fbpx
Xiaomi paspirtukų remontas2022-06-28T14:43:23+00:00

Xiaomi paspirtukų remontas.

Ne tik taisymo paslaugos, bet ir Xiaomi paspirtukų dalys! 

Esame Xiaomi paspirtukų meistrai iš Klaipėdos. Remontuojame visus žinomus ir dar neatrastus Xiaomi paspirtukų gedimus, dažniausiai tenka keisti padangas, bet gelbėjame ir po lietaus ar avarijų, taip pat taisome kitus rečiau sutinkamus gedimus.

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Reikalingas Xiaomi paspirtuku remontas?

Visi puikiai žino koks paspirtukas yra populiariausias. Xiaomi paspirtukai ne tik tapo populiarūs mūsų kraštuose, bet ir yra pastovūs lankytojai mūsų servise. Galime drąsiai teigti – Xiaomi paspirtukų taisykloje sulaukiame daugiausiai ir visai ne todėl, kad jie genda dažniausiai! Tai natūralu, esant dideliam kiekiui įrenginių, remonto atsiduria taip pat nemažas kiekis. Xiomi paspirtukų remontas apima praktiškai visas galimas paspirtukų sritis, padangų/kamerų keitimą, purvasaugių ir kitų mechaninių dalių, taip pat apsiimame ir elektrinės dalies remontu: baterijų, valdiklių ir kitų mazgų.

Kokie gedimai dažniausi?

Xiaomi paspirtukų remontas mūsų kasdienybė, atrinkome keletą gedimų kurie kartojasi vos ne kasdien! Patikėkite, jų per sezoną prisižiūrime pakankamai!

  • Xiaomi m365 padangos keitimas. Patikėkite, padangų keitimas yra numeris vienas iš atliekamų paslaugų. Xiaomi M365 remontas apima labai platų paslaugų spektrą, bet padangos yra tai ką darome kas dieną. Nepamirškite pasitikrinti padangų slėgio, taip pat nevažiuokite su nepripūstomis padangomis!

  • Kliba vairas, keisti garsai. Eksploatuojant paspirtuką natūraliai atsilaisvina tam tikri mazgai, tad suvaržymas ir vairo klibėjimo remontas atliekamas kas keliesdešimt kilometrų. Nuvažiavus daugiau nei 100km tai reiktų atlikti profilaktiškai, ypač jei važinėjama nelygiu pagrindu.

  • Nulūžęs galinis purvasaugis. Galvojate, kad plastikinės detalės yra tvirtos? Klystate! Xiaomi M356 purvasaugis yra viena silpniausių paspirtuko vietų, juos galite lengvai pažeisti keliant paspirtuką ar bandant stabdyti (iš įpročio) spustelėjus su koja. Per sezoną pakeičiame ne vieną šimtą purvasaugių!

  • Pypsi klaidos – nevažiuoja. Deja, šis neaiškus gedimas ne tik simbolizuoja eilę galimų problemų, bet ir yra sutinkamas kas trečiame paspirtuke. Tai gali simbolizuoti tiek baterijos bėda, tiek sugedusią greičio rankenėlę ar net nepavykusi programinės įrangos atnaujinimą. 

Xiaomi paspirtukų dalys, kur gauti?

Prireikė Xiaomi M365 padangos? Galbūt ieškote aksesuarų? Mes pasiruošę jums padėti, sandėliuojame didelį kiekį detalių vietoje, tad Xiaomi paspirtukų dalys plačiai prieinamos. Mūsų servise galite įsigyti purvasaugių, stabdžių diskų, stabdžių kaladėlių, valdiklių, net baterijų! Jei tam tikros Xiaomi m365 dalys nėra prieinamos, visada galime jas užsakyti!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Reikalingas Xiaomi paspirtukų remontas? Neturite galimybės atvykti? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome elektrinio paspirtuko paėmimo paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime elektrinį paspirtuką į mūsų dirbtuves! Važinėjame visoje Klaipėdoje!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina Segway ar Xiaomi paspirtukų remontas? Užduokite klausimą elektrinių paspirtukų remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais el. paspirtukų klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Suteikiama garantija.

Jei keičiamos Xiaomi m365 dalys, visados suteiksime garantiją. Dažniausiai tai 30-ties dienų garantija visiems remonto darbais bei detalėms. Taip pat siūlome ir garantijos išplėtimo planą, iki 3 ar 6 mėnesių.

Xiaomi paspirtuku dalys.

Prireikė padangos ar kameros?!  Galbūt nulūžo kojelė ar purvasaugis? Xiaomi paspirtuku dalys prieinamomis kainomis! Atvykite ir išsirinkite, aptarnaujame visus paspirtukus, net ir ne Xiaomi!

Skubus paspirtukų taisymas.

Neturite laiko? Rezervuokite laiką iš anksto ir paspirtukų taisykla suteiks reikiamas paslaugas IŠKART! Be jokios eilės!  Tai galioja padangų keitimui bei kitiems smulkiems darbams. Patogus elektrinių paspirtukų remontas su Taisom.lt!

Xiaomi paspirtukų remontas.

Sugedo jūsų paspirtukas? Nepergyvenk! Xiaomi M365 remontas jums padės! Galime suremontuoti praktiškai visus gedimus, įskaitant mechaninius ir programinius gedimus, taip pat galime sutaisyti ir tokias dalis kaip bateriją ar valdiklį.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title