fbpx
Stacionarių kompiuterių surinkimas2024-05-10T09:23:33+00:00

Stacionarių kompiuterių surinkimas.

Kompiuterių surinkimas, spartinimas, detalės ir dar daug kitų paslaugų Klaipėdoje.

Nuo darbinių sistemų komplektavimo iki naujausius žaidimus velkančių monstrų pardavimo! Nesvarbu ar planuoji atidaryti kripto valiutos kasyklą ar ieškai pigaus kompiuterio darbui – męs turime visko! Kompiuterių surinkimas šiuolaikiškai!

GAUKITE KOMPIUTERIO PASIŪLYMĄ DABAR!

Užpildykite mūsų formą ir gaukite geriausią pasiūlymą! Kompiuterių surinkimas vykdomas pagal nurodytą kainą, pateiksime argumentaciją kodėl tai yra geriausias variantas ir pateiksime pasiūlymą el. paštu arba telefonu! Su mumis dirbti paprasta – užpildykite formą ir laukite mūsų žinių!

  Pasirinkite vietą:

  Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Stacionarių kompiuterių surinkimas:

  Domina kompiuterių surinkimas pagal užsakymą?

  Kas sakė, kad stacionarus kompiuteris išėjo iš mados?! Telefonas, planšetė ar nešiojamas kompiuteris niekad nepasivys stacionaraus kompiuterio, kai kalba eina apie galią. Daug didesni resursai leidžia darbus atlikti iki dešimties kartų greičiau, o ką jau kalbėti apie žaidimus, kurių nešiojamas kompiuteris tikrai nepatemps. Šiandieniame gyvenime stacionarūs kompiuteriai užima rimto darbininko poziciją, jei norite darbus atlikti produktyviau, o vakarais pasimėgauti pramogomis, stacionarus kompiuteris – atsakymas jums! Kuo galime padėti mes? Kompiuterių komplektavimas pagal šiandieninius standartus, padėsim išsirinkti, užsakyti ir surinkti, jei reikės net ir į namus pristatysim!

  Ką mes siūlome?

  Stacionarių kompiuterių surinkimas pradėjo populiarėti prieš kelis metus, dabar kompiuterių komplektavimas vyksta pilnu tempu, surenkame po kelis kompiuterius kiekvieną savaitę, žinome, kad stacionarus kompiuteris jau niekad nepralenks nešiojamų kompiuterių pardavimuose, bet spartumu stacionarus visad pralenks nešiojamą! Mūsų siūlomos paslaugos:

  • Visų Stacionarių kompiuterių remontas – Remontuojame tiek surinktus, tiek firminius (Branded) stacionarius kompiuterius, dirbame su tokiais stalinių kompiuterių komponentų gamintojais kaip ASRock, ASUS, MSI, Gigabyte, Zotac, Intel, AMD, EVGA, BioStar ir panašiai.

  • Naujų stacionarių kompiuterių surinkimas – kompiuterio surinkimas iš dalių, pagal jūsų pageidavimus sukomplektuosime bet kokį stalinį kompiuterį pramogoms ar darbui. Bendradarbiaujame su didžiausiais tiekėjais tad galime pasiūlyti itin platų detalių pasirinkimą pagal kiekvieno kišenę ir skonį!

  • Kompiuterio komponentų užsakymas – Galime užsakyti jums naują vaizdo plokštę, procesorių ar daugiau atminties! Prekiaujame praktiškai visais kompiuterių komponentais, tad klauskite, rasime detalių kiekvienam!

  • Stacionarių kompiuterių tobulinimas ir spartinimas – Pritrūko parako? Kompiuteris nepaveja jūsų tempo? Mes galime jį gerokai pagreitinti! Įdėsime naują SSD diską, padidinsime operatyviosios atminties kiekį, o jei netraukia žaidimų, pasiūlysime naujausios kartos vaizdo plokštę! Na, o jei dar nepakas – kompiuterių surinkimas pagal užsakymą padės galutinius taškus jūsų naujo kompiuterio pradžiai.

  Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 2-5 darbo dienas, kompiuterių surinkimas Klaipėdoje tikrai negaišins jūsų brangaus laiko! Detalių pristatymas gali trukti 2-3 darbo dienas, jei detalė sandėliuojame Lietuvoje.

  • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami Stacionarius kompiuterius siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Nėra tokių detalių, kurių negalėtume rasti!

  • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, o kompiuterių surinkimas  visai kita kalba! Detalėms suteikiame iki 24 mėnesių gaminto garantijas, kurios galioja daugumoje elektronikos parduotuvių! Taip pat siūlome išplėstinės garantijos programą!

  • Geros nuotaikos garantija! Pasidžiaugsime kartu su jumis, kai naujas kompiuteris papuoš jūsų namus, o juo atliekami darbai ar pramogos pranoks jūsų lūkesčius! Nelikite abejingi, jei likote tokie patenkinti kaip mes, palikite nuoširdų atsiliepimą, mums tai svarbu!

  Stacionarių kompiuterių surinkimas – labai individuali paslauga, norime akcentuoti bendradarbiavimą su jumis. Kompiuterių komplektavimas toks procesas, kuriame labai svarbu žinoti visas smulkmenas, priimdami užsakymą konsultuojamės su jumis, nusibrėžiame tikslus ir priimame bendrą sprendimą. Taip galime užtikrinti, kad gausite būtent to ko tikėjotės!

  NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

  Turite stacionarų kompiuterį kuris yra sunkus ir lėtas? Galbūt nusprendėte atsinaujinti žaidimų kompiuterį, o gal nustojo veikti pagrindinis ofiso darbinis arklys? Kompiuterių surinkimas Klaipėdoje vykdomas nuotoliniu būdu, visus pasiūlymus gausite skambučiu arba el. pašto, o jei prireikė remonto paslaugų – nesivarginkite. Mes atvažiuosime ir paimsime kompiuterį iš jūsų namų ar ofiso vos už 10 eurų!

  TURITE MUMS KLAUSIMU?

  Domina naujo kompiuterių surinkimas? Susisiekite su mumis ir užduokite klausimą, pakonsultuosime kompiuterių surinkimo, spartinimo ar tobulinimo klausimais! Norite įsigyti kompiuterių komponentų? Taip pat pagelbėsime renkantis naują vaizdo plokštę ar kitą komponentą! Kreipkitės!

  Dažniausiai sutinkamos Stacionarių Kompiuterių remonto problemos.

  Sužinokite tai, kas neramina ilgą laiką, stacionarių kompiuterio remontas, kompiuterių surinkimas, kompiuterių tobulinimas ir kiti klausimai atsakyti žmogiška kalba!

  Patikrinkite, ar elektros įvadas veikia, jei viskas gerai – panašu, kad sugedo maitinimo blokas. Dažniausias stacionaraus kompiuterio neįsijungimas vyksta dėl neveikiančio maitinimo bloko (PSU), džiugi naujiena ta, kad mes turime daaaaug maitinimo blokų ir tikrai rasime tinkamą variantą jums! Ne tik kompiuterių surinkimas, bet ir įvairiausių kompiuterio detalių pritaikymas jums!

  Būtų šauniausia pristatyti kompiuterį į elektronikos servisą, taip sutaupysite laiko ir nervų aiškinantis kas iš tikrųjų atsitiko. Lėtai veikiančio kompiuterio priežastimi gali būti programiniai veiksniai, kaip kad virusai ar nereikalingos programos, taip pat gali būti ir mechaninių komponentų gedimų, pvz: kietojo disko gedimas. Siūlome apsilankyti elektronikos servise – pirminė diagnostika nieko nekainuoja! Jei kompiuteris per senas, jums padės kompiuterio surinkimas iš dalių!

