fbpx
Elektrinių paspirtukų remontas2023-03-30T11:40:19+00:00

Elektrinių paspirtukų remontas.

Remontuojame Xiaomi, Segway, Beaster, EMScooter, DualTron, VECTRIP, Blaupunkt, Cityway, Cecotec, Inokim, Zero, VSETT, Kaabo, Kugoo, Ultron, Neoline ir kitus elektrinius paspirtukus Klaipėdoje!

Jei nuleido padangą, nebesikrauna, nevažiuoja ar tiesiog sustojo – kreipkis! Elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje be jokių suvaržymų! Nelauk kol baigsis vasara, paspirtukų taisykla laukia jūsų!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Elektrinių paspirtukų remontas:

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Sugedo jūsų elektrinis paspirtukas?

Važiuojant nuleido elektrinio paspirtuko padangą? Pralėkėte per balas ir dabar nebekrauna baterijos? Nulūžo galinio rato purvasaugis? Nesirūpinkite, esate būtent ten kur jums ir reikia būti! Mes esame elektrinių paspirtukų servisas, atliekantis gausybę darbų susijusiu su remontu, aptarnavimu bei tobulinimu. Elektrinių paspirtukų remontas – pasirūpins jumis!

Ką mes siūlome?

Esame elektrinių paspirtukų remonto guru, aptarnaujame praktiškai visus elektrinius paspirtukus, prekiaujame detalėmis, atliekame techninį aptarnavimą, lituojame, viriname, programuojame ir tai tikrai ne viskas!

  • Elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje. Patikėkite, nėra tokio darbo kurio mes nepasiimtumėme! Nuo kreivų ratų tiesinimo, baterijų gaivinimo ar stabdžių reguliavimo iki lūžusių rėmų virinimo darbų! Patikėkite savo elektrinį paspirtuką specialistams, paspirtukų taisymas – tai mūsų hobis.

  • Elektrinių paspirtukų atsarginės detalės.  Nežinai kur kreiptis jei nuleido elektrinio paspirtuko padanga? Galime pasigirti – turime didelį kiekį atsarginių detalių populiariausiems el. paspirtukams kaip Xiaomi Mi M365, Segway Ninebot Max G30 ar IconBit Kick. Kreipkitės, pagelbėsime detaliu klausimu. Taip pat siūlome ir remonto paslaugas!

  • Elektrinių paspirtukų tobulinimas ir priedai. Galvojate, kad kažko trūksta? Elektrinių paspirtukų remontas ne vienintelė teikiama paslauga, galbūt domina papildoma elektrinio paspirtuko baterija? Veidrodėliai ar laikiklis gertuvei? Galime užsakyti šiuos ir daugelį kitų priedų jūsų el. paspirtukui! Šššš.. garsiai nesiskelbiame, bet taip pat galime padidinti maksimalų greiti kai kuriems el. paspirtukams!

  • Elektrinių paspirtukų paruošimas naudojimui. Neapsigaukite, tikrai ne visi ką tik nupirkti elektriniai paspirtukai būna paruošti eksploatacijai. Jei įtariate, kad kažkas ne taip, kliba vairas, muša per stabdžius, o paspirtukas ką tik iš dėžės, teks aplankyti dirbtuves. Sureguliuosime visus trūkumus, patikrinsime ir perleisime atgal į jūsų rankas, jau pilnai paruoštą naudoti elektrinį paspirtuką!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Aukščiausią atliktų darbų kokybę:  Užtikriname, kad kiekvienas suremontuotas elektrinis paspirtukas gauna aukščiausią įmanomą aptarnavimą. Nuo pradinio konsultavimo susitikus pirmą kartą iki pat įrenginio pasiėmimo iš serviso dirbtuvių.

  • Net 30-ies dienų garantiją visiems el. paspirtukams: Visiems suremontuotiems elektriniams paspirtukams suteikiame net 30-ties dienų garantiją, taip pat siūlome ir draudimo paslaugas šiltuoju metų sezonu.

