ĮRANGOS PRISTATYMO TAISYKLĖS

Pasirinkę sugedusios įrangos pristatymo paslaugą į Taisom.lt servisą per OMNIVA terminalą ar kurjeriu, supakuokite siuntą kaip galima saugiau! Siuntos, supakuotos į maišelius, popierines pakuotes ar įvyniotos į plėvelę, nėra laikomos tinkamai supakuotomis ir siųsti nepriimamos. Mes rekomenduojame naudoti originalias įrenginio pakuotės, jei tai yra įmanoma.

Taisom.lt (UAB „Life 4 Laptop”) neatsako ir žalos neatlygina, jeigu: žala atsirado dėl siuntėjo kaltės, nes jis pažeidė paslaugos teikėjo reikalavimus dėl daiktų pakuotės ar dėl ypatingų siunčiamojo daikto (prekės) savybių. 

Reikalavimai įrenginių supakavimui prieš įduodant kurjeriui:

Standumas:

Pakavimui turi būti naudojamos tik tvirtos kartono dėžės. Rekomenduojame naudoti naują gofruoto kartono dėžę, anksčiau jau naudota dėžė gali neužtikrinti tinkamos jūsų siuntos apsaugos. Pakuotė turi atlaikyti statinį 4–5 kartus už siuntos svorį didesnį spaudimą ir nesubliūkšti, nes pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių, o ant jos savo ruožtu bus kraunamos kitos pakuotės. Jei yra galimybė – naudoti originalias įrenginių pakuotes su viduje esančiomis apsaugomis. Nenaudoti dėžių su pažeidimais kaip: skylės, perlinkimai, drėgmės pėdsakai, kitos deformacijos.

Užpildymas:

Siunčiamos pakuotės ertmės aplink įrenginį turi būti užpildytos pakavimo medžiaga (popieriumi, drožlėmis, vata, putplasčiu, oro burbulų plėvele). Jei pakuotės ertmės neužpildytos, viduje esantis įrenginys judės, daužysis į sieneles ar į kitus viduje daiktus, taip drastiškai didinant tikimybę pažeisti siunčiamą įrenginį. Nenaudokite dėžių, kurios per didelės jūsų prekei, todėl reikia daug užpildo. Taip pat nenaudokite per mažų dėžių, jei įrenginys vos telpa ir remiasi į pakuotės kraštą kyla pavojus, kad transportavimo metu jos gali būti suspaustos ir pažeistos. Naudokite amortizuojančias medžiagas: oro maišelius, glamžytą popierių – tarp daikto ir dėžės sienelių dėkite 5 cm storio popieriaus sluoksnį. Pakuotės ertmėms užpildyti nenaudokite laikraščių, drabužių, rankšluosčių. Jei siunčiate kelis prietaisus vienoje pakuotėje atsižvelkite kad tarp jų būtų pakankamai didelis tarpas užpildytas, aukščiau minėtomis medžiagomis.

Pakuotės uždarymas ir užklijavimas:

Saugiai uždarykite dėžę. Naudokite plastikinę izoliacinę juostą. Dėžės atvartus užklijuokite trimis sluoksniais iš viršaus ir apačios. Jei dėžė yra standartinio tipo, t. y. jos atvartai susieina centre, po tris juostas klijuokite tiek viršuje, tiek apačioje, – tada vidurys ir dvi kraštinės bus visiškai sandarios. Dėžių, kurių atvartai uždengia vienas kitą, tris juostas klijuokite dėžės viršuje ir tris apačioje, – tada sandarios bus trys kraštinės. Nepalikite nesandarių tarpų ar sujungimų, visus tokius sujungimus kruopščiai užklijuokite. Pasilikite vietos lipdukui, atsižvelkite į tai, kad ant dėžutės reikės užklijuoti siuntos etiketę, tai geriau daryti ne per dėžutės sujungimą. Ant dėžutės neturi būti senų etikečių ar anksčiau naudotų siuntos numeriu, ypač jei dėžė naudojama ne pirmą kartą, kurjeriui tai gali būti klaidinanti informacija.

Daugiau informacijos apie saugų pakavimą rasite čia: Omniva sąlygos ir kainos