų!

 • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-5 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas! Jei remontas užsitęsia neįprastai ilgai (laukiamos dalys), siūlome pasinaudoti mūsų pakaitiniu kavos aparatu!

 • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami kavos aparatus siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Nėra tokių detalių, kurių negalėtume rasti!

 • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Kaip atrodo kavos aparatų remontas Klaipėdoje?

Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Dažniausiai sutinkamos Kavos aparatų remonto problemos

Matote įspėjimą apie reikalingą kavos aparato valymą, bet nežinote kaip tai padaryti? Męs pasiruošę jums padėti! Teikiame tiek nukalkinimo, valymo chemija ar perrinkimo paslaugas. Nesitepkite rankų, specialistai greitai ir kokybiškai atliks reikalingas paslaugas už jus, neleisk kavos aparatui sugadinti to reikiamo kavos puodelio ryte!

Nors kavos aparatuose sutinkamos pagrinde mechaninės dalys, be elektronikos taip pat neapsieita. Nereagavimas į valdymą, netikslus kavos proporcijų darymas ir kiti programos nukrypimai gali būti pagrindinės plokštės problemos indikacija. Plokščių remontas sudėtingesnis nei kitų komponentų, tad kavos aparato remontas gali trukti kiek ilgiau nei įprastos procedūros. 

Malūnėlio gedimas – vienas dažniau sutinkamų simptomų, blogai sureguliuotas malimas ar patekę pašaliniai objektai. Atsiradus tokiems simptomams reiktų apžiūrėti kavos pupelių indą, jei jame nieko blogo nematote, teks apsilankyti pas kavos aparato meistrą.

Dažniausiai nulūžęs dangtelio laikiklis nesudaro didesnių problemų, ne paslaptis, kad trapių detalių pasitaiko ir kitose kavos aparato vietose, lūžta įvairūs tvirtinimai, durelės ir kiti trapesni plastmasiniai tvirtinimai. Prekiaujame visomis atsarginėmis kavos aparatų detalėmis, tad baimintis neverta, atsakymą rasite susisiekę su mumis!

Vandens praleidimas paprastai atsiranda po vidinių vamzdelių ar šlangų trūkimo, tai gali būti dėl natūralaus detalės susidėvėjimo, arba dėl kitų problemų. Sistemoje atsiradęs per didelis slėgis gali būti viena iš priežasčių.

Atskleisime paslaptį, labai dažnai kavos aparatų gedimai atsiranda dėl priežiūros trūkumo. Dabar juodą kavą aparatas nereikalauja tiek dėmesio kaip kad gaminant Cappucino ar Late kavas su pienu. Rekomenduojame patikrinti pieno padavimo sistemą, jei įmanoma atlikti praplovimą. Nepadėjus kreiptis į Kavos remonto servisą.
Nors ne visi kavos aparatai yra išmanūs, daugelis naujesnių aparatų atsitikus bėdai parodo klaidos kodą, kai kurie netgi parašys ką reikia padaryti. Jei reikalingas valymas ar nukalkinimas susitvarkysite patys, tiesiog sekite gamintojo instrukcijas. Jei klaida nematyta ir nepaaiškinta teks apsilankyti Kavos aparatų remonto centre. 
Teks nuliūdinti, greičiausiai laukia vizitas pas Kavos meistrą. Jaučiant panašius simptomus vertėtų peržiūrėti kavos aparato nustatymus, kartais užtenka pakelti virimo temperatūrą, o jei šis variantas nepasiteisins – galimai kilo bėdų su pakaitinimo tenu. Šias problemas palikite specialistams, kreipkitės – nedvejodami pagelbėsime!
Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!
Klausti

Kiek kainuos kavos aparato remontas?

Kava ir šiaip ne pats pigiausias malonumas, o jei dar laukia kavos aparatų remontas, kas tada? Atsikratyk blogų minčių – pasirink vieną iš trijų mūsų siūlomų variantų ir kainą sužinosi jau dabar!

 • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

 • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

 • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos
Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Meistro iškvietimas

Neturite galimybės atvykti? Nebėda! 

Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje visiškai nemokamai!

Tai paprasčiau nei manai:

 • Registracija iškvietimui – Užpildykite šalia esančią anketą arba skambinkite nurodytu numeriu.

 • Iškvietimo patvirtinimas – Taisom.lt vadybininkai susisieks su jumis ir suderins atvykimo laiką.

 • Specialisto atvykimas – Sutartu laiku Taisom.lt specialistas atvyks apžiūrėti jūsų įrenginio.

Esate ne Klaipėdoje?
Siūlome kurjerio paėmimo ir pristatymo paslaugas visoje Lietuvoje!

Kurjerio iškvietimas

Užpildykite anketą arba skambinkite: 8-633-68336

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Koks įrenginys sugedo? (Kompiuteris, televizorius, t.t.)

Trumpai apibudinkite problemą (neįsijungia, skilęs ekranas, t.t.)

[recaptcha]

Darbe geriam daug kavos tai aparatas stipriai vargsta, atvažiuoja vyrukai paremontuoja, daug nenuplešia.

Teresė

Keitė plikymo bloką Jura kavos aparatui, laukiau apie savaitę, viskas pavyko sklandžiai. Veikia iki šiol.

Haroldas

Leido vandynį Delonghi kavos aparatas, atvyko į namus pasiemė, parvežė suremontuotą po kelių dienų, likome patenkinti!

Valentinas
Skambink Dabar!