Ar galima  elektriniu paspirtuku važiuoti lyjant?

Nežinojimas gali kainuoti brangiai!

Elektrinis paspirtukas ir lietus – du nesuderinami dalykai! Nors keli lašai greičiausiai žalos elektronikai nepadarys, pastovus važinėjimas per lietų gali privesti prie labai rimtų pasekmių. Esi vienas iš tų kuriems nepasisekė? Sušlapo paspirtukas? 

Kaip vykdoma paspirtuko hermetizacija?

  • Pirmo lygio (ekonominė) paspirtuko hermetizacija – Specialus drėgmei atsparus silikonas užtepamas ant paspirtuko ekrano, viršutinės panelės (jei tokia yra), tokiu pat principu silikonu užhermetizuojama baterijos talpykla bei rato variklio dangtelis. Taip apsaugomi pagrindiniai elektrinio paspirtuko komponentai. Tokios paslaugos kaina gali siekti 55-75 eurus.

  • Antrolygio (standartinė) paspirtuko hermetizacija – Atliekami visi aukščiau nurodyti pakitimai, taip pat pridedamas papildomas vidinių ertmių hermetizavimas putomis izoliuojant išeinančius laidus, sujungimus, tvirtinimo detales. Tokios paslaugos kaina vidutiniškai siekia 120-150 eurus.

  • Trečio lygio (maksimali) paspirtuko hermetizacija – Šio proceso metu naudojami visi anksčiau nurodyti darbai, taip pat papildomai nulakuojami svarbūs komponentai kaip rato variklis, pagrindiniai valdikliai, baterijos BMS valdiklis. Lakas apsaugo nuo oksidacijos, tad net ir esant pačioms nepalankiausioms sąlygoms, paspirtukas vis tiek važiuos. Tuo pačiu įvertinamas kitų judančių dalių sandarumas, kaip pavizdys Xiaomi paspirtukams keičiami rato guoliai į drėgmei atsparius guolius. Maksimalus paspirtuko hermetizavimas gali kainuoti 300 eur ir daugiau.

Paspirtuko hidroizoliacija – patikimas būdas apsisaugoti.

Trejų lygių apsauga nuo vandens!

Turime sprendimą norintiems važinėti paspirtuku rudenį, ar net per lietų! Hidroizoliacija yra procesas, suteikiantis jūsų paspirtukui atsparumą drėgmei. Atliekant šią paslaugą profesionaliai galime užtikrinti iki 99% apsaugą nuo drėgmės! Važinėti per balas taps vienas malonumas!

KUR KREIPTIS?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ką daryti jei paspirtukas jau sušlapo?

Kreipkitės į specialistus!

Jei lietus buvo stiprus ar bala gili, nedelskite! Elektrinių paspirtukų remontas pasiruošęs jums padėti, mūsų specialistai skubos tvarka išardys paspirtuką, pašalins drėgmę, o jei pageidausite ir atliks paspirtuko hidroizoliaciją!

Aptarnaujame visus!

Nėra tokio paspirtuko kurio negalėtume hermetizuoti, apranaujame ne tik žinomus Xiaomi, Segway ar inokim, bet ir visai negirdėtus, nematytus elektrinius paspirtukus. Kaina sutartinė!

Atsakome už kokybę!

Atliktiems darbams suteikiame savo serviso garantiją, darant paspirtuko hermetizacija prarasite gamintojo garantiją, tačiau gausite visas mūsų serviso garantijas. Galite būti ramūs!

Tinka ir kitiems!

Nuo drėgmės galime apsaugoti ne tik paspirtukus, bet ir kitą laisvalaikio įrangą, riedžius, elektrinius dviračius, motorolerius ar net labiau egzotines transporto priemones kaip elektrines riedlentes!

Jei sušlapo – nesijaudink.

O kam nepasitaiko? Sušlapo paspirtukas? Mes galime tau padėti! Remontuojame visus modelius, turime reikiamus įrankius ir patirtį, pasitikėk Taisom.lt specialistais!