  Lengviausias būdas – kreiptis į kompiuterių specialistą. Nemokamai konsultuojame spartinimo, tobulinimo ar surinkimo klausimais, padėsime išsirinkti optimaliausią variantą pagal jūsų norus ir biudžetą. Kompiuterių komplektavimas nėra toks sudėtinga kaip manote. Prekiaujame tiek naujomis tiek dėvėtomis detalėmis, tad pasiūlymų turėsime kiekvienam!

  Nepatikėsite, tokios situacijos pasitaiko ypatingai dažnai. Nepatyrę vartotojai prisidaro daugiau problemų nei, kad jų buvo iki tol. Nesvarbu ar keitėte termo pastą ar valėte dulkes, ar bandėte atnaujinti tam tikrus komponentus. Pirmas dalykas kurį turite padaryti pastebėjus problemas – kreiptis į remonto servisą. Bandymas pačiam sutvarkyti iškilusias problemas gali privesti prie brangesnio ir ilgesnio remonto proceso.

  Patikrinkite vaizdo perdavimo laidus pajungtus kompiuterio gale, taip pat monitoriuje. Galbūt atsijungė laidas, tai įvyksta dažniau nei manote! Jei gedimas nesusijęs, vertėtų kreiptis į kompiuterių specialistus!

  Žaidimai kaip ir visa elektronika tobulėja, tad jei kompiuteris pirktas seniau, o žaidimai yra nauji – natūralus žaidimų strigimo paaiškinimas yra resursų trūkumai. Visad pasitikrinkite žaidimo minimalių parametrų reikalavimus, galbūt atėjo laikas atsinaujinti jūsų kompiuterį. Kaip tai padaryti paaiškins mūsų specialistai, kompiuteriu spartinimu užsiimame nuolat!

  Pabandykite pastebėti kokiu metu pasireiškia problema, ar tai susiję su kokiu nors veiksmu, galbūt pakibimas nutinka periodiškai? Dažniausiai susiduriama su operacinių sistemų bei kietųjų diskų problemomis, rečiau su pagrindinių plokščių, atminties ir procesorių bėdomis. Jei kompiuteris neremontuojamas arba remontas per brangus, visad pagelbės naujo kompiuterių surinkimas, pagal jūsų norus.

  Pašaliniai garsai veikiausiai susiję su aušintuvo darbu, galimai stringa aušintuvo sparnuotė, atsirado dulkių arba išdžiuvo aušintuve esantis tempimo skystis. Laimei aušintuvai nėra tokie brangūs, dažnu juos pavyksta suremontuoti. Procedūra nesudėtinga ir trunka vos kelias valandas. 

  Stacionarių kompiuterių remonto paslaugos.

  Primename, ne tik kompiuterių surinkimas, bet ir remonto paslaugos! Pasirūpinsime jūsų sugedusiu kompiuteriu ir jau artimiausiu metu galėsite vėl džiaugtis PC kompiuterio teikiamais džiaugsmais!

  Kompiuterio surinkimas iš daliu, pagal jūsų norus.

  Stacionaraus kompiuterių komplektavimas – rimta užduotis. Šią veikla užsiimame jau beveik dešimtmetį, tad žinome kokie komponentų gamintojai patikimiausi ir kaip iš duotos sumos išspausti maksimumą.

  Stacionarių kompiuterių dalys pagal užsakymą.

  Kompiuterių surinkimas Klaipėdoje neapsiriboja kompiuterių surinkimu bei spartinimu, taip pat prekiaujame naujaisiais kompiuterių komponentais, klauskite – pateiksime jums patį palankiausią pasiūlymą!

  Kompiuterių surinkimas pagal užsakymą įmonėms.

  Nutarėte atsinaujinti įmonės periferiją? Galime pasiūlyti naujus šiuolaikinius kompiuterius įmonėms bei visus jiems reikalingus priedus: monitorius, spausdintuvus, skanavimo aparatus. Įmonėms taikomos didelės nuolaidos!

  Elektronikos taisykla Life4Laptop
  Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
  Tinklapių kūrimas Opengate.lt
  Televizorių remontas Klaipėdoje
  Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

  Title