Planšečių remontas2018-06-08T12:10:42+00:00

Planšečių remontas Klaipėdoje – kas daugiau pagelbės jei ne mes?

Visų planšetinių kompiuterių remontas Klaipėdoje ir ne tik! Reikalingas planšetės ekrano keitimas, o gal nebelaiko baterija? Mes turime atsakymus į visus planšečių remonto klausimus!

Planšetinių kompiuterių remonto paslaugos

Planšetės krovimo lizdo keitimas
Planšečių baterijų keitimas
Planšečių plokštės remontas
Apple iPad remontas Klaipėdoje
Aplietų planšečių remontas
Planšečių perrašymas
Planšečių komponentų remontas

Kaip vyksta planšečių remontas?

Kaip atrodo planšečių remontas Klaipėdoje?

Planšetinis kompiuteris sutinkamas praktiškai kiekvienuose namuose, nesvarbu ar planšetė tapo rytinio laikraščio pakaitalu ar taip užimame vaikų laiką vežant juos į mokyklą. Kai planšetė sugenda – blogai visiems, čia ir gelbstime męs! Planšetės remontas neturi būti sudėtingas ir miglotas procesas, tad siekiame kuo aiškiau ir paprasčiau pateikti reikiamą informaciją. Planšečių remontas susideda iš tų pačių principų kaip ir daugelis kitų įrenginių, dažniausiai pasitaikančios paslaugas sudaro: planšečių ekranų keitimas, planšečių krovimo lizdų keitimas, kiek rečiau pasitaiko planšečių baterijos gedimai ar apliejimo atveju išprovokuotos problemos. Nuostatas kaip vyksta planšečių remotnas Klaipėdoje rasite žemiau:

  • Visų planšečių remontas Klaipėdoje – Remontuojame Apple iPad, Samsung, Huawei, ASUS, ACER, Lenovo bei daugelių kitų modelių planšetes, nesibaidome rečiau sutinkamu gamintojų kaip Prestigio, GoClever ar eStar. Laiko rasime visiems!

  • Paslaugos atlikimo greitis – Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-4 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas!

  • Kokybiškų detalių parinkimas – Remontuodami planšetę siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei remontui reikalingos retos detalės, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas.

  • Ilgalaikė garantija – daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Planšečių remontas Klaipėdoje, Susiekite su mumis telefonu 8 633 68336 arba atvykite į vieną iš filialų Klaipėdoje!
Kaip mus rasti?

Planšečių remontas Klaipėdoje – kas genda dažniausiai?

Pasitaiko visiems! Nepatikėsite kaip dažnai tenka juos šalinti! Įprastai procedūra neskausminga nei piniginei nei laiko atžvilgių, slaptažodį nuimsime per vieną darbo dieną. Taip pat padėsime jei pamiršote paskyros prisijungimo slaptažodį, ar braukomą kodą, pakonsultuosime atminties gerinimo klausimais nemokamai!

Įprastai krovimo problemos būna susijusios su krovimo lizdo pažeidimais, ypač jei krovimą dar įmanoma rasti judinant kroviklio laidą. Lizų keitimas – kaip apsilankymas pas stomatologą, arba sutvarkys tą patį arba įdės naują! Tik kainuos ženkliai mažiau ir užtruks kur kas greičiau.

Įjungimo metu matote tik planšetės pavadinimą ir nieko daugiau? Laukėte amžinybę, bet planšetinis kompiuteris taip ir neužsikrovė? Taisom.lt specialistai padės ir čia, jei šypsosis sėkmė padės programinis operacinės sistemos perrašymas. Nesėkmės atveju gilinsimės toliau, greičiausiai sugedo pagrindinės plokštės atminties moduliai. 

 
Kaitimo sąvoka suprantama įvairiai, natūralus planšetės kaitimas jaučiamas kraunant įrenginį, arba naudojant daug resursų valgančias programėles. Pastaruosius pastebėjimus naudojant kartu, temperatūrų rodikliai dar aukštesni. Supratus, kad kaitimas toks didelis, kad planšetės stiklas virsta kaitlente – kreiptis į servisą.

Jei planšetę naudojate ne pirmus metus, labai tikėtinas variantas – baterijos susidėvėjimas. Nuolat įkraunant ir iškraunant baterijas vyksta natūralus dėvėjimasis. Tokiu atveju gelbsti baterijos keitimas. Kiti įtakos turintys veiksniai – didelis veikiančių programų kiekis. Jei planšetėje vienu metu veikia didelis kiekis programų ar žaidimų, baterijos laikas kur kas sutrumpės, atsikratyti nereikalingų programų galite atstatę gamyklinius parametrus.

