fbpx
Dulkių siurblių remontas Klaipėdoje2024-05-10T07:59:37+00:00

DULKIŲ SIURBLIŲ REMONTAS KLAIPĖDOJE

Philips, Samsung, Electrolux, AEG, Karcher, Bosch ir kitų dulkių siurblių remontas Klaipėdoje!

Išsami siurblio patikra, visos remonto paslaugos, platus atsarginių dalių pasirinkimas ir tai tik pradžią! Pasirūpinsime, kad siurblys tarnautu ilgai ir patikimai!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Sugedo jūsų dulkių siurblys?

Nėra ką slėpti – dulkių siurblių remontas, viena iš pagrindinių buitinės technikos aptarnavimo sričių! Remontuojame tokius dulkių siurblius kaip: Samsung, Philips, LG, Electrolux, Dyson, Karcher, Makita, Miele, Bosch, Bissell, DAEWOO, Arnica, Zelmer, Thomas, VAX, SENCOR, Clatronic ir dar daugelį kitų! Nesvarbu ar tai įprastas laidinis dulkių siurblys, ar belaidis baterijomis kraunamas siurblys – šluota. Mes remontuojame juos visus!

Ką mes siūlome?

  • Išsami dulkių siurblio patikra – Apžiūrėsime ir nustatysime gedimą. Konsultantas susisieks ir paaiškins kas sugedo jūsų siurbliui, kiek tai kainuos ir kiek užtruks. Diagnostikos kaina nuo 10 eurų.

  • Visų tipų dulkių siurblių taisymas ir aptarnavimas – laidinių ir belaidžių siurblių remontas, siurblių – šluotų remontas, robotų siurblių remontas, taip pat pramoninių dulkių siurblių remontas Klaipėdoje.

  • Paslaugos atlikimo terminas – įprastais atvejais, dulkių siurblių taisymas trunka 4-5 darbo dienas, išskyrus atvejus kai užsakoma detalė kurios nėra sandėlyje. Nuolat stengiamės gražinti sutaisytą įrenginį kaip įmanomą greičiau!

  • Prekyba atsarginėmis detalėmis ir priedais – Nulūžo dulkių siurblio antgalis? Šuo perkando dulkių siurblio žarną? Neskriauskite keturkojo, mes galime užsakyti naujas detales bene visiems dulkių siurbliams. Nesvarbu ar tai būtų dulkių siurblio filtras, ar plaunamo siurblio antgalis.

  • 90-ties dienų garantija – dulkių siurblio remontas buvo sėkmingas? Mes suteiksime išplėstinę garantiją visiems dulkių siurblių remonto darbams, net 3 mėnesius galėsite siurbti be nerimo!

Kaip vyksta dulkių siurblių remontas?

  • Siurblys priimamas patikrai: Įrenginys atidžiai apžiūrimas ir užregistruojamas vidinėje Taisom.lt sistemoje, klientas supažindinamas su remonto eiga ir kitomis sąlygomis.

  • Atliekama diagnostika: Vykdoma įrenginio diagnostika, nustatomi gedimai, renkama informacija reikalinga remontui. Vidutinė apžiūros trukmė 2-4 darbo dienos.

  • Nustatoma remonto kaina: Nustatoma remonto detalių ir darbo suma, susisiekiama su klientu ir paaiškinama situacija. Laukiama kliento leidimo remontuoti įrenginį.

  • Vykdomas remontas: Atliekami numatyti darbai, atliekamas testavimas, suteikiama garantija. Pabaigus darbus – informuojamas klientas.

Dulkių siurblys kaip ir daugelis kitų buities prietaisų – reikalauja nuolatinės priežiūros. Daugelis pamiršta, kad iškratyti siurblio prisiurbtą maišą nereiškia, kad darbai čia ir baigiasi. Dulkiu siurblys turi filtrus ir po ilgų metų darbo jie užsikimš. Ignoruojant tokį reiškinį rizikuojate prisikviesti bėdų, perkaitęs dulkių siurblio variklis – vienas iš galimų gedimų, tokiu atveju lieka tik dulkių siurblių remontas. Prižiūrėkite savo buitinę techniką ir ji tarnaus kur kas ilgiau, jei to padaryti nėra kada, ar nežinote kaip – mes visada pasiruošę pagelbėti! 

DOMINA DULKIŲ SIURBLIŲ DALYS?

Prekiaujame įvairiomis dulkių siurblių detalėmis! Domina dulkių siurblių dalys? Mes galime jums padėti! Susisiekite su mumis, užduokite klausimą apie ieškomą dalį ir mes būtinai pateiksime geriausią pasiūlymą. Randame net ir pačias rečiausias detales!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome dulkių siurblio paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Dulkių siurblių remontas ir priežiūra suprantamai! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Užsakome priedus ir dalis. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami dulkių siurblių gedimai:

Populiariausi dulkių siurblių gedimai ir jų sprendimo būdai vienoje vietoje. Gedimus komentuoja buitinės technikos remonto specialistas. Dulkių siurblių taisykla sukaupta informacija dalinasi nemokamai!

