ĮRENGINIŲ PAĖMIMO IR PRISTATYMO KLAIPĖDOJE TAISYKLĖS

Nemokamo įrenginių paėmimo remontui taisyklės: Klaipėdos miesto teritorijoje įrenginį remontui galime paimti nemokamai. Įrenginio paėmimo remontui metu rekomenduojama turėti originalią įrenginio pakuotę arba kitaip saugiai supakuoti įrenginį transportavimui. Įrenginių paėmimas vyksta tik užregistravus specialisto iškvietimą ir po patvirtinimo telefono skambučiu. Atvykus paimti įrenginio, specialistas kartu su užsakovu užpildo įrenginio perdavimo – priėmimo remontui aktą, apibūdina gedimą, bei pateikia kaip įmanoma tikslesnę informaciją susijusią su gedimu. Jei įrenginys yra ypač didelių gabaritų ar svorio ir transportavimui reikalingas antras darbuotojas, užsakovas turi apie tai įspėti iš anksto.

Nemokamo įrenginių parvėžimo po remonto taisyklės: Klaipėdos miesto teritorijoje nemokamas įrenginio transportavimas atgal taikomas jei: įrenginys yra visiškai suremontuotas. Klientui atsisakius remonto arba  kai nėra galimybės įrenginio suremontuoti, pristatymas atgal apmokestinamas 10 EUR. Atgalinis nemokamas pristatymas yra vykdomas antradieniais ir penktadieniais. Norint, kad įrenginys būtų pristatytas kitą darbo dieną, yra taikomas 10 EUR mokestis. Jei įrenginiui pristatyti reikalingas papildomas darbuotojas, taip pat taikomas 10 EUR mokestis. Bet kuriuo metu po įrenginio remonto, klientai gali atsiimti juos patys, Taisom.lt servise, adresu – Tilžės g. 52D.

Prieš atiduodant įrenginį remontui, užsakovui rekomenduojama kuo saugiau jį supakuoti. Jei įrenginys neturi originalios arba saugios pakuotės, negalime atsakyti už transportavimo kokybę. Transportuojant įrenginį be originalios arba saugios pakuotės, neatsakome už galimus kosmetinius pažeidimus.

Įrenginio paėmimas remontui Klaipėdos miesto ribose – nemokamas. Klaipėdos rajone įrenginio paėmimo remontui kaina 10 EUR. Taip pat galimas įrenginio paėmimas iš aplinkinių miestų. Dėl konkrečių transportavimo kainų kreipkitės telefonu arba el. paštu. Suremontuotus įrenginius nemokamai pristatome antradieniais ir penktadieniais.

Įrenginio pristatymas Klaipėdoje nemokamas jei:

  1. Įrenginys yra suremontuotas ir paruoštas naudoti.

  2. Įrenginio suremontuoti nepavyko dėl tam tikrų aplinkybių (pvz. nesant galimybės užsakyti reikiamų detalių ir t.t.).

Įrenginio pristatymas Klaipėdoje apmokestinamas 10 EUR, jei:

  1. Įrenginys yra suremontuotas, bet klientas nori įrenginį atgauti kitomis, nei mūsų numatytos, dienomis.

  2. Atlikus diagnostiką klientas atsisako remontuoti įrenginį.

  3. Įrenginiui pristatyti neužtenka vieno darbuotojo.

Paimti ir pristatyti remontui galime įvairius elektronikos įrenginius: kompiuterius, televizorius, telefonus, planšetes, kavos aparatus, el. paspirtukus, smulkią buitinę įrangą ir t.t.. 

Atvykstame tik iš anksto užregistravus iškvietimą ir patvirtinus jį telefonu. Atvykus pateikiame įrenginio perdavimo – priėmimo remontui aktą su įmonės rekvizitais.