  • Prieinamų kainų politika visiems remonto darbams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų remontas netaptu našta jūsų kišenei, darbai kaip elektrinio paspirtuko padangos keitimas vidutiniškai kainuoja 15 eurų, o ir darbas atliekamas tą pačią dieną.

  • Geros nuotaikos garantija! Pasidžiaugsime kartu su jumis, kai elektrinis paspirtukas bus suremontuotas tą pačią dieną, o nuo išleistos sumos dar liks ir ant ledų! Nepagailėkite palikti atsiliepimą, jei elektrinių paspirtukų taisykla pranoko lūkesčius!

Elektriniai paspirtukai – sparčiai populiarėjanti laisvalaikio priemonė. Lengvai įpratome gatvėse matyti lekiančius Xiaoimi Mi M365, Segway, Ninebot ir kitus el. paspirtukus, bet tikrai lengvai neįprasime laikytis saugaus eismo taisyklių. Ši pastraipa būtent apie tai, sulaužytą paspirtuką mes sugebėsime suremontuoti, bet sulaužytų kaulų deja ne. Paspirtukų taisykla primena – vairuokite saugiai!

DOMINA PASPIRTUKŲ DALYS?

Prekiaujame įvairiomis elektrinių paspirtukų detalėmis, ne tik elektrinių paspirtukų remontas! Domina nauja baterija, padanga ar laikiklis telefonui? Mes galime jums padėti! Susisiekite su mumis, užduokite klausimą apie ieškomą dalį ir mes būtinai pateiksime geriausią pasiūlymą. Randame net ir pačias rečiausias detales!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI KLAIPĖDOJE?

Nėra galimybės apsilankyti paspirtukų servise? Suprantame, koks sunkus ir nepatogus gali būti paspirtuko transportavimase, tad siūlome paėmimo paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime elektrinį paspirtuką į mūsų dirbtuves! Elektrinių paspirtukų remontas taps kur kas paprastesnis. Važinėjame visoje Klaipėdoje, kreipkitės nedvejodami!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina Segway ar Xiaomi elektrinių paspirtukų remontas? Užduokite klausimą elektrinių paspirtukų remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais el. paspirtukų klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Dažniausiai sutinkami elektrinių paspirtukų gedimai:

Susipažinkite su didžiausiomis problemomis ir gedimais – komentuoja paspirtukų taisykla. Sužinokite kaip vyksta elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje, juk žinios nieko nekainuoja, dalinamės informacija ir su jumis!

Nors teoriškai su nepilnai pripūsta el. paspirtuko padanga važiuoti galima, mes to stipriai nerekomenduojame! Tai priveda prie padangos vidinio krašto susidėvėjimo, taip pat gali būti pažeista ir kamera. Visad pasitikrinkite padangų slėgį, juk niekam neįdomus elektrinio paspirtuko padangos keitimas. Paspirtukų taisymas pasivažinėjus su nepripūsta padanga, beveik garantuotas!

Dingusi elektrinio paspirtuko trauka, labai klaidinantis gedimas. Iš vienos pusės tai gali būti vairo rankenėles gedimas, kuris nėra sudėtingas ar brangus, bet pasitaiko ir kur kas sudėtingesnių situacijų. Dažnai elektrinis paspirtukas nebetraukia dėl valdiklio gedimo, galimos ir baterijos problemos. Pastarieji deja remontuojami kur kas sudėtingiau ir kainuoja jau kiek daugiau.

Drėgmė – pavojingas elektronikos priešas. Blogiausia yra tai, kad nepašalinus drėgmės toliau sekanti oksidacija gali pridaryti nejuokingai daug problemų. Jei pasivažinėjote per balas, važiavote per stiprią liūtį ar buvote įlėkę į močiutės tvenkinį, nedvejodami atgabenkite el. paspirtuką mums! Kuo anksčiau tai padarysite, tuo pigiau kainuos!

Drebantis elektrinio paspirtuko vairas rodo kelis galimus scenarijus. Teks keisti elektrinio paspirtuko padangą, remontuoti vairą ir jo mechanizmą arba teks keisti visą ratlankį. Jei tai visiškai naujas el. paspirtukas, galbūt užteks atlikti paruošiamuosius eksploatacijos darbus – suveržti vairą, patikrinti padangas, sureguliuoti stabdžius. Šiais ir daug kitų klausimų jums padės el. paspirtukų remontas.

