Elektrinio paspirtuko spyna.

Patikima apsauga nuo vagystės tik už 49,99€!

Garsinė spyna, primenanti automobilio signalizaciją – patikrinta paspirtuko apsauga! Domina išmanus paspirtuko užraktas? ABUS garsinė signalizacija elektrinam paspirtukui ir ne tik – tobulas sprendimas jums!

Kaip tai veikia?

  • Pritvirtinkite spyną prie paspirtuko – Pakuotėje rasite spyną, raktus, instrukciją bei tvirtinimo dirželį. Būtent su juo prisukite spyną prie elektrinio paspirtuko korpuso. Dažniausiai renkamasi po vairu esanti sekcija.

  • Norit aktyvuoti spyną tiesiog spustelėkite mygtuką – Jei atvykote į numatytą vietą ir norite paspirtuką palikti be priežiūros, tiesiog paspauskite ant spynos esantį mygtuką ir nebejudinkite transporto priemonės. Vėliau spyną atrakinsite raktu.

  • Pranešimas apie pavojų – Elektrinio paspirtuko spyna suveikia nuo viduje esančio judesio daviklio, bet kas pasikėsinęs nuvaryti jūsų paspirtuką iškart aktyvuos apsaugą – net 100 decibelų garsinį signalą. Apie nusikaltimą išgirsite ne tik jūs, bet ir visi aplinkiniai.

Patikima apsauga nuo vagystės.

ABUS – Vokiška kokybė!

Paspirtuko spyna atitinka visus šiandieninius saugumo standartus ir yra išties sumanus būdas apsaugoti savo turtą nuo ilgapirščių! Paspirtuko užraktas gaminamas iš tvirto metalo lydinio ir negali būti greitai pašalintas. Suveikus signalizacijai, be rakto išjungti spynos nepavyks.

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tinka ne tik elektriniam paspirtukui!

Ne tik paspirtuko apsauga!

Jei galvojate, kad ši paspirtuko spyna tiks tik jūsų elektriniam paspirtukui – klystate! Ją sėkmingai galima panaudoti tiek saugant brangų lauko grilių, vaikų vežimėlį ar dviratį. Principas tas pats, tiesiog prikabinate spyną specialiu troseliu ir įjungus mygtuką miegate ramiai!

Uždėsime nemokamai!

Norite spyną pradėti naudoti iškart? Mes ne tik parduosime jums elektrinio paspirtuko spyną, bet ir ją uždėsime. Ir tai dar ne viskas, uždėjimas nieko nekainuos!

Atsakome už kokybę!

Atlikome visus būtinus testus ir galime apie situacija papasakoti iš pirmų lūpų. Taip, tai tikrai veikia, tiesiog tobula Xiaomi paspirtuko spyna!

Tinka ir kitiems prietasams!

Su ABUS garsine spyna galite apsaugoti ir kitą mobilų turtą, vaikiškus vėžimėlius, dviračius, net lauko grilių. Tai išties sumani sistema kiekvienam atvejui!

Apsaugos visus paspirtukus.

Domina Xiaomi paspirtuko spyna? Galbūt norite apsaugoti kito gamintojo paspirtuką? Gero nauja jums! Abus spyna tinka visiems paspirtukų modeliams!