Elektrinių paspirtukų nuoma.

Riedėk nevaržomai su Segway Ninebot ES2 paspirtukais!

Šilti orai jau visai čia pat! Išsinuomok elektrinį paspirtuką ir savaitgalį praleisk riedėdamas, tai paprasta ir nebrangu! Išnuomojame elektrinius Segway ninebot ES1 paspirtukus, su papildoma baterija, taip užtikriname išties ilgą nuvažiavimo distancija, net iki 45 km! Taikome nuolaidas imant kelis paspirtukus iš kart, taip pat kuo ilgiau nuomositės paspirtuką – tuo pigiau paslauga kainuos!

KUR IŠSINUOMOTI?

Taikos pr. 48, Klaipėda

Taikos pr. 48, Klaipėda
Elektronikos taisykla Taikos pr. 48

Telefonas: (8-633) 68336
El. paštas: [email protected]
Skype: taisom.lt
Darbo laikas: I-V 9:00-18:00
VII: 10:00-15:00

APSILANKYTI

Taikos pr. 48, Klaipėda

Taikos pr. 48, Klaipėda
Elektronikos taisykla Taikos pr. 48

Telefonas: (8-633) 68336
El. paštas: [email protected]
Skype: taisom.lt
Darbo laikas: I-V 9:00-18:00
VII: 10:00-15:00

APSILANKYTI

KAIP TAI VYKSTA?

meistras į namus

ATVYKSTATE PASIIMTI PASPIRTUKO!

Paspirtukų nuoma tiekia abu mūsų taškai Klaipėdoje, taigi laukiame jūsų Taikos pr. 48 arba Tilžės g. 52D. Jei atvyksite be automobilio atsižvelkite į aplink pasiekiamas lokacijas, paspirtukas gali nuvažiuoti iki 40-45 kilometrų!

meistras į namus

UŽPILDOTE NUOMOS SUTARTĮ!

Prieš pasiimant paspirtuką jums reikės padaryti kelis žingsnius, pirmasis – užpildyti paspirtuko nuomos sutartį, antrasis – palikti užstatą paspirtuko nuomai (tinka tiek gryni pinigai, tiek atsiskaitymas kortele).

meistras į namus

GAUNATE PASPIRTUKĄ!

Po registracijos pateikimo su jumis susisieks mūsų specialistas ir patikslins kada galime atvykti. Darbo dienomis važiavimai vyksta nuo 10 iki 17 valandos. Sutarę laiką ir datą laukite meistro! Prieš atvykstant visad pasiskambiname!

meistras į namus

VAŽINĖJATE NEVARŽOMAI!

Gavę paspirtuką lekiate ten kur akys mato! Išsikrovė baterija? Nuomojant ilgesniam laikui nei parai, suteiksime ir įkroviklį baterijoms pakrauti! Nevaržyk savęs taupydamas baterijos talpą, mes tuom pasirūpinsim!

meistras į namus

GRĄŽINATE PASPIRTUKĄ MUMS!

Po pasivažinėjimo paspirtuką turite pristatyti į tą pačią vietą, paspirtukas turi būti tokios pat komplektacijos, jei buvo priskirtas įkroviklis, būtina pristatyti ir jį.

meistras į namus

ATGAUNATE UŽSTATĄ!

Prieš atiduodant užstatą patikrinsime paspirtuko būklę ir gautą komplektaciją, nustačius, kad jokių sutarties pažeidimų nėra, atiduosime užstatą ir pasiūlysime apsilankyti dar kartą!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina ne tik paspirtukų nuoma, bet ir remontas? Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais laisvalaikio įrangos klausimais. Padėsime išsirinkti, prižiūrėti ir pataisyti paspirtuką ar kitą techniką!  Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Klausti specialisto

Elektrinių paspirtukų nuomos kainynas:

Pateikiame elektrinių paspirtukų nuomos kainas. Kuo ilgesniam laikui paspirtuką išsinnuomuosite, tuo paslauga bus pigesnė. Taikomos nuolaidos nuomuojant kelis paspirtukus iš karto, daugiau informacijos rasite žemiau:

Kaina:Paslauga:
15€El. paspirtuko nuoma vienai parai.
25€El. paspirtuko nuoma dviems paroms.
35€El. paspirtuko nuoma trims ir daugiau parų.
27€Dvejų el. paspirtukų nuoma parai.
43€Dvejų el. paspirtukų nuoma dviems paroms.
62€Dvejų el. paspirtukų nuoma trims paroms.

NORITE REZERVUOTI PASPIRTUKĄ?

Bijote, kad savaitgalį nebeliks paspirtukų? Rezervuokite jums patogų laiką iš anksto! Susisiekę su mumis telefonu galėsite pasirinkti laiką ir paspirtukų kiekį, išankstinio mokesčio nėra! Paspirtukus pakrausime ir rezervuosime būtent jums!

Rezervuoti telefonu

Paspirtukų nuomos sąlygos.

Domina paspirtukų nuoma? Prašome susipažinti su paspirtuko nuomos taisyklėmis, saugokite save ir mūsų paspirtukus!

Nepiktnaudžiaukite amžiumi, griežtai pabrėžiame, kad paspirtukus išnuomosime tik pilnamečiams! Kylant įtarimui galime paprašyti pateikti asmens tapatybės dokumentus! Tai ypač svarbus dalykas, pro pirštus nežiūrėsime!

Netoleruojame išgėrusių ar apsvaigusių vairuotojų, tai yra didelis įstatymo pažeidimas. Įtariant, kad norintis išsinuomoti yra neblaivus arba apsvaigęs, pasiliekame teisę paspirtuko neišnuomoti. Jei nuomininkas sulaikomas neblaivus ar apsvaigęs eksploatuojant paspirtuką, laukia visi atitinkama teisinė atsakomybė.

Prašome nevežioti savo atžalų ir eksploatuoti paspirtuką po vieną! Vežant vaikus kartu rizikuojate savo ir jų sveikata, nesuvaldžius paspirtuko galite labai rimtai susižeisti!

Rekomenduojame naudoti šalmus, tai vienas iš pagrindinių saugos priemonių! Paspirtukai gali išvystyti iki 35 km/h greitį, tad šaltas tikrai neprošal! Jei neesate važiavęs panašia transporto priemone, rekomenduojame ir kelėnų bei alkūnių apsaugas.

Važiuodami paspirtuku laikykitės eismo taisyklių, važiuokite saugiais dviračių takais, nekelkite pavojaus pėstiesiems ir kitoms transporto priemonėms. Atsakingai įvertinkite greitį! Už eismo taisyklių pažeidimus atsakysite patys!

Nešokinėkite per bordiūrus, stenkitės vengti duobių, saugokite save ir mūsų paspirtukus! Kiekvienas gražinamas paspirtukas atidžiai apžiūrimas ir įvertinimas, jei pastebime žymių defektų kaip kritimo žymės, subraižyti korpusai, deformuoti ratai ir panašiai, teks atverti piniginę.

Jei paspirtukas nustojo važiuoti, nebekrauna baterijos, prakiuro padanga ar atsitiko kita bėda, nebandykite jos spręsti pats! Skambinkite mums, atvyksime ir paspirtuką paimsime patys. Jei paspirtukas sugedo ne dėl jūsų kaltės, pakeisime jį kitu!

Verslo įmonėms specialūs pasiūlymai.

Įmonės reikmėm prireikė elektrinio paspirtuko? Parūpinsime vieną ar daugiau paspirtukų sutartam laikui, pritaikysime nuolaidų paketą skirtą įmonėms! Imant didesnį kiekį laukia papildomi bonus’ai!

Ne tik nuoma, bet ir remontas!

Elektrinių paspirtukų nuoma Klaipėdoje neapsiriboja šia paslauga, teikiame ir remonto paslaugas! Paspirtukams keičiame padangas, remontuojame baterijas, atliekame kitus taisymo darbus!

Galime išnuomoti renginiams.

Norite pasidžiaugti paspirtukais vestuvėse ar kita svarbia proga? Nuomojame renginiams, turistams ir viešbučiams! Tik didelis kiekis, sutarus iš anksto! Taikome nejuokingas nuolaidas! Galimas pristatymas į pasirinktą vietą!

Paspirtukų nuoma Klaipėdoje.

Turime visą pulką nuomojamų paspirtukų, ateik ir išsirink savąjį! Nesvarbu kelioms valandoms ar kelios dienoms! Elektrinių paspirtukų nuoma be ribų, jums patiks mūsų Segway Ninebot ES2 paspirtukai su padidintos talpos baterijomis!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/