Elektrinio paspirtuko spyna.

Patikimas būdas apsaugoti paspirtuką nuo vagystės!

Garsinė spyna, spyna su kodu ar trosinė spyna, tai tik keli paspirtuko apsaugos variantai! Domina išmanus paspirtuko užraktas? ABUS garsinė signalizacija elektrinam paspirtukui ir ne tik – tobulas sprendimas jums!

Patikima apsauga nuo vagystės.

ABUS – Vokiška kokybė!

Paspirtukų spynos atitinka visus šiandieninius saugumo standartus ir yra išties sumanus būdas apsaugoti savo turtą nuo ilgapirščių! Paspirtuko užraktas gaminamas iš tvirto metalo lydinio ir negali būti greitai pašalintas. Suveikus signalizacijai, be rakto išjungti spynos nepavyks.

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tinka ne tik elektriniam paspirtukui!

Ne tik paspirtuko apsauga!

Jei galvojate, kad šios paspirtukų spynos tiks tik jūsų elektriniam paspirtukui – klystate! Ją sėkmingai galima panaudoti tiek saugant brangų lauko grilių, vaikų vežimėlį ar dviratį. Principas tas pats, tiesiog prikabinate spyną specialiu troseliu ir įjungus mygtuką miegate ramiai!

Uždėsime nemokamai!

Norite spyną pradėti naudoti iškart? Mes ne tik parduosime jums elektrinio paspirtuko spyną, bet ir ją uždėsime. Ir tai dar ne viskas, uždėjimas nieko nekainuos!

Atsakome už kokybę!

Atlikome visus būtinus testus ir galime apie situacija papasakoti iš pirmų lūpų. Taip, tai tikrai veikia, tiesiog tobula Xiaomi paspirtuko spyna!

Tinka ir kitiems prietasams!

Su ABUS garsine spyna galite apsaugoti ir kitą mobilų turtą, vaikiškus vėžimėlius, dviračius, net lauko grilių. Tai išties sumani sistema kiekvienam atvejui!

Apsaugos visus paspirtukus.

Domina Xiaomi paspirtuko spyna? Galbūt norite apsaugoti kito gamintojo paspirtuką? Gero nauja jums! Abus spyna tinka visiems paspirtukų modeliams!