Stabdžiai dėvisi kaip ir visos mechaninės detalės, tačiau keisti jų skubėti tikrai nereikia. Kartais užtenka tiesiog juos tinkamai sureguliuoti. Įtempus trosą, stabdžio rankenėlė taps kur kas jautresnė ir el. paspirtukas stabdys visiškai kitaip nei prieš tai. Elektrinio paspirtuko stabdžių remontas nėra ypač sudėtingas procesas, tad ilgam paspirtuko palikti nereikės.

Viskas priklauso nuo paspirtuko modelio, pavyzdžiui populiariesiems Xiaomi Mi M365 nuolat tenka keisti purvasaugius, todėl detalės laikomos vietoje. Pakeitimas trunka vos kelias valandas! Retesniems modeliams galimas detalių užsakymas, tiesa teks pakentėti kelias savaites. Kai kurių paspirtukų taisymas yra gan paprastas, Xiaomi purvasaugį galite bandyti pasikeisti ir patys! Elektrinių paspirtukų remontas ne visada yra toks sudėtingas kaip gali atrodyti!

Elektrinio paspirtuko baterijos gedimai aplanko mus dažniau nei galvojate, genda ne pačios baterijos bet jų valdikliai ir individualios celės. Galimas ir elektrinio paspirtuko įkroviklio gedimas, visa tai ir daugiau patikrinsime remonto servise. Turime pažangiausią įrangą elektrinių paspirtukų baterijoms taisyti, su ja el. paspirtukų remontas tapo kur kas paprastesnis. Jūsų paspirtukas tinkamuose rankose!

Nuvažiuotas atstumas labai priklauso nuo dangos būklės ir vežamo svorio. Jei važiuojate lygiu keliu ir sakykime sveriate 70KG nuvažiuotas atstumas bus labai arti to, kurį deklaruoja gamintojas. Kuo daugiau svorio, tuo paspirtuko varikliui sunkiau suktis, tas pats ir su danga, kuo ji atšiauresnė, tuo nuvažiavimo laikas trumpesnis, nepamirškite kalnų ir pakalnių! P.S. paspirtukų taisykla primena pasitikrinti padangų slėgį, tai gali turėti labai didelės įtakos.

Visų elektrinių paspirtukų remonto paslaugos.

Sugedo Xiaomi M365, Segway ninebot, Beaster, EMScooter, Denver, Spokey, Urban, TNE Scooter, SXT, BOZON,  ar kitas el. paspirtukas? Mes remontuojame juos visus! Visapusiškas paspirtukų taisymas, nuo padangos keitimo iki baterijos plokščių remonto!

Didelis elektrinių paspirtukų detalių spektras.

Sandėlyje turime kamerų, padangų, valdiklių, rankenų, lempų ir kitų el. paspirtukų dalių! Ne sezono metu kaupiame atsargas, kad atėjus vasarai turėtumėme ką pasiūlyti! Maksimalus el. paspirtukų remontas!

Elektrinių paspirtukų paruošimas eksploatacijai.

Ką tik iš dėžės? nežinai nuo ko pradėti? Padedame paruošti naujus elektrinius paspirtukus eksploatacijai. Suveržiame mechanines dalis, sukonfigūruojame bateriją, sureguliuojame stabdžius. Belieka tik šokti ant paspirtuko ir lėkti pirmyn!

Skubus paspirtukų taisymas.

Neturite laiko? Rezervuokite laiką iš anksto ir paspirtukų taisykla suteiks reikiamas paslaugas IŠKART! Be jokios eilės!  Tai galioja padangų keitimui bei kitiems smulkiems darbams. Patogus elektrinių paspirtukų remontas su Taisom.lt! Mus renkasi ne tik Klaipėdiečiai, bet ir Palanga, Nida, Juodkrantė, Šventoji ar net Šilutė ir Tauragė!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title