Drėgmės pažeidimai elektronikoje, sunkus reikalai. Kuo greičiau išjunkite planšetę ir keliaukite į servisą, jei yra galimybė atjunkite bateriją, arba ją išimkite. Gavęs drėgmės įrenginys gali užtrumpinti elektros grandinę, o tai kur kas rimčiau nei jūs galvojate. Taip pat nereiktų delsti, per laiką drėgmė oksiduojasi, pažeisdama komponentus, taip atsiras tik dar didesni padariniai. Paklausykite patarimo – kuo greičiau kreipsitės į specialistus, tuo daugiau šansų, kad planšetė gyvens!
Nepergyvenkite! Mes jums padėsime! Skilę planšečių ekranai – dažniausiai nutinkanti bėda, jei ekranas rodo vaizdą – jums pasisekė, greičiausiai užteks pakeisti planšetės stiklą. Jei planšetės LCD ekranas išsiliejo ar neberodo vaizdo, reikalai kiek prastesni, laukia ekrano komplekto keitimas. Abiem atvejais pasiūlysime geriausią sprendimą jūsų įrenginiui!
 
 
Planšetė pakliuvo į vaikų rankas? Stringa žaidimai, neatsidaro naršyklė, nebetelpa nuotraukos? Veiksmingiausias vaistas – gamyklinių parametrų atstatymas. Tai gali atlikti ir patys vartotojai! Kitas variantas – pilnas sistemos perrašymas ar telefono optimizavimas pasirenkant tam tikrą operacinę sistemą. Bet kokiu atveju mūsų specialistai pasiruošę padėti! Nepamirškite išsisaugoti asmeninių duomenų!
Neradai atsakymo? Užduok klausimą specialistui!
Klausti

Nori sužinoti remonto kainą?

Domina planšečių remontas Klaipėdoje? Suprantame, kad ne visais atvejais remonto kaštus pavyksta nustatyti iškart, tad siūlome tris variantus padėsiančius atsakyti į jūsų klausimus:

  • Skambutis konsultantui – Vertiname bendravimą, todėl didžiąją dalį informacijos suteikiame telefonu, nesidrovėk klausti – spręskime problemas kartu!

  • Užklausa internetu – parašyk klausimą arba užpildyk formą internetu ir per 12 valandų gausite mūsų specialisto atsakymą.

  • Atvykite į vieną iš mūsų filialų – Gyvenate Klaipėdoje? Jūsų patogumui net trys Taisom.lt filialai kuriuose specialistas patars visais kainų ir remonto klausimais, taip pat vaišiname kava!

Naudingi straipsniai ir naujienos
Ieškai daugiau informacijos ir naujienų? Apsilankyk mūsų socialiniuose tinkluose!

Rezervuokite laiką remontui!

Neturi laiko palikti planšetę remontui? Planšečių remontas susideda iš įvairių problemų sprendimų, tad planavimas – neatsiejama dienotvarkės dalis. Pasirinkite jums tinkama laiką, rezervuokite vietą serviso dienotvarkėje ir atvykite sutartu laiku – paslauga bus atlikta kur kas greičiau nei manote!

  • Užpildykite formą – Užpildykite šalia esančia formą nurodydami kuo tikslesnį įrenginio pavadinimą, bei gedimo aprašymą. Kuo tikslesnis apibūdinimas – tuo greičiau bus įvykdytas jūsų įrenginio remontas!

  • Užsakymo patvirtinimas telefonu – Gavus informaciją apie jūsų įrenginį susisieksime su jumis telefonu arba el. paštu. Įprastai mūsų konsultantai susisieks jau tą pačią dieną ir patikslins dėl rezervacijos patvirtinimo.

  • Atvykite sutartu laiku – Po rezervacijos patvirtinimo jums tereikia atvykti į sutartą filialą sutartu laiku ir mėgautis išskirtinėmis teisėmis remontuoti įrangą be eilės!

Registruokite nemokamą meistro iškvietimą!

Vaikai sudaužė iPad stiklą, pakeitė per pora dienų. Viskas sklandžiai, kreipčiausi vėl.

Pranas

Estar planšetei keičiau ekraną, vieninteliai Klaipėdoje turėjo ką pasiūlyti laukiau pora savaičių bet pakeitė be problemų.

Ramūnas

Nekrovė baterijos samsung planšetei, sutvarkė per dieną. Buvo pakeistas krovimo lizdas, kainavo 20 Eur. Likome patenkinti.

Juratė
Skambink Dabar!