Paspirtuko telefono laikiklis, kokį rinktis?

Domina telefono laikiklis paspirtukui? Siūlome net kelis telefonų laikiklių variantus, tinka Xiaomi, Segway paspirtukams, taip pat turime ir universalių laikiklių! 

Telefono laikiklis būtinas kiekvienam paspirtukui!

Patogumas garantuojantis saugumą!

Kiek kartų pagalvojote apie telefoną kišenėje važiuojant paspirtuku? Ne vienas greičiausiai yra bandęs jį išsitraukti ir važiuoti viena ranka! Tai labai pavojinga, lūžę kaulai kainuos tikrai brangiau nei telefono laikiklis paspirtukui! Lengvai montuojami ant vairo, pagaminti iš tvirtų medžiagų, gali būti naudojami su įvairių dydžių telefonais.

Kaip montojami paspirtukų telefonų laikiklis?

Paspirtuko laikiklis telefonui tvirtinama ant vairo rėmo, pridėtais varžtais ar gumine sąvarža. Montavimo būdas ypatingai paprastas, svarbu išsirinkti tinkamą vietą, atsižvelkite į sulenkto paspirtuko formą. Taip pat svarbu, kad rankenos tvirtinimas tampriai apkabintų vairo vamzdį, jei kontaktinė vieta yra nedidelė, vadinasi pasirinktas laikiklis netinka arba yra montuojamas ne tinkamoje vietoje. Atsižvelkite į tai, kad skiriasi paspirtukų vairo vamzdžių forma, ji ne visada apvali.

KUR ĮSIGYTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kaip išsirinkti telefono laikiklį paspirtukui?

  • Įšsirinkite patinkantį laikiklį – Atkreipkite dėmesį į siūlomą asortimentą, stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnių produktų. Ne tik Xiaomi tinkantys laikikliai, bet ir universalūs.

  • Pasidomėkite telefono išmatavimais – Būtinai pasižiūrėkite kokie telefono išmatavimai, ypač jei turite labai didelį išmanųjį telefoną! Tam tikri modeliai gali būti tiesiog per dideli!

  • Pasirinkite pagal paspirtuko vairo formą – Nors daugelis paspirtukų turi apvalų vairo strypą, gali būti ir išimčių. Daugelis paspirutkų telefonų laikiklių pritaikyti apvalioms formoms, tad jei paspirtukas turi kampuotą vairo strypą, reiktų rinktis laikiklį su guminiu įtempimu.

  • Įsigykite laikiklį mūsų parduotuvėje – Sekite el. parduotuvės vedlį ir nusipirkite patinkantį telefono laikiklį paspirtukui, jau netrukus jis bus jūsų rankose!

Geriausias Xiaomi paspirtuko telefono laikiklis?

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų!

Xiaomi paspirtuko telefono laikiklis yra vienas iš geidžiamiausių paspirtukų aksesuarų! Kuris variantas geriasuias, spręsti paliekame jums. Galime tik užvesti ant kelio, pavyzdžiui Promend ar Baseus laikikliai pagaminti tvirčiau ir yra laikomi auštesnės kokybės, lyginant su pigesniomis alternatyvomis. Reiktų priminti, kad minėti paspirtuko telefono laikikliai tinka ne tik Xiaomi bet ir Segway, taip pat kitiems paspirtukų modeliams.

Įvairūs priedai ir aksesuarai!

Paspirtukų priedai ir aksesuarai – tai tik dar viena sritis kurioje turime ką pasiūlyti. Pradedant paspirtukų sėdynėmis, vaikiškomis rankenomis ir baigiant patogiais krepšiais. Surast ieškomą priedą paspirtukui dabar!

Taip pat ir remonto paslaugos!

Jei prireikė paspirtukų remonto paslaugų – kreipkitės. Keičiame padangas, kameras, tvarkome mechaninius gedimus (klibėjimą, lūžusias dalis), stabdžius, taip pat ir elektroniką (valdiklius, baterijas, kitus komponentus).

Ne tik telefonų laikikliai!

Parduodame ne tik laikiklius paspirtukams, bet ir visas kitas dalis. Mūsų parduotuvėje rasite purvasaugių, rankenėlių, kamerų, korpuso dalių ir tai tik pradžia. Jei domina paspirtukų dalys, žinote kur kreiptis!

Tinka daugumai modelių.

Parduodami telefonų laikikliai paspirtukams gali būti praitaikomi Xiaomi ir Segway modeliams, taip pat turime ir universalių laikiklių! Jei nesate tikri dėl prekės tinkamumo – susisiekite.