Elektriniu čioperiu dalys.

Citycoco, longride, retroride ir kitų elektrinių čioperių dalys.

Padangos, rankenėlės, purvasaugiai, lempos ar net baterijos! Didelis detalių pasirinkimas, greitas siuntimas visoje Lietuvoje. Jei domina elektrinio čioperio dalys – kreipkitės! 

Domina elektriniu čioperiu dalys?

Nuo smulkmenų iki rimtų žaislų!

Siūlome išties platų elektrinių čioperių dalių asortimentą, rankenėlės, stabdžių dalys, purvasaugiai, lempos, garsiniai signalai, padangos ar net valdikliai ir baterijos! Stengiamės palaikyti maksimalų kiekį detalių vietoje, užsakymai vykdomi tą pačią dieną, po apmokėjimo. Galime padėti surasti ir rečiau sutinkamų detalių, jei jų neturime – visada yra galimybė užsakyti. Kreipkitės – čioperių dalys kievienam!

Elektrinių motorolerių longride, retroride, ekoride ar citycoco dalys.

Galime pasidžiaugti padidinę elektrinių motorolerių dalių pasirinkimą. Stipriai populiarėjant šiai transporto priemonei – atsirado ir detalių paklausa. Tai ne tik padangos ar purvasaugiai, bet ir kiti labai svarbūs komponentai kaip greičio rankenėlės, valdikliai (kontroleriai) ar net baterijos.

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Siunčiame visoje Lietuvoje

Siunčiame kurjeriu arba į paštomatus, tai paprasta!

Esate iš kito miesto?

Dalys jūsų elektriniam čioperiui!

  • Elektrinių čioperių padangos – Siūlome net kelių išmatavimų padangas čioperiams. Jei nepavyksta pasikeisti – galime padėti!

  • Elektrinių čioperių rankenos – Stabdžių ir greičio reguliavimo rankenėlės, taip pat guminės vairo rankenos, turime ir jų.

  • Elektrinių čioperių purvasaugiai – Purvasaugiai lūžta išties lengvai, patys su tuo susidūrėme. Todėl siūlome net kelių tipų purvasaugių komplektus, taip pat turime ir įvairių spalvų.

  • Elektrinių čioperių sėdynės – Suplyšo sėdynė? Domina dvivietė čioperio sėdynė? Mes galime jums padėti! Išsirinkite iš mūsų siūlomų sėdynių.

  • Kitos elektrinių čioperių dalys – Kontroleriai (valdikliai), davikliai, lempos, garso signalai ir kitos elektrinės dalys.

  • Elektrinių čioperių baterijos – nebelaiko čioperio baterija? Prekiaujame naujomis baterijomis, taip pat galime pasiūlyti remonto paslaugas.

  • Elektrinių čioperių stabdžių dalys – nebeliko stabdžių? Kaladėlės, trosai, stabdžių diskai ir kitos stabdžių dalys padės jums išspręsti visus stabdymo iššūkius.

Taip pat ir remonto paslaugos!

Kartais geriau pasitikėti specialistais!

Ne tik prekiaujame detalėmis, bet ir teikiame remonto paslaugas. Galime sutvarkyti praktiškai visus el. čioperių gedimus, įskaitant padangų keitimą, stabdžių reguliavimą ar elektronikos remonto darbus. Atgaivinsime seną bateriją ar sutvarkysime netvarkingą laidyną. Rimtus gedimus patikėkite specialistams – mes pasiruošę padėti.

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Įsigykite mūsų el. parduotuvėje ir detales pristatysime kurjeriu ar į paštomatą! Taip pat galite atvykti apžiūrėti detales gyvai mūsų parduotuvėje Klaipėdoje!

Elektrinio čioperio dalys.

Didelis čioperio dalių pasirinkimas, įskaitant padangas, baterijas, purvasaugius bei kitas dažnai sutinkamas dalis. Neradote ieškomos dalies? Kreipkitės – galimi individualūs užsakymai.

Taip pat ir remonto paslaugos.

Domina paspirtukų remontas? Kreipkitės – tikrai pagelbėsime. Nuo padangos keitimo, vairo klibėjimo ar blogų stabdžių iki valdiklių ir baterijų remonto.

Elektrinų čioperių priedai.

Dviguba sėdynė, papildomos lempos ar spalvoti purvasaugiai, tai tik keli priedai jūsų elektriniam motoroleriui. Juk kiekvienas nori būti išskirtinis!