Jei garsas padidėjo tik pastaruoju metu, įtartume užsikimšusios dulkių siurblio filtrus. Tai gan įprasta problema, išsprendžiama filtro keitimu arba išvalymu. Dulkių siurblio taisymas nėra būtinas, atsarginės dalis galite užsakyti pas mus arba atvykite su pačiu dulkių siurbliu – pagelbėsime.

Nors nevisi siurbliai turi šią funkciją, verta paieškoti traukos reguliatoriaus. Tai dažniausiai būna svirtis su pliuso ir minuso ženklais. Dažnas atvejis kai trauka nužeminama iki minimalios, o tada pradedama ieškoti gedimų. Taip pat, dulkių siurblių taisykla susiduria su užsikimšusiais filtrais, tokia problema sprendžiama detalės keitimu. Gera žinia, dulkių siurblių detalės – viena iš mūsų veiklos sričių. Galime užsakyti ne tik naują filtrą, bet ir kitus siurblių priedus.

Jei dulkių siurblys sukurtas dirbti kartu su vandeniu – nieko tokio. Kitais atvejais visas priklauso nuo kiekio. Jei tai vos keli lašai, veikiausiai nieko neatsitiks. Įsiurbus didesnį kiekį vandens laukia dulkių siurblių taisymas, siūlome nedelsti ir išjungus dulkių siurblį kreiptis į specialistus.

Patikrinkite ar uždarymui netrukdo užstrigusi apsauginė guma ar blogai įstatytas filtras. Gali būti ir kitų neteisingai surinktų detalių. Nenaudokite jėgos, galite sulaužyti trapias dulkių siurblio detales. Juk dulkių siurblių remontas neturi tapti būtinybe!

Viena iš galimų priežasčių – dulkių siurblio perkaitimas. Susikaupusios dulkės, senai keistas filtras ir didelė apkrova prišauks aukštas temperatūras. Šiuolaikiniai dulkių siurbliai turi temperatūros daviklius, užfiksavę kritinę temperatūra davikliai išjungia siurblio elektros variklį, tai lyg apsisaugojimo priemonė. Susidūrus su tokiomis bėdomis – laukia dulkių siurblio taisymas. Ne tik nustatysime dėl kokių priežasčių išsijungia jūsų siurblys, bet ir atliksime bendrą sistemos valymą nuo dulkių ir kitų apnašų.

Tai nutinka dažniau nei manote! Galime jums padėti, dulkių siurblių dalys – mūsų specialybė. Galime užsakyti įvairias atsargines dalis, priedus ir kitus komponentus praktiškai visiems šiuolaikiniams siurbliams. Skambinkite, siųskite laiškus ar atvykite, naujas dulkių siurblio detales rasime kartu. Dulkių siurblių taisykla kuri gali!

Teoriškai taip, pasitaiko tam tikrų modelių kuriems nereikia šiukšlių maišelio, bet jei jūsų modelis buvo su maišeliu, būtina jį ir naudoti. Nors siurbiant be maišelio ypatingai didelių problemų nesukelsite, pagalvokite apie siurblio vidų! Susikaupusiais šiukšles teks valyti, o tai bus daug kartų nemaloniau, nei sumokėti kelis eurus už naują viduje montuojamą dulkių siurblio maišelį. Pas mus parduodamos dulkių siurblių dalys, tad pritaikysime maišelį kiekvienam!

Jei neturite patirties šioje srityje, palikite šią užduotį specialistams! Atliktas dulkių siurblių remontas pats kalbės už save, pakeisime laidą nauju arba pritaikysime naują laido jungiklį. Geriausia naujiena – tai daug nekainuos! Šiuos ir daugelį kitų darbų atliksime vos per kelias darbo dienas. Dulkių siurblių remontas Klaipėdoje pasirūpins jūsų buitine įranga.

Visų dulkių siurblių taisymas Klaipėdoje.

Taip tai tiesa! Visų šiuolaikinių dulkių siurblių remontas vienoje vietoje! Philips, Electrolux, Samsung, Bosch, Karcher ir kitų modelių dulkių siurblių taisymas. Nuo filtrų keitimo iki valdymo plokščių remonto, mes taisome viską!

Dulkių siurblio paėmimas remontui Klaipėdoje.

Nėra kaip atvežti dulkių siurblio? Nesikankinkite, mes galime atvykti ir paimti jūsų sugedusi dulkių siurblį remontui, o vėliau jį pataisius – parvežti atgal. Ir tai dar ne viskas, Klaipėdoje ši paslauga kainuoja tik 10 eurų! Skambink ir įsitikink!

Dulkių siurblių dalys pagal užsakymą.

Kad ir kokios dulkių siurblio dalies jums reikia, mes esame pasiryžę ją surasti! Visiems šiuolaikiniams dulkių siurbliams galime užsakyti praktiškai visas atsargines dalis, filtrus, maišelius ar priedus. Kreipkitės – padėsim!

Pramoninių dulkių siurblių taisykla įmonėms.

Sugedo pramoninis dulkių siurblys, dulkių siurblių remontas pasiruošęs padėti! Aptarnaujame ne tik buitinius siurblius, bet ir kur kas didesnius bei galingesnius industrinio lygio siurblius. Nepaliksime nė vieno bėdoje!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title