fbpx
Planšečių remontas Klaipėdoje2024-04-05T12:53:17+00:00

Planšečių remontas Klaipėdoje.

Planšetinių kompiuterių remontas – kas tai?

Visų planšečių remontas Klaipėdoje ir ne tik! Reikalingas planšetės ekrano keitimas, o gal nebelaiko baterija? Mes turime atsakymus į visus klausimus! Planšečių taisymas dar niekad nebuvo toks paprastas!

PLANŠETĖS REMONTAS TRUNKA PER ILGAI?

Registruokitės vizitui į planšetinių kompiuterių taisyklą iš anksto – taip sutaupysite ne tik savo, bet ir mūsų laiką! Eilės remonto srityje – natūralus dalykas, kad jų išvengtumėte, siūlome iš anksto susiplanuoti norimą laiką, taip suteiksime aukščiausios kokybės aptarnavimą!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Specializuotas
iPad remontas

iPad
iPad Pro
iPad Mini 

Apple servisas

Specializuotas
iPad remontas 

iPad
iPad Pro
iPad Mini 

Apple servisas

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Suremontuosime jūsų planšetę! Patikimas planšečių remontas!

Atsitiko nelaimingas įvykis, sudužo ekranas, planšetė įkrito į vandenį ar išsipūtė baterija? Šiais ir daugelį kitų nelaimių paversime istorijomis su laiminga pabaiga! Užtikriname, planšečių taisymas bus greitas ir paprastas, o  jūsų įrenginys atrodytu lyg naujas! Planšečių remonto subtilybes palikite profesionalams! Planšečių taisymas be rūpesčių!

Planšečių remontas be rūpesčių! Pilnas paslaugų spektras!

Nuo pačių paprasčiausių darbelių kaip  mygtuko pakeitimas, nauja baterija, ekranas ar krovimo kontakto litavimas iki sudėtingų ir ilgų remonto procesų: plokščių litavimo darbų, ekrano stikliukų keitimo, apliejimo žalos atstatymo. Galime padėti visais atvejais, net kai kitos taisyklos sako STOP! Planšečių remontas Klaipėdoje, tai besąlygiškas atsidavimas jums!

Ilgalaikė garantija ir mūsų įsipareigojimas Jums!

Norime, kad atliktos paslaugos pačios kalbėtų už save, tad visiems atliktiems planšečių remonto darbams suteikiame besąlygišką 90-ies dienų garantiją! Prieš atiduodant planšetę jums, kruopščiai patikrinsime visas jo funkcijas, pakrausime bateriją bei nuvalysime ekraną. Juk dėmesys smulkmenoms ir yra pats svarbiausias! Rūpinamės jūsų įrenginiai kaip savo!

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos serviso specialistams! Remontuojame Samsung, Lenovo, Huawei, iPAD ir daugelį kitų planšečių! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta planšečių remontas Klaipėdoje! 

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Planšečių remontas trunka per ilgai? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose ši paslauga kainuos tik 10 eur! Planšečių remontas be rūpesčių!

Dažniausiai sutinkamos planšečių remonto paslaugos.

Laukia planšetinių kompiuterių remontas? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais! Žinios nieko nekainuoja! Planšečių remonto ypatumai suprantama kalba!

Jei planšetę naudojate ne pirmus metus, labai tikėtinas variantas – baterijos susidėvėjimas. Nuolat įkraunant ir iškraunant baterijas vyksta natūralus dėvėjimasis. Tokiu atveju gelbsti baterijos keitimas. Kiti įtakos turintys veiksniai – didelis veikiančių programų kiekis. Jei planšetėje vienu metu veikia didelis kiekis programų ar žaidimų, baterijos laikas kur kas sutrumpės, atsikratyti nereikalingų programų galite atstatę gamyklinius parametrus.

Nepergyvenkite! Mes jums padėsime! Skilę planšečių ekranai – dažniausiai nutinkanti bėda, jei ekranas rodo vaizdą – jums pasisekė, greičiausiai užteks pakeisti planšetės stiklą. Jei planšetės LCD ekranas išsiliejo ar neberodo vaizdo, reikalai kiek prastesni, laukia ekrano komplekto keitimas. Abiem atvejais pasiūlysime geriausią sprendimą jūsų įrenginiui!

