ĮRENGINIŲ PAĖMIMO IR PRISTATYMO KLAIPĖDOJE TAISYKLĖS

Įrenginių paėmimo remontui taisyklės: Klaipėdos miesto teritorijoje įrenginį remontui galime paimti už 10-ies eurų mokestį. Paėmimo kana užmiestyje – 15 eur. Mokestis mokamas iš anksto, atvykus paimti įrenginio. Įrenginio paėmimo remontui metu rekomenduojama turėti originalią įrenginio pakuotę arba kitaip saugiai supakuoti įrenginį transportavimui. Įrenginių paėmimas vyksta tik užregistravus specialisto iškvietimą ir po patvirtinimo telefono skambučiu. Jei įrenginys yra ypač didelių gabaritų ar svorio ir transportavimui reikalingas antras darbuotojas, užsakovas turi apie tai įspėti iš anksto.

Įrenginių išmontavimo ir sumontavimo taisyklės: Jei įrenginio paėmimo metu reikalingas įrenginio išmontavimas ( gartraukis, kaitlentė, integruotas kavos aparatas, indaplovė, pakabintas televizorius, kita buitinė technika) imamas 20-ies eurų mokestis, mokamas iš anksto, atvykus paimti įrenginio. Jei įrenginio išmontavimas trunka ilgiau nei valandą, gali būti imamas ir didesnis mokestis. Grąžinus suremontuotą įrenginį, kai reikalingas sumontavimas atgal, taip pat imamas 20-ies eurų mokestis. Namuose remonto darbų neatliekame, atvykę specialistai atlieka tik montavimo per pervežimo paslaugas.

Įrenginių parvėžimo po remonto taisyklės: Klaipėdos miesto teritorijoje įrenginio transportavimas atgal kainuoja 10 eurų, mokestis taikomas jei: įrenginys yra visiškai suremontuotas. Klientui atsisakius remonto arba  kai nėra galimybės įrenginio suremontuoti, pristatymas atgal  taip pat apmokestinamas 10 EUR. Įrenginio parvežimas į Klaipėdos užmiestį, apmokestinamas 15 eurų mokesčiu. Bet kuriuo metu po įrenginio remonto, klientai gali atsiimti juos patys, Taisom.lt servise, adresu – Tilžės g. 52D. Nemokamai.

Prieš atiduodant įrenginį remontui, užsakovui rekomenduojama kuo saugiau jį supakuoti. Jei įrenginys neturi originalios arba saugios pakuotės, negalime atsakyti už transportavimo kokybę. Transportuojant įrenginį be originalios arba saugios pakuotės, neatsakome už galimus kosmetinius pažeidimus.

Įrenginio paėmimas remontui Klaipėdos miesto ribose – 10 eurų. Klaipėdos rajone įrenginio paėmimo remontui kaina 15 EUR. Taip pat galimas įrenginio paėmimas iš aplinkinių miestų. Dėl konkrečių transportavimo kainų kreipkitės telefonu arba el. paštu.

Įrenginio parvežimas atgal, Klaipėdoje apmokestinamas 10 EUR, jei:

  1. Įrenginys yra suremontuotas.

  2. Atlikus diagnostiką klientas atsisako remontuoti įrenginį.

  3. Atlikus diagnostiką nustatyta, kad įrenginys neremontuojamas (detalės netiekimas, per dideli pažeidimai, t.t.).

Paimti ir pristatyti remontui galime įvairius elektronikos įrenginius: kompiuterius, televizorius, telefonus, planšetes, kavos aparatus, el. paspirtukus, smulkią buitinę įrangą ir t.t.. 

Atvykstame tik iš anksto užregistravus iškvietimą ir patvirtinus jį telefonu. Atvykus pateikiame įrenginio perdavimo – priėmimo remontui aktą su įmonės rekvizitais. Atvykus iš anksto sumokamas įrenginio paėmimo mokestis.