Paspirtuko rankena vaikams

Domina papildoma rankena paspirtukui? Siūlome net kelis papildomų rankenų variantus, tinka Xiaomi, Segway paspirtukams, taip pat turime ir universalių rankenų! Mes neskatiname ir nepropoguojame važinėjimo paspirtuku dviese, bet jei jau tai darote – naudokite papildoma rankena paspirtukui.

Nepamirškite apsaugų, tai svarbu!

Neatsakome už tai kas gali atsitikti!

Negalime atsisakyti už tai kaip jūs naudosite papildomas rankenas paspirtukui, bet gerai pagalvokite ar paspirtuko rankena vaikams yra tikrai gera idėja? Daugelis paspirtukų nerekomenduoja tokios modifikacijos dėl labai paprastų priežasčių kaip saugumas. Pasirinkus naudoti šią prekę būtini šalmai, rankų bei kojų apsaugos, taip pat būtina atsižvelgti į greitį, jokių būdu nevažiuoti dideliu greičiu – tai gali būti labai pavojinga!

Kaip montojamos paspirtuko rankenos?

Papildoma paspirtuko rankena vaikams tvirtinama ant vairo rėmo, keturiais varžtais. Montavimo būdas ypatingai paprastas, svarbu išsirinkti tinkamą vietą, atsižvelkite į aukšti, vaikiška rankena paspirtukui neturi būti per aukštai ar per žemai. Taip pat svarbu, kad rankenos tvirtinimas tampriai apkabintų paspirtuko vamzdį, jei kontaktinė vieta yra nedidelė, vadinasi pasirinkta netinkama paspirtuko rankena. Atsižvelkite į tai, kad skiriasi paspirtukų vairo vamzdžių forma, ji ne visada apvali.

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Pasirūpinkite būtinais dalykais!

  • Įsitikinkite kad rankenos prisuktos tvirtai – Atreikpkite dėmesį ar papildomos rankenos paspirtukui tvirtai laikosi, nėra klibėjimo ar slankiojimo. Jei jaučiamas bent koks laisvumas, privaloma pataisyti ir prisukti rankenas taip, kad nebūtų jokios laisvos eigos.

  • Pasirūpinkite būtinomis apsaugomis – Būtinai naudokite šalmus, apsaugas keliams bei rankoms. Net 40% nukentėjusių paspirtukukininkų patiria galvos traumas, tai labai rimta ir pavojinga – šalmas gali išgelbėti gyvybę!

  • Pasirinkite saugų greitį – Nevažiuokite maksimaliu greičiu, pasirinkite saugų greitį, pastebėję nelygumus, nulipkite ir perkelkite paspirtuką. Dideli greičiai gali duoti nestabilumo ir privesti prie sunkios avarijos. Jokiomis aplinkybėmis nevažinėkite maksimaliais greičiais.

  • Atsižvelkite į paspirtuko galią – Pasidomėkite paspirtuko galio ir maksimalia svorio riba, kokią paspirtukas gali vežti. Viršijant svorį kenkiate paspirtukui, gali sugesti variklis, sudegti valdiklis ar ištirpti laidynas.

  • Venkite stačių įkalnių – Ar žinojote, kad stati įkalnė reikalauja daug daugiau paspirtuko galios, taip rizikuojate elektriniais komponentais, stati įkalnė gali privesti prie tų pačių problemų: perdegusio valdiklio, ištirpusių laidų ar rato variklio gedimo.

Paspirtuko rankena vaikams, ar tai saugu?

Už pasekmes atsakote tik jūs!

Papildoma paspirtuko rankena vaikams gali būti labai nesaugus sprendimas, jei nesilaikysite griežtų saugos reikalavimų (nedėvėsite šalmų, kojų/rankų apsaugų, pasirinksime nesaugų greitį), tačiau matėme nė vieną tokį atveji kai rankena naudojama protingai. Daug blogesnis variantas kai važinėjama išvis be jokių priedų, taip antram keleiviui tiesiog nėra kur įsikibti, o laikytis už per aukštai esančio vairo ar vairo strypo yra ypatingai nesaugu. Tokiu atveju, papildomos rankenos paspirtukui gali stipriai pagerinti padėti. Mes neskatiname ir nepropoguojame važinėjimo paspirtuku dviese, bet jei jau tai darote – naudokite papildoma rankena paspirtukui.

Neatsakome už traumas!

Nepriimame jokių pretenzijų dėl galimų traumų, važiuojant paspirtuku dviese! Nepalaikome šios idėjos, pasirinkimas naudoti vaikiška rankena paspirtukui yra tik jūsų sprendimas.

Naudokite apsaugas!

Būtinai naudokite šalmus, apsaugas ant kelių bei alkūnių! Tai stipriai sumažina sudėtingų traumų tikimybę, net jei važiuojate atsargiai, per daug atsargumo nebus.

Ne tik papildomos rankenos paspirtukui!

Parduodame ne tik papildomas rankenas paspirtukams, bet ir visas kitas dalis. Mūsų parduotuvėje rasite purvasaugių, rankenėlių, kamerų, korpuso dalių ir tai tik pradžia. Jei domina paspirtukų dalys, žinote kur kreiptis!

Tinka daugumai modelių.

Parduodamos papildomos rankenos gali būti pritaikomos Xiaomi ir segway modeliams, taip pat turime ir universalių rankenų paspirtukams! Jei neesate tikri dėl prekės tinkamumo – susisiekite.