Planšetė pakliuvo į vaikų rankas? Stringa žaidimai, neatsidaro naršyklė, nebetelpa nuotraukos? Veiksmingiausias vaistas – gamyklinių parametrų atstatymas. Tai gali atlikti ir patys vartotojai! Kitas variantas – pilnas sistemos perrašymas ar telefono optimizavimas pasirenkant tam tikrą operacinę sistemą. Bet kokiu atveju mūsų specialistai pasiruošę padėti! Nepamirškite išsisaugoti asmeninių duomenų!

Įprastai krovimo problemos būna susijusios su krovimo lizdo pažeidimais, ypač jei krovimą dar įmanoma rasti judinant kroviklio laidą. Lizų keitimas – kaip apsilankymas pas stomatologą, arba sutvarkys tą patį arba įdės naują! Tik kainuos ženkliai mažiau ir užtruks kur kas greičiau. Retais atvejais pakanka išvalyti lizdą, tam tikrų modelių konstrukcija lizduose leidžia kauptis nešvarumams.

Drėgmės pažeidimai elektronikoje, sunkus reikalai. Kuo greičiau išjunkite planšetę ir keliaukite į planšečių remonto servisą, jei yra galimybė atjunkite bateriją, arba ją išimkite. Gavęs drėgmės įrenginys gali užtrumpinti elektros grandinę, o tai kur kas rimčiau nei jūs galvojate. Taip pat nereiktų delsti, per laiką drėgmė oksiduojasi, pažeisdama komponentus, taip atsiras tik dar didesni padariniai. Paklausykite patarimo – kuo greičiau kreipsitės į specialistus, tuo daugiau šansų, kad planšetė gyvens!

Pasitaiko visiems! Planšečių remonto pasaulyje šį reiškinį matome nuolat. Nepatikėsite kaip dažnai tenka juos šalinti! Įprastai procedūra neskausminga nei piniginei nei laiko atžvilgių, slaptažodį nuimsime per vieną darbo dieną. Taip pat padėsime jei pamiršote paskyros prisijungimo slaptažodį, ar braukomą kodą, pakonsultuosime atminties gerinimo klausimais nemokamai!

Įjungimo metu matote tik planšetės pavadinimą ir nieko daugiau? Laukėte amžinybę, bet planšetinis kompiuteris taip ir neužsikrovė? Taisom.lt specialistai padės ir čia, jei šypsosis sėkmė padės programinis operacinės sistemos perrašymas. Nesėkmės atveju gilinsimės toliau, greičiausiai sugedo pagrindinės plokštės atminties moduliai.

Kaitimo sąvoka suprantama įvairiai, natūralus planšetės kaitimas jaučiamas kraunant įrenginį, arba naudojant daug resursų valgančias programėles. Pastaruosius pastebėjimus naudojant kartu, temperatūrų rodikliai dar aukštesni. Supratus, kad kaitimas toks didelis, kad planšetės stiklas virsta kaitlente – kreiptis į servisą.

Visų planšečių remontas.

Remontuojame Apple iPad, Samsung, Huawei, ASUS, ACER, Lenovo bei daugelių kitų modelių planšetes, nesibaidome rečiau sutinkamu gamintojų kaip Prestigio, GoClever, NextBook ar eStar. Planšetinių kompiuterių remontas nuo A iki Z!

Paslaugos atlikimo greitis.

Įprastų darbų atlikimas užtrunka 1-4 darbo dienas, kitais atvejais apie remonto eigą informuos specialistas. Nuolat stengiamės planšečių remonto darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, suprantame koks svarbus šiandien yra laikas!

Kokybiškų detalių parinkimas.

Planšečių remonto metu siūlome rinktis iš originalių arba pakaitinių detalių. Jei planšečių taisymas reikalauja retų detalių, galimi užsakymo variantai iš kitų šalių. Detales importuojame patys, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas rinkos kainas.

Ilgalaikė garantija.

Daugeliui remontų suteikiama 3 mėnesių garantija, nesibaidome garantinių planšečių remontų ir juos sprendžiame prioritetine tvarka. Kaip papildomą paslaugą siūlome garantijos išplėtimą iki 6 mėnesių ir daugiau!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title