Stacionarių Kompiuterių Surinkimas2018-06-08T11:33:30+00:00

Stacionarių kompiuterių surinkimas, remontas, spartinimas! 

Nuo darbinių sistemų komplektavimo iki naujausius žaidimus velkančių monstrų pardavimo! Nesvarbu ar planuoji atidaryti kripto valiutos kasyklą ar ieškai pigaus kompiuterio darbui – męs turime visko!

Stacionarių kompiuterių remonto paslaugos

Kompiuterio dulkių valymas
RAM atminties remontas
Kietųjų diskų remontas
Maitinimo bloko remontas

Kaip vyksta stacionarių kompiuterių remontas?

Kas sakė, kad stacionarus kompiuteris išėjo iš mados?! Telefonas, planšetė ar nešiojamas kompiuteris niekad nepasivys stacionaraus kompiuterio, kai kalba eina apie galią. Daug didesni resursai leidžia darbus atlikti iki dešimties kartų greičiau, o ką jau kalbėti apie žaidimus, kurių nešiojamas kompiuteris tikrai nepatemps. Šiandieniame gyvenime stacionarūs kompiuteriai užima rimto darbininko poziciją, jei norite darbus atlikti produktyviau, o vakarais pasimėgauti pramogomis, stacionarus kompiuteris – atsakymas jums!

  • Visų Stacionarių kompiuterių remontas – Remontuojame tiek surinktus, tiek firminius (Branded) stacionarius kompiuterius, dirbame su tokiais stalinių kompiuterių komponentų gamintojais kaip ASRock, ASUS, MSI, Gigabyte, Zotac, Intel, AMD, EVGA, BioStar ir panašiai.

  • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-5 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas!

  • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami Stacionarius kompiuterius siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas. Nėra tokių detalių, kurių negalėtume rasti!

  • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Kaip vyksta stacionarių kompiuterių remontas?

Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Dažniausiai sutinkamos Stacionarių Kompiuterių remonto problemos

Matote įspėjimą apie reikalingą kavos aparato valymą, bet nežinote kaip tai padaryti? Męs pasiruošę jums padėti! Teikiame tiek nukalkinimo, valymo chemija ar perrinkimo paslaugas. Nesitepkite rankų, specialistai greitai ir kokybiškai atliks reikalingas paslaugas už jus, neleisk kavos aparatui sugadinti to reikiamo kavos puodelio ryte!

Jei ekrane matote gamintojo logotipą (pvz. Samsung), bet pultelis ir mygtukai neveikia, galimai sugedo televizoriaus valdymo blokas. Pasitaiko valdymo bloke esančios NAND atminties gedimų, taip pat kartais užtenka tik perrašyti programinę įrangą. Nepatikėsite, valdymo blokų gedimai vieni dažniausių, tad remontas įprasta procedūra. Dėl tikslesnių valdymo bloko gedimų rekomenduotina atlikti nuodugnią bloko apžiūrą. 

Lengviausias būdas – kreiptis į kompiuterių specialistą. Nemokamai konsultuojame spartinimo, tobulinimo ar surinkimo klausimais, padėsime išsirinkti optimaliausią variantą pagal jūsų norus ir biudžetą. Prekiaujame tiek naujomis tiek dėvėtomis detalėmis, tad pasiūlymų turėsime kiekvienam! 

Nepatikėsite, tokios situacijos pasitaiko ypatingai dažnai. Nepatyrę vartotojai prisidaro daugiau problemų nei, kad jų buvo iki tol. Nesvarbu ar keitėte termo pastą ar valėte dulkes, ar bandėte atnaujinti tam tikrus komponentus. Pirmas dalykas kurį turite padaryti pastebėjus problemas – kreiptis į remonto servisą. Bandymas pačiam sutvarkyti iškilusias problemas gali privesti prie brangesnio ir ilgesnio remonto proceso. 

