fbpx

ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ PRIEDAI

Ieškote laikiklio telefonui ar patogaus krepšio montuojamo ant paspirtuko vairo? Čia rasite ne tik minėtus priedus, bet ir spynas, signalizacijas, vaikiškas rankenas bei daugelį kitų paspirtukų priedų. Kreipkitės – rasime jums tinkamiausią sprendimą!

Elektrinių paspirtukų priedai2023-02-15T12:41:04+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Elektrinių paspirtukų priedai, aksesuarai ir dar daug daugiau!

Paspirtuko gazo renkenėlė gali sulūžti ganėtinai lengvai, jei paspirtukas nukrito ar važinėjama agresyviai, (šokinėjant nuo bortelių ir panašiai), didelių pastangų tikrai nereikia. Visų pirma rankenėlė pradeda klibėti, galiausiai gali visai nulūžti, ar tiesiog pradėti mesti klaidą, dėl kurios paspirtukas nebevažiuos. Siūlome ne tik įvairių tipų rankenėles, bet ir jų remontą:

  • Įvairūs paspirtukų krepšiai. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių krepšių tvirtinamų ant vairo. Paspirtukų krepšiai labai palengvina keliavimą su papildomais daiktais, krepšyje be vargo telpa telefonas, piniginė ar kiti būtini reikmenys. Taip pat rasite ir paspirtuko transportavimo krepšių, skirtų apdegti paspirtuką gabenant ar sandėliuojant.

  • Elektrinių paspirtukų sėdynės. Nors daugelis elektrinių paspirtukų nėra pritaikyti sėdimai vietai, siūlome universalias paspirtukų sėdynes, pritaikomas net kelėtai paspirtukų modelių. Pamirškite važiavima stovėdami su nauja paspirtuko sedyne!

  • Elektrinių paspirtukų signalizacijos ir spynos. Jei nežinai kaip apsaugoti paspirtuką, patekai į tinkamą vietą! Siūlome ne tik garsines signalizacijas, veikiančias nuo judesio, bet ir patvarius užrakinamus lynus, ieškantiems dar daugiau – galime pasiūlyti įmontuoti ir GPS siųstuvus!

  • Vaikiškos paspirtuko rankenos. Nors nerekomenduojame važiuoti paspirtuku su mažamečiais vaikais, bet jei visgi tai darote, vaikiška rankenėlė gali palengvinti šį veiksmą. Universalios vaikiškos paspirtukų rankenos tinka daugumai paspirtukų modelių, montuodami nefiksuokite rankenos per aukštai, taip išvengsite papildomų pavojų.

  • Įvairūs laikikliai (telefonų, gertuvės ir t.t.) Ar pagalvojote kaip patogu būtų prie paspirtuko vairo pritvirtinti telefoną ar gertuvę? Tai yra visiškai įmanoma! Turime universalių telefono laikiklių, tinkančių daugumai paspirtukų, taip pat siūlome ir gertuvių laikiklius!

  • Įvairūs guminiai priedai. Atraminių kojelių guminiai antgaliai, guminės rankenėlių apdailos, guminės ekraniuko apsaugos ir dar daug įvairių guminių priedų! Jei ieškote kaip apsaugoti paspirtuką nuo tam tikrų veiksnių – šie priedai gali padėti!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę: Užtikriname, kad paspirtukų greičio reguliavimo rankenėlės patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims (elektrinių paspirtukų aksesuarai taip pat įeina) teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų gazo rankenėlės būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Elektrinių paspirtukų priedai.

Surasti reikiamą detalę paspirtukui – gali būti rimtas iššūkis. Nors palaikome didelį kiekį detalių einamiems paspirtukų modeliams, rečiau sutinkami paspirtukai visai kita istorija. Pateikite užklausą mūsų specialistams, stengsimės surasti jums priimtiniausią variantą, net jei jį reikės užsakyti ar pagaminti. Elektrinių paspirtukų priedai kiekvienam ieškančiam!

Įvairūs krepšiai elektriniams paspirtukams.

Sandėlyje turime įvairių tipų paspirtukų krepšių! Krepšys puikiai tinka vežiotis telefonui, piniginei ar kitiems asmeniniams daiktams. Krepšiai yra universalūs ir tinka įvairiems paspirtukams, visgi pasitikslinimas prieš perkant – privalumas.

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytus priedus bei aksesuarus. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Elektrinių paspirtukų aksesuarai visoje Lietuvoje!

Paspirtukų aksesuarus ir priedus rasite mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!

Title