Domina sėdynė paspirtukui?

Kam stovėti jei gali sėdėti?

Domina elektrinio paspirtuko sėdynė? Siūlome koampaktiškas bei tvirtas sėdynes visiems pagrindiniams modeliams, įskaitant Xiaomi bei Segway. Tai puiki alternatyva važiuojantiems daug ir dažnai.

Didelis pasirinkimas!

Turime visiems žinomiems modeliams!

Domina Xiaomi paspirtuko sėdynė? O gal turite kitos žinomos firmos paspirtuką, kuriam reikalinga paspirtuko sėdynė? Stengiamės pasiūlyti kuo daugiau, mūsų parduotuvėje rasite didelį sėdynių asortimentą!

Lengvas montavimo būdas!

Labai svarbu, kad sėdynė paspirtukui būtų lengvai sumontuojama ir numontuojama! Mūsų siūlomos sėdynės prisukamos vos keturiais varžtais, o suteikiamas tvirtumas nepalieka abejingų! Kartu su sėdyne gaunate ir visus reikiamus tvirtinimo priedus, tad susimontuoti pačiam – išties paprasta. Užtruksite vos kelias minutes!

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Nevaržomas patogumas!

  • Minkštas amortizatorius – Patogumas garantuotas! Ne tik minkštai sėdėsite, dėl patogios sėdynės formos, bet ir nesikratysite važiuojant per nelygumus, tam padės po sėdyne įmontuotas amortizatorius.

  • Greito sulenkimo technologija – Sėdynė paspirtukui galinti susilenkti?! Tikrai taip! Nė negalvokite, kad sėdynę reikės nuimti, prieš kraunant paspirtuką į automobilį, ji tiesiog susilenkia, kaip ir pats paspirtukas.

  • Lengvai sumontuojama – Jei baiminatės, kad elektrinio paspirtuko sėdynė pats jūsų košmaru bandant ją uždėti – klystate! Pakuotėje rasite visus būtinus tvirtinimo elementus, o pats procesas truks vos kelias minutes!

  • Tvirta konstrukcija – paspirtukų sėdynės privalo būti tvirtos, tad parduodame tik patikrintus iš tvirto metalo pagamintus gaminius, atsižvelgiant į paspirtukų specifikacija, sėdynės gali atlaikyti iki 100KG svorį!

  • Tinka daugeliui paspirtukų – Xiaomi ir Segway nėra vieninteli gamintojai, kuriems turime sėdynių. Turite išskirtinį paspirtuką? Klauskite, pasistenksime rasti sėdynę ir jam!

  • Reguliuojamas aukštis – Sėdynės aukštį galite pasirinkti pagal savo patogumą, vamzdį galite pakelti arba nuleisti, tiek kiek reikia.

Važiuosite minkščiau, nei galvojate!

Komfortas garantuotas!

Dėl po sėdyne sumontuoto amortizatoriaus, važiavimas tampa išties malonus! Sureguliuota sėdynės amortizacija puikiai sugeria kelio nelygumus, o sėdynės medžiaga prideda papildomo minkštumo! Perspėjame – prie tokio komforto lengvai priprantama!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Įsigykite mūsų el. parduotuvėje ir sėdynę pristatysime kurjeriu ar į paštomatą! Taip pat galite atvykti apžiūrėti prekes mūsų parduotuvėse Klaipėdoje!

Tvirta konstrukcija!

Bandėme ir patys, konstrukcija pagaminta iš tvirto metalo lydinio, nėra baimės važiuoti net didesniu greičiu!

Lengvas uždėjimas!

Sėdynė paspirtukui sudedama vos iš kelių dalių, o pats procesas trunka išties neilgai. Svarbiausia – tai galite padaryti ir patys! Meistru būti tikrai nereikia!

Patogiai susilanksto.

Sėdynė ne tik palengvina ilgesnes keliones, bet ir gali virsti kompaktiškai supakuotu paspirtuku. Susilenkia ne tik paspirtuko vairas, bet ir sėdynė! Taip transportavimas tampa išties paprastas.