Patikrinkite vaizdo perdavimo laidus pajungtus kompiuterio gale, taip pat monitoriuje. Galbūt atsijungė laidas, tai įvyksta dažniau nei manote! Jei gedimas nesusijęs, vertėtų kreiptis į kompiuterių specialistus! 

Žaidimai kaip ir visa elektronika tobulėja, tad jei kompiuteris pirktas seniau, o žaidimai yra nauji – natūralus žaidimų strigimo paaiškinimas yra resursų trūkumai. Visad pasitikrinkite žaidimo minimalių parametrų reikalavimus, galbūt atėjo laikas atsinaujinti jūsų kompiuterį. Kaip tai padaryti paaiškins mūsų specialistai, kompiuteriu spartinimu užsiimame nuolat!
Pabandykite pastebėti kokiu metu pasireiškia problema, ar tai susiję su kokiu nors veiksmu, galbūt pakibimas nutinka periodiškai? Dažniausiai susiduriama su operacinių sistemų bei kietųjų diskų problemomis, rečiau su pagrindinių plokščių, atminties ir procesorių bėdomis. Visais atvejais esame pasiryžę padėti jūsų kompiuteriui, kreipkitės nedvejodami!
Pašaliniai garsai veikiausiai susiję su aušintuvo darbu, galimai stringa aušintuvo sparnuotė, atsirado dulkių arba išdžiuvo aušintuve esantis tempimo skystis. Laimei aušintuvai nėra tokie brangūs, dažnu juos pavyksta suremontuoti. Procedūra nesudėtinga ir trunka vos kelias valandas. 

Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!

Klausti

Domina stacionarių kompiuterių surinkimas? Nori sužinoti remonto kainą?

Turi klausimų apie stacionaraus kompiuterio remontą? Galbūt reikalinga konsultacija prieš perkant naują kompiuterį, o galbūt norite atsinaujinti savo senąjį? Visi klausimai bus atsakyti, tiesiog pasirinkite jums patogų variantą ir susisiekite su mūsų specialistais! Laukiame kiekvienos užklausos!

  • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

  • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

  • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos
Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Rezervuokite laiką remontui!

Neturi laiko palikti stacionarų kompiuterį remontui? Žaidimai ar darbai negali palaukti? Mes turime tau pasiūlymą! Pasirinkite jums tinkamą laiką, rezervuokite vietą serviso dienotvarkėje ir atvykite sutartu laiku – paslauga bus atlikta kur kas greičiau nei manote! Taupykime laiką kartu!

  • Užpildykite formą – Užpildykite šalia esančia formą nurodydami kuo tikslesnį įrenginio pavadinimą, bei gedimo aprašymą. Kuo tikslesnis apibūdinimas – tuo greičiau bus įvykdytas jūsų įrenginio remontas!

  • Užsakymo patvirtinimas telefonu – Gavus informaciją apie jūsų įrenginį susisieksime su jumis telefonu arba el. paštu. Įprastai mūsų konsultantai susisieks jau tą pačią dieną ir patikslins dėl rezervacijos patvirtinimo.

  • Atvykite sutartu laiku – Po rezervacijos patvirtinimo jums tereikia atvykti į sutartą filialą sutartu laiku ir mėgautis išskirtinėmis teisėmis remontuoti įrangą be eilės!

Registruokite nemokamą meistro iškvietimą!

Surinko mininimo build’a, geras hashrate’as, viskas profesionaliai padaryta, rekomenduoju!

Domas

Surinko žaidimų kompiuterį, gerai tempia žaidimus, kaina gavosi mažesnė nei kitur, o surinkimo kokybė tikrai stebėtina. Žino ką daro vyrai.

Tadas

Teko atsinaujint seną kompiuterį, pridėjo daugiau RAM, įdėjo greitesnį SSD diską, dabar kompiuteris veikia kaip naujas. Rekomenduoju!

Valdas
Skambink Dabar!