fbpx
Paspirtuko padangos keitimas2024-05-10T09:39:23+00:00

Paspirtuko padangos keitimas.

Nesirūpinkite, jūsų paspirtuku bus tinkamai pasirūpinta! 

Nuleido padangą? Kaip pakeisti paspirtuko padanga pačiam? Nesivarginkite –  mes pasiruošę jums padėti! 

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Mūsų darbai:

Ką daryti jei nuleido paspirtuko padangą?

Pirmas dalykas kurį turėtumėte padaryti, tai nustoti eksploatuoti paspirtuką! Jei neesate tikras kada tai įvyko, galime bandyti paspirtuko padanga pripūsti (tai galite padaryti daugumoje degalinių), pripildę padangą oru išgirsite ar ji kiaurą. Gali būti ir kitas variantas, oras leidžiasi labai lėtai, praktiškai nepastebimai. Kokios priežastys? Atskleisime paslaptį, praktiškai visuose oru pripučiamuose padangose yra montuojama paspirtuko kamera, jos susidėvi dažniausiai. (Xiaomi paspirtuko padangos keitimas ypač) Įsmigusių medvaržčių ir pradurtų padangų pasitaiko kur kas rečiau! Mūsų pasiūlymas būtų akivaizdus – kreiptis į elektrinių paspirtukų remontą, ne tik pakeisime kemerą ar padangą, bet ir patikrinsime bendrą paspirtuko būklę, kad jį galėtumėte eksploatuoti ilgai ir saugiai!

Kiek kainuoja paspirtuko padangos keitimas?

  • Priekinės padangos keitimas – Kadangi priekiniame rate montuojami elektriniai varikliai, pakeitimas yra kur kas sudėtingesnis, tokios paslaugas kaina (pvz. Xiaomi padangos keitimas) be detalės siekia 15-25 eurus. Išimtis žinoma, jei variklis įmontuotas gale!

  • Galinės padangos keitimas – Galines padangas keisti lengviau! Tai pagrinde mechaninis darbas, kai nėra nei laidų, nei daviklių (dažniausiai). Tokios paslaugos kaina be detalės gali siekti 15-20 eurų.

  • Kameros keitimas – Tai toks pat darbas kaip ir aukščiau minėtos paslaugos, taikoma ta pati tvarka, tik sutaupote naudodami tą pačią padangą (keičiama tik viduje esanti kiaura paspirtuko kamera). Naudojame tą patį kainyną kaip ir padangos keitimo atveju, nuo 15 iki 25 eurų be detalės kainų, priklausomai nuo sudėtingumo.

  • Be orės padangos keitimas – Tam tikri elektrinių paspirtukų modeliai naudoja be orias pilnos gumos padangas, jose kamerų nėra, o gumos kietumas tik apsunkina patį keitimo procesą. Tai užtrunka ilgiau, reikalauja daugiau laiko ir kainuoja kaip jau supratote kiek daugiau. Tokios padangos pakeitimas, be detalės kainos, gali siekti 25-30 eurų.

  • Padangų kainos – Sužinojus paslaugos kainas greičiausiai kilo klausimas, o kaip gi detalių kainos? Galime nuraminti, jos tikrai nesikandžioja! Pavyzdžiui visiems puikiai pažįstamo xiaomi m365 padangos kaina siekai vos 10 eurų, o kamera dar tiek pat! Dėl konkrečių kainų susisiekite, suteiksime visą reikiamą informaciją!

Kiek laiko trunka pakeisti padangą?

  • Susitarūs iš anksto: Tai pats skubiausias paspirtuko padangos keitimas koks tik gali būti, rezervavus laiką padangą (arba kamerą) pakeisime vos per valandą laiko! Rezervacijos priimamos serviso telefonu: (8-661) 10773

  • Atvykus į servisą: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, padangą (jei reikia ir paspirtuko kamera) pakeisime per vieną darbo dieną, jei paspirtuką atvešite iki pietų, didelis šansas su pakeista padanga išvažiuoti darbo pabaigoje!

  • Atvykūs į parduotuvę: Palikus paspirtuką mūsų parduotuvėje bei elektrinių paspirtukų nuomos centre, adresu Taikos pr. 48, padangą bus pakeista per 1-2 darbo dienas. Kol keisim padangą, pasiūlysime išsinuomoti elektrinį paspirtuką su pritaikyta nuolaida!

Kaip prailginti paspirtuko padangos tarnavimą?

Keisti padangas yra smagu ir paprasta, bet ką daryti, kad jų keisti nereiktu? Keli patarimai, norintiems važinėti ilgiau. Kaip žinome xiaomi m365 padangos turi kameras, jos susidėvi ir prasitrina gana dažnai, to priežastis – per mažas slėgis padangose. Pasižiūrėkite į padangos šonuose įspaustus užrašus, ten būna nurodytas rekomenduojamas slėgis, tiek arba šiek tiek daugiau reiktų ir pūsti. Xiaomi padangos keitimas įvyksta dažniausiai dėl per mažo slėgio! Važiavimas su nepripūsta paspirtuko padanga labai kenkia kameros gyvenimui, taip pat pačios padangos kraštams. Be orėms padangoms šios taisyklės negalioja, tiesa jos ir tarnauja kur kas ilgiau!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai, Xiaomi padangos keitimas ir kitos temos! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Specialios paskirties padangos.

Be įprastų pripučiamų ar pilnos gumos padangų siūlome ir specialios paskirties paskirtukų padangas. Tai gali būti bekelės padangos galingiems paspirtukams ar net žieminės, pritaikytos važiuoti lietuje ar sningant!

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Kaip pakeisti paspirtuko padanga.

Tai ne taip paprasta kaip galvojate, pavyzdžiui xiaomi paspirtuko padangos keitimas gali pridaryti daug problemų! Keičiant nenaudokite aštrių įrankių, saugokite variklio laidus, o svarbiausia – jei nesigauna ar nepasitikite savimi, kreipkitės į specialistus.

Paspirtuko padangos keitimas.

Su mumis paprasta! Vienas mirktelėjimas ir jūsų paspirtukas vėl važiuoja! Ši paslauga yra bene dažniausiai sutinkama bėda paspirtukų fronte. Nenurimsime, kol paspirtukas nebus sutvarkytas!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title