fbpx
Sušlapo paspirtukas2022-06-28T14:41:43+00:00

Sušlapo paspirtukas?

Ar girdėjote, kad važiuoti elektriniu paspirtuku per lietų negalima? 

Daugelis paspirtukų vairuotojų net nėra apie tai pagalvoję, lietus, drėgmė ar gilios balos – pražūtis paspirtuko elektronikai. Vakar važiavau per lietų, sušlapo paspirtukas, o šiandien neįsijungia? Mes tai girdime išties dažnai!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Drėgmės pažeidimai:

Ką daryti jei elektrinis paspirtukas sušlapo?

Amžinas klausimas, ar galima su paspirtuku važiuoti per lietų? Specialistai pasakytu – ne! Nors ne vienas paspirtukas deklaruoja dalinę apsaugą nuo drėgmės, realybėje tai tik mitas. Jei papuolėte į rimtą liūtį, ar teko pasivažinėti per balas, didelė tikimybė, kad drėgmė jau paspirtuko viduje. Tokiu atveju siūlome neieškoti sprendimų pačiam, o kreiptis į profesionalus. Mūsų paspirtukų servisas turi visus reikiamus įrankius jūsų paspirtuką parversti vėl gyvu!

Kiek kainuoja paspirtuko drėgmės pašalinimas?

  • Elektrinio paspirtuko drėgmės šalinimas – Sušlapo paspirtukas? Jūsų paspirtukas tinkamose rankose! Paspirtuko elektrinių mazgų išardymas ir drėgmės šalinimas nėra toks baisus, jei kreipsitės iškart! Tokia paslauga gali siekti apie 50 eurų, labai svarbu paspirtuką pristatyti kaip įmanoma greičiau, po įvykio.

  • Aplieto Elektrinio paspirtuko pažeistų detalių remontas – Jei paspirtukas jau nebevažiuoja, rodo klaidą, nebeįsijungia ar pasireiškia kiti gedimai, tik valymas jau nebepadės. Po drėgmės išvalymo laukia pažeistų detalių remonto darbai, keičiant pažeistus komponentus, atstatant takelius ar atliekant kitus darbus. Toks remontas gali kainuoti labai įvairia, priklausomai nuo pažeidimų kiekių. Pradinė kaina 50e.

  • Aplieto elektrinio paspirtuko detalių keitimas – Jei žala tokia didelė, kad paspirtuko detalė nesuremontuojama, lieka tik keitimas naujomis dalimis. Tai brangus malonumas, ypač jei kalbama apie tokias svarbias detales kaip baterija ar variklis, jų savikaina siekia šimtą ir daugiau eurų. Kaina nustatoma tik žinant kokias detales reikės keisti, o tai labai skiriasi tiek nuo pačio paspirtuko modelio, tiek nuo detalės prieinamumo.

Kiek laiko trunka tokio tipo taisymas?

  • Atvykus į servisą: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per 3-4 darbo dienas. Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales, kurių neturime sandėlyje.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus paspirtuką mūsų parduotuvėje bei elektrinių paspirtukų nuomos centre, adresu Taikos pr. 48, remontas gali užtrukti iki 4-5 darbo dienų. Kol taisysim jūsų paspirtuką, pasiūlysime išsinuomoti elektrinį paspirtuką su pritaikyta nuolaida! Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales.

Ką daryti, kad paspirtukas būtų atsparus drėgmei?

Ar girdėjote apie paspirtuko hermetizacija? Tai būdas padaryti jūsų paspirtuką atspariu drėgmei! Ši paslauga sudaro paspirtuko sandarinimą drėgmei atspariu hermetiku, elektrinių komponentų užpildymą specialiu laku, taip pat ne sandarių detalių keitimą, sandariomis. Tokia paslauga skaičiuojama individualiai, pagal paspirtuko modelį. Kaip pavyzdys Xiaomi M365 Pro pilna paspirtuko hermetizacija kainuoja apie 100 eurų.

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Suteikiama garantija.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija, dažniausiai tai 30-ties dienų garantija. Tam tikromis išimtimis garantinis aptarnavimas gali būti netaikomas, daugiau informacijos: Garantinis aptarnavimas.

Paspirtuko hermetizacija.

Atlikome hermetizacją, ar galima su paspirtuku važiuoti per lietų? Tikrai taip! Nebaisios net tropinės liūtys ar užtvindytos gatvės, lėksite kur kas saugiau nei prieš tai! Pasirūpinus apsauga iš anksto, sutaupysite išvengę remonto!

Jei sušlapo paspirtukas.

Nelaukite, pakuokite paspirtuką ir vežkite jį čia! Kuo greičiau tai padarysite, tuo didesni šansai, kad pažeidimų pavyks išvengti. Būkite ramūs, Elektrinių paspirtukų remontas pasiruošęs jums padėti!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title