ĮRENGINIŲ SIUNTIMAS KURJERIU

Užpildę įrangos priėmimo užsakymą gausite automatinį laišką į el. paštą, sekančiu veiksmu susieksime su jumis dėl kainos, trukmės ir siuntimo suderinimo.

Siuntimas vyksta dviem variantais:
1. Supakuotą įrenginį turite nunešti į artimiausią OMNIVA paštomatą ir sekti nurodymus.
2. Supakuotą įrenginį iš jūsų namų ar biuro paima kurjeris (jei nėra artimo paštomato ar siunčiamas didesnių gabaritų įrenginys.)

Įrenginio siuntimas jums nekainuoja! Siuntimo išlaidas padengiame mes!

1. Siuntimas per OMNIVA paštomatą:

Suderinus įrenginio remonto orientacinę kainą ir terminus telefonu, supakuokite įrenginį pagal Taisom.lt įrangos pakavimo taisykles, tuomet gausite elektroninį laišką su siuntos numeriu, kurį turėsite įvesti atvykus į pasirinktą paštomatą (tinka bet kuris jums patogus OMNIVA paštomatas). Siuntimas jums nieko nekainuos!

Atvykus prie paštomato pasirinkite šiuos žingsnius:

• „Siųsti siuntą“
•„Anksčiau užregistruota siunta“
• Įvesk siuntos numerį
• Pasirinkite skyriaus dydį
• Užklijuokite lipduką ant siuntos
• Įdėkite siuntą ir uždarykite dureles

Jei paštomate nebūtų popieriaus lipduko atspausdinimui neišsigąskite – galite siųsti ir tokią siuntą, jūsų lipduką užklijuos kurjeris kiek vėliau.

2. Siuntimas kurjeriu:

Suderinus įrenginio remonto orientacinę kainą ir terminus telefonu, supakuokite įrenginį pagal Taisom.lt įrangos pakavimo taisykles, tuomet gausite elektroninį laišką su siuntos etiketę, ją turėsite atspausdinti spausdintuvu ir užklijuoti ant siunčiamos pakuotės. Tuomet belieka laukti kurjerio skambučio ir susitarti kokiu laiku iš jūsų bus priimta siunta.

Jei neturite galimybės atsispausdinti siuntos etiketę – ne bėda. Informuokite mus apie tokią situaciją ir kurjeris atvykęs priimti siuntos turės paruoštą siuntos etiketę. Tiesa, ši paslauga gali užtrukti iki 2 